Jump to content
Dogomania

Cała psia rodzinka szczęśliwa w swoich domach. Dziękujemy za pomoc!


Lili8522

Recommended Posts

Tu mamy ogłoszenie z olx, jeszcze ze starymi zdjęciami, ale jest tekst i wszystkie dane:

 

http://olx.pl/oferta/sliczna-beza-ma-niespelna-rok-i-czeka-na-swoja-rodzine-CID103-ID7gS6z.html#3ddd127c4d

 

 

Beza jest zaszczepiona i wysterylizowana. Docelowo ogłaszałyśmy ją zawsze na Śląsk. Ale może spróbowałybyśmy na małopolskie?

Link to comment
Share on other sites

Tu mamy ogłoszenie z olx, jeszcze ze starymi zdjęciami, ale jest tekst i wszystkie dane:

 

http://olx.pl/oferta/sliczna-beza-ma-niespelna-rok-i-czeka-na-swoja-rodzine-CID103-ID7gS6z.html#3ddd127c4d

 

 

Beza jest zaszczepiona i wysterylizowana. Docelowo ogłaszałyśmy ją zawsze na Śląsk. Ale może spróbowałybyśmy na małopolskie?

 

Super, dzięki! To ogłoszę ją na małopolskie. Trochę zmienię tekst, żeby nie usunęli z olx. No i oczywiście zdjęcia będą nowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłyśmy dziś odwiedzić Bezę - zrobiłam dwa zdjecia bo malutka było mocno zestresowana naszą wizytą...

 

Natomiast Kasia opowiadała, że charakter ma wspaniały jeśli już komuś zaufa - cieszy się na widok człowieka, jest ciekawska, prosi o głaski... na spacerach też biega jak szalona :)

 

863f15cb43898136gen.jpg

 

e5e851ea88fc95e7gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam panienkę :) Podeślijcie nr konta, na dniach mam wypłatę to dorzucę parę zł do jedzonka.

 

Bardzo dziękujemy - już podsyłam :)

 

 

Wykupiłam też Małej pakiet ogłoszeń - gigant bo aż 50 :) będą na inne województwo niż poprzednie, także trzymajcie kciuki 

aby w końcu zadzwonił TEN telefon :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie wyróżniłam ogłoszenie Bezi na olx :) http://olx.pl/oferta/slodka-bezia-jak-biszkopcik-cala-do-wycalowania-CID103-ID8kG9f.html

Mam nadzieję, że w końcu ktoś sensowny zadzwoni!!! telefon został pobrany 16 razy... aż dziwne, że nikt nie dzwoni...

 

No to Ciocia wykrakała - Beza jedzie w tym tygodniu do domu pod Kraków :)

Wczoraj zadzwonił telefon, dziś ekspresowa wizyta :)

 

Nareszcie - juupi! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to Ciocia wykrakała - Beza jedzie w tym tygodniu do domu pod Kraków :)

Wczoraj zadzwonił telefon, dziś ekspresowa wizyta :)

 

Nareszcie - juupi! :)

 

Jupi!!! Jupi!!! Jupi!!! :) mam rozumieć, że to był telefon z ogłoszenia które zrobiłam??? WOOOOWWWW!!! Cudowna wiadomość na początek tygodnia!!! Trzymam kciuki, żeby Bezunia była szczęśliwa! :)

Link to comment
Share on other sites

Jupi!!! Jupi!!! Jupi!!! :) mam rozumieć, że to był telefon z ogłoszenia które zrobiłam??? WOOOOWWWW!!! Cudowna wiadomość na początek tygodnia!!! Trzymam kciuki, żeby Bezunia była szczęśliwa! :)

 

Beza miała tyle ogłoszeń, że ciężko stwierdzić z którego dzwonili Państwo w każdym razie zastanawiali się nad jej adopcją

od dłuższego czasu aż w końcu zadziałali :) Będzie miała do dyspozycji dom i ogródek, teraz trzymajmy kciuki aby się 

szybko odnalazła w nowym otoczeniu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...