Jump to content
Dogomania

100 % jamnisia starowinka na drżących łapkach- juz w nowym cudownym domku!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Beatka, to ja Cię kocham:loveu: Pytaj, pytaj, a ja w międzyczasie pobadam dziadzia i spróbuję choć troszkę postawić na łapki:cool3:
Założyłam mu wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75679[/URL]

Oczywiście w organizacji transportu pomogę!!!![/quote]
Zabieramy Go;)wszystko Ci powiem jak się spotkamy...:loveu:będzie miał opiekę, jedzonko i spacerki. Planuje zamiankę psiaków jutro;) bądź proszę w pogotowiu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam ponoć szczęśliwą rękę;) nie będzie długo czekał na swój domek:evil_lol:..Pani Ewa nie mogła uwierzyć, że jamnisia jedzie jutro i to w takim stanie;) ostatnio miałam u Niej starowinkę z Łodzi/w piątek trafiła do Pani Ewy, a w sobotę jechałam do Oławy bo już miała domek;) cudny domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']I tak trzymać:multi:
Telefon do mnie masz? :cool3: 609 325 217[/quote]
Podaję Ci też mój 668-378-978, może Anioł przywiezie mi jamnisie do Wrocławia jutro/zamieniłybyśmy psiaki, Dziadzia pojechałby z Nim/ , wtedy spotkałybyśmy się gdzieś na Krakowskiej, czy gdzieś tam i jak miałabyś chwilkę poprosiłabym Cię o pomoc w przekazaniu jamnisi do nowego domu /umowa itd;)/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kam']no, Bea, czapki z głów! troszkę się już pocieszę :evil_lol:, o::loveu:
dziewczyny, jakbyście potrzebowały jakiejś pomocy, to jutro po 15 jestem do dyspozycji[/quote]
dziękuję;) jestem przed urlopem i żyję w niesamowitym biegu, gdyby Anioł nie dał rady przyjechać do Wrocławia:( będzie spory kłopot..musimy zabrać jamnisię z Oławy i zabrać tam Dziadzia...:loveu: i szukać domku;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziś sie dowiedziałam, że do łódzkiego schroniska trafiła para jamników staruszków- suczka i piesek. Podobno totalnie sobie nie radzą:-( Może macie jakiś rezerwowy domek?
Przepraszam, że zaśmiecam wątek:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']Dziewczyny dziś sie dowiedziałam, że do łódzkiego schroniska trafiła para jamników staruszków- suczka i piesek. Podobno totalnie sobie nie radzą:-( Może macie jakiś rezerwowy domek?
Przepraszam, że zaśmiecam wątek:oops:[/quote]
nie zaśmiecasz...:placz:mówiła mi KarOla o nich...jest też szorściak wywalony z samochodu, poproszę pilnie o zdjęcia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Trzymajcie kciuki za wyniki krwi Pajączka;)
Beatko, a jak jamnisia?[/quote]
Gdzie Ty jesteś Ulv :mad::loveu:dzwonię i dzwonię...czekam na Ciebie o 18:30 na parkingu Praktikera przy ul. Krakowskiej;) czerwone megane...

Link to comment
Share on other sites

Melduję,że jamniczka w nowym cudnym domku:loveu::loveu::loveu:, Mała po kilku dniach u Pani Ewy to zupełnie inna sunia, słodziutka, grzeczna, ciekawa świata, merdająca ogonkiem i całuśnica jakich mało:loveu: Rodzinka przecudna, braciszek Megusi to równy gość..powitanie bez najmniejszych problemów...świętujmy!
Kolejne życie uratowane:loveu:
Na miejsce jamnisi na tymczas do Pani Ewy pojechał Dziadzia..Pająk;)..zdjęcia ma Ulv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...