Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[SIZE=3][SIZE=2]Dla tych, którzy myślą o wyjeździe w niedzielę do Oleśnicy:[/SIZE]

"[COLOR=gray][FONT=Helvetica]W A Ż N A
I N F O R M A C J A!

[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#141823][FONT=Helvetica][COLOR=gray][SIZE=3]Informujemy, że jeżeli w niedzielę 18.05.2014 pogoda nam nie dopisze i OD RANA BĘDĄ INTENSYWNE OPADY DESZCZU, II Rodzinny Piknik z Psem zostanie przeniesiony na dzień 29.06.2014r. "
[/SIZE]
[/COLOR]



[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka'][SIZE=3][SIZE=2]Dla tych, którzy myślą o wyjeździe w niedzielę do Oleśnicy:[/SIZE]

"[COLOR=gray][FONT=Helvetica]W A Ż N A
I N F O R M A C J A!

[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#141823][FONT=Helvetica][COLOR=gray][SIZE=3]Informujemy, że jeżeli w niedzielę 18.05.2014 pogoda nam nie dopisze i OD RANA BĘDĄ INTENSYWNE OPADY DESZCZU, II Rodzinny Piknik z Psem zostanie przeniesiony na dzień 29.06.2014r. "
[/SIZE]
[/COLOR]



[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

brzośka, i co z piknikiem? Odbędzie się dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnWrc']brzośka, i co z piknikiem? Odbędzie się dzisiaj?[/QUOTE]
Przepraszam, dopiero wlazłam.
Choć pogoda dziś u nas piękna to jednak piknik został przełożony na czerwiec, bo na podzamczu było straszne błocko (jak rok temu)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro razem z koleżanką idziemy na spacer. Jak ktoś ma ochotę to zapraszamy. Zbiórka 9:00 na stacji benzynowej Orlen, skrzyżowanie ul. Ślężna/al. Armii Krajowej. Cel podróży: Park Skowroni i okoliczne zadupia ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][I](Czy Ktoś z Was byłby na tyle uczynny i pomógł nam w transporcie jedzenia dla zwierząt tymczasowych Ulv???

Do przewiezienia są 2 paczki z 2 lokalizacji (Hallera i Kozanow) docelowo na pl. Legionów.)
[/I][/B]

Jeżeli to jeszcze aktualne, to mogę jutro pomóc. Pracuję do 13.30 i potem jestem do dyspozycji
Proszę o wiadomość na PW

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukam wakacyjnej pracy dla 19-letniej przyjaciółki mojej córki.[/B] Jest to bardzo odpowiedzialna dziewczyna z małej miejscowości, która chce trochę zarobić na studia. (gdyby znalazła coś we Wrocławiu, to zamieszka u mnie)
Może np. opiekować się dzieckiem, sprzątać, pracować w sklepie, itp... itd...
Chodzi o miesiące [B]czerwiec-wrzesień[/B].
Gdyby ktoś o czymś wiedział proszę o sygnał.

Link to comment
Share on other sites

Wrocław!
Będę robiła zamówienie na gryzaki naturalne [URL="http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7211591"]stąd[/URL]. Sprawdzony sprzedawca.
Jeśli ktoś by chciał dołączyć się do zamówienia to zapraszam. Niestety w tym przypadku płatność do mnie na konto tylko z góry, ze względu, ze już zdarzyło się złożyć zamówienie, ja zapłaciłam i nikt się nie stawił nigdy po odbiór.

Odbiór: Wrocław - Krzyki, okolice Ronda przy ul. Powstańców Śl.

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo chętnie. Okolica mi pasuje, bo bywam u weta w pobliżu (mieszkam poza Wrocławiem). Tylko muszę spisać, co chcę, a chcę dużo, więc zrobię to po pracy - późnym wieczorem. I jak tylko otrzymam wiadomość, że jestem uwzględniona w zamówieniu, puszczam przelew.

Ostatnie zamówienie to był hicior dla moich suczydeł, tak dobrych smaczków dawno nie jadły.

Link to comment
Share on other sites

To ja bardzo poproszę:
- suszoną pierś z kaczki, miękką po 0,5 kg - 3 paczki (cena: 40 zł x 3 = 120 zł),
- pałeczki z piersi kaczki 0,25 kg - 2 paczki (cena: 13,50 x 2 = 27 zł)
Razem koszt zamówienia: 147 zł. (za przesyłkę ile?)

Poproszę też o pw z danymi do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też chętnie się podłączę.
Poproszę [B]Jelita wieprzowe płaskie 0,5kg (cena 15zł),
żwacze baranie 0,5kg (cena 17zł)[/B]
Poproszę też dane do przelewu i kwotę za przesyłkę. dzieci mieszkają na łączności koło Ronda, więc mi bardzo pasuje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wow! Nie spodziewałam się takiego odzewu odnośnie zamówienia. Niestety złożenie zamówienia muszę przełożyć na jutro. Okazuje się, że na Allegro można do koszyka wrzucić tylko 20 przedmiotów, ja mam już 26szt i nie mogę wrzucić więcej, a nie złożyłam zamówienia dla siebie, dla Ann i dla jeszcze jednej osoby z Barfnego forum. Tak więc napisała maila do sprzedającego czy jeśli zamówię na dwie tury to policzy to jako jedno zamówienie i wrzuci w jedną przesyłkę. Zamówienie będzie naprawdę opasłe, bo w obecnej chwili jest już na ponad 330zł, myślę że pięć stówek przekroczymy ;) Chyba się upomnę o jakieś rabaty ;)

Póki co proszę dziewczyny o sprawdzenie czy się wszystko zgadza

[B]MARAKO[/B]


Pierś z kaczki 0,5kg x 3op - 3x40zł - 120zł
Pałeczki z piersi kaczki 0,25kg x 2op - 2x13,50 - 27zł
----------------------------------------------------
147zł




[B]MILA-ADA[/B]


Jelita wieprzowa płaskie 0,5kg x 1op - 1x15,00 - 15zł
Żwacze baranie 0,5kg x 1op - 1x17,00 - 17zł
------------------------------------------------------
32zł


[B]URILA[/B]


Kość wapienna 0,25kg z 2op - 2x20zł - 40zł !!!!! czy 0,5kg x 1op - 1x39zł - 39zł
Mix - żwacze, płuca, tchawice 0,5kg x 1 op - 1x10zł - 10zł
Penis wołowy 80cm 1szt - 1x15zł - 15zł
----------------------------------------------------
65zł lub 64zł


[B]KORENIA[/B]


Paluszki rybne 100g x 2op - 2x8,9zł - 17,80zł
Zawijaniec z piersi kaczki dla kota 100g x 2op - 2x8,9zł - 17,80zł
Przysmaki z piersi kurczaka 0,25kg x 1op - 1x20zł - 20zł
Suszona pierś z kaczki 100g x 1op - 1x8,9zł - 8,90zł
Jelita wieprzowe płaskie 100g x 1op - 1x3,40 - 3,40zł
-------------------------------------------------------
67,90




[B]RUFANKA[/B]


Płuca wołowe 100g x 1op - 1x2,45 - 2,45
Ścięgna wołowe 100g x 1op - 1x2,60 - 2,60
Przełyki wołowe 100g x 1op - 1x3,80 - 3,80
Jelita wieprzowe 100g x 1op - 1x4,00 - 4,00
Kurze łapki 0,25kg x 1op - 1x4,00 - 4,00
Uszy środkowe 100g x 1op - 1x2,00 - 2,00
--------------------------------------------------------
18,85zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...