Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Rozwieś plakaty,ogłoszenie o znalezieniu.Może opiekunowie szukają jamnisia.Zgłoś do Schroniska znalezienie,podaj swoje namiary,być może ludzie będą dzwonić do schronu z zapytaniem o zgubę.Warto sprawdzić czip u weta a wtedy sprawa będzie prosta jeżeli ma czip.

Posted

Dzwoniłam! ...  już odnalazł się właściciel :)  i okazało się że to, całe szczęście bo jamniś był chory ,w trakcie leczenia i mogłoby być bardzo źle!... ale jest dobrze :) historia zakończyła się szczęśliwie :)

  • Upvote 1
Posted

uwielbiam takie zakończenia , a swoją drogą właściciel powinien pilnować psiaka. Jak ja spuszczam psiury ze smyczy, to raz , że są zaczipowane, dwa Harutek pilnuje się, a latawica ruda leci (torpeda normalnie jak nie dwunastolatka) w znane mi miejsca , że może coś do żarcia na trawniku znajdzie ;). Na w razie by co oboje mają adresatki. I to powinien być standard.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...