Jump to content
Dogomania

Serce Tolka przestało bić, pobiegł za Mańkiem. Żegnajcie psiny, będziemy o Was pamiętać!


dziuniek

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diesel tez miał mieć złośliwy nowotwór, mam nawet wyniki badania wycinka, gdzie jest to napisane, ku naszej radości - nie ma raka. Dlatego u NManiusia Nie trzymała bym się tej diagnozy...

 

Jutro dołączę wypis ze szpitala na SGGW po operacji włókniakomięsaka oraz wynik jego histopatologii. Ten pies umiera, Beatko, ma rozsiany nowotwór. Może wstawiennictwo do jakiegoś świętego spowodowałoby, żeby to wszystko zniknęło, ale ja nie jestem w tym dobra, niestety, poza tym jestem ewangeliczką. Ale nie zabraniam, może zdarzy się cud. 

Link to comment
Share on other sites

Maniek bardzo, bardzo biedny, strasznie chudy i , ale ma sucho, opatrzone rany i mam nadzieję, że boli go mniej.

10710666_1525917560984374_40363301912799

10440881_1525905714318892_90113618323613

 

Boze dobrze, ze ma taka wspaniala opieke u Bernardynow - tylko szkoda ze to wszystko za pozno,  z rakiem trudno wygrac - ale chociaz jeszcze troszeczkę slonca zlapal ,troszke lepszego jedzonka pojadl - jakoś się trzymal i nagle posypał się.

Ta operacja tylko uruchomiła postęp choroby ....

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o wpłaty na konto Fundacji Bernardyn i potwierdzenie na mojego maila: [email protected].

 

Fundacja Bernardyn
Bank PKO SA, nr konta:
18 1240 3288 1111 0010 2985 8304
SWIFT: PKOPPLPW
paypal: [email protected]

 

Tytuł: Tolek i  Maniek

 

Jeżeli ktoś chce pomóc w opłaceniu transportu(mamy dług za benzynę), to podam nr konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

ja nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł podjąć decyzję o operacji psa w tak zaawansowanym wieku ? 

 

Ja też nie mogę tego pojąć. Mam swoją teorię, ale nie na wątek...Niestety zadecydowali o tym lekarze schroniskowi, ja też nad tym boleję, nigdy nie zrobiłabym tego mojemu psu. Ale nie mamy wpływu na decyzje schroniska.

Link to comment
Share on other sites

wpłaciłam wczoraj dla chłopaczków 40 zł -stałą za listopad (później prześlę potwierdzenie )

 

jakie biedne psiaczki :lookarou: , najważniejsze że już poza schroniskiem  :-( i że poczują się kochane i bezpieczne :calus:

 

Dziuniek mogę do swojej sygnaturki dołączyć banerek Tolusia i Maniusia ?  bywam na wielu wątkach (całe morze potrzebujących  :nonono2: ) więc byliby widoczni w  wielu miejscach

 

podpowiedz mi proszę jak można zmniejszyć banerek bo moje takie wielgaśne :lookarou:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...