Jump to content
Dogomania

ETNA – DUŻA, PRZERAŻONA!!!ZBIERAMY NA HOTELIK!!!


Zofija

Recommended Posts

Ok. Poszukam kogoś, kto by to pchnął dalej. Ale tak naprawdę najwięcej daje OLX. Prawie wszystkie nasze wyadoptowane psy poszły z OLX-a. Na więcej nei mam czasu, ale to jedno mogę zamieścić. Co Wy na to?

 

 

Można dać na kilka okolicznych województw.Transport można załatwić .Takie linki znalazłam

olx

najpewniej.pl

gumtree.pl
morusek.pl
doadopcji.pl
adopcjapsa.pl
alegratka.pl
ogloszenia.wp.pl
cafeanimal.pl
cwirek.pl
kokosy.pl
Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że można. I zestaw linków też mam... tylko nie mam czasu, żeby zrobić ogłoszenia. To jednak trwa - zwłaszcza kiedy nie ma się obtrzaskane co gdzie i jak. 

Zaproponowałam OLX, bo na tyle czas znajdę. A większy pakiet trzeba po prostu wykupić i już. 

 

Jedyne, co z pewnością nie ma sensu, to czekanie na cud, kiedy nawet ogłoszeń nie ma. 

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że można. I zestaw linków też mam... tylko nie mam czasu, żeby zrobić ogłoszenia. To jednak trwa - zwłaszcza kiedy nie ma się obtrzaskane co gdzie i jak. 

Zaproponowałam OLX, bo na tyle czas znajdę. A większy pakiet trzeba po prostu wykupić i już. 

 

Jedyne, co z pewnością nie ma sensu, to czekanie na cud, kiedy nawet ogłoszeń nie ma. 

masz rację .

Link to comment
Share on other sites

OK. Właśnie wykupuję pakiet 15 ogłoszeń z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/333432-bazarek-ogłoszeniowy-na-dług-cezara-do-1010-godz-2100/ 

 

Potrzebne będą: 

 

-tytuł i tekst ogłoszenia

-zdjęcia z zaznaczeniem, które ma być zdjęciem głównym(w ogłoszeniu będzie tyle zdjęć, ile jest możliwe)
-miejscowość, w jakiej ma być ogłaszany pies
-dane kontaktowe(numer telefonu, mail)

 

Wezmę na dwa województwa, wybierzesz jakie. 

Link to comment
Share on other sites

Bazarek opłacony, będą ogłoszenia. Zapłąciłam na dwa województwa. Spróbuję jutro zebrać dane. Potrzebne  są jeszcze dane do kontaktu: czyjś telefon i mail. Fotki... bo tekst ogłoszenia pójdzie z FB.

 

No chyba, ze coś chcecie zmieniać, to teraz jest dobry moment. 

Kontakt w sprawie adopcji:
Fundacja „Lepszy Świat”
Zosia: 508-063-271 /kontakt telefoniczny po godzinie18:00 /
e-mail: [email protected].pl

 

 

Dzieki za pomoc .Zdjęć nowych niestety nie mamy.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę zmieniłam ogłoszenie. W sumie sprowadziło się to do przestawienia spacji, przecinków i - z rozpędu - kilku stylistycznych podmianek. 

Co Wy na to?

 

Etna to duża sunia (60cm) w kłębie.Gładkowłosa o pięknym niecodziennym umaszczeniu. Oceniono ją na ok. 3 lata. Sunia trafiła do schroniska bardzo przerażona, na widok zbliżającego się człowieka kuliła się i sikała ze strachu. Można się tylko domyślać co to biedne stworzenie w życiu przeszło. Postanowiliśmy ją umieścić w Hoteliku Max.Tam sunia odzyskała wiarę w ludzi.

Obecnie jest psem bardzo aktywnym, uwielbia spacery, lubi kontakt z człowiekiem choć na początku zachowuje dystans.

Jest podatna na naukę, lubi pracować z człowiekiem. Stosunek do psów ma raczej pozytywny lub neutralny. Nie nadaje się do domu z kotem. 

Nie sprawia problemów przy dzieciach, ale ze względu na wielkość raczej nie powinna być z zupełnymi maluchami.

Etna jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona. Lubi sobie poszczekać, ale upomniana uspokaja się.

Wymaga jeszcze trochę ułożenia ale jesteśmy pewni, że to idealny kompan dla aktywnej rodziny. 

To bardzo pozytywnie nastawiona sunia, zapatrzona w człowieka. 
Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu który ma doświadczenie z dużymi psami.

 

 

Jeśli może tak być, to wyślę do zrobienia. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ayame N. wybrałaś super województwa. Wybacz, ale nie wchodziłam  dogo. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Póki co nikt nie dzwonił, ale WALCZYMY!!! Czyli Etna ma ogłoszenia w województwach: śląskie, małopolskie, mazowieckie... Jakie jeszcze dać???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...