Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='iskra_wroc']Czy jutro wieczorkiem ktoś miałby chęć pospacerować???'

- Park Grabiszyński lub Park Tysiąclecia.


A tak BTW może ktoś potrzebuje zrobić zakupy z suszonych śmierdziuchów??[/QUOTE]

O której godzinie? Może ja z moją się wybiorę :P (oczywiście do Parku Grabiszyńskiego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Dla tych co może boją się napisać a chcieliby dołączyć do spacerku

Miejsce spotkania: wejście do Parku Grabiszyńskiego od strony FATu
Godzina: 17.00
Ilość zadeklarowanych psów 3 + nie wiem ile będzie z Ulv :D[/QUOTE]

Zapraszamy wszystkich na spacerek ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Dla tych co może boją się napisać a chcieliby dołączyć do spacerku

Miejsce spotkania: wejście do Parku Grabiszyńskiego od strony FATu
Godzina: 17.00
Ilość zadeklarowanych psów 3 + nie wiem ile będzie z Ulv :D[/QUOTE]W tej chwili mam 6, ale dwa się nie nadają do spacerowania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ale Wam fajnie:loveu:
[B]ulvhedinn[/B] jak diabli wiedzą co? wykopałaś coś prehistorycznego w ogródku co jeszcze żyje-czy może masz na dt coś co aligatora przypomina;-)


A tak w ogóle to może ktoś w godzinach popołudniowych chciałby wybiegać piesa za mostem sołtysowickim nad Widawą - tereny super, luz blus, zero ludzi, zero samochodów, serio super miejscówka, bezpiecznie, nikt się nie czepia, psy mogą się kąpać - tylko, że autobus tam nie dojeżdża:shake:

Ja tam jestem codziennie w różnych porach. Serio świetnie miejsce. Super na zrobienie ogniska, grilla.

Jak by ktoś był zainteresowany to wytłumaczę jak tam dojechać. Na wstępie napiszę, że to od ulicy Czajkowskiego 3 km.

Link to comment
Share on other sites

No bo ja mam taki skład:
-Kra na wózku
-Maniek, kulawy kundellos
-Piki, pokraczny mikrops
-Tippi, małe, kalekie (w trakcie rehab. po połamanej miednicy)
-Falko, ślepe szczenie
-Żubr, chihuahua

....i cos mi się większego szykuje....

...no to mam w czym wybierać ;)

Ej, a wogóle mnie Klauzunka zainspirowała, a może by tak ognisko?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/8175-ulvhedinn"][B]ulvhedinn, Basia1244, [/B][/URL]
tam miejsce na ognisko jest - generalnie tereny super. Zero ludzi, zero samochodów, nikt się nie czepia, jest bardzo bezpiecznie, to nad Widawą, więc kąpiące się psiaki mają też raj, zejście nad wodę nie jest jak plaża - ale jest i nie jest głęboko - jest bezpiecznie , moje psy: od małego Teq i potem od adopcji Lola się tam kąpią . Problem tylko z dojazdem. Autobus 119 i A, dojeżdża koło szpitala przy Koszarowej a stamtąd równo 3 km z buta, bo inaczej się nie da. Niby też można dojść piechotą, ale chodnika nie ma więc idzie się te 3 km asfaltówką. Ale i na niej praktycznie zero ruchu.
W tamtych rejonach są dwa fajne miejsca jedno przed mostem sołtysowickim, drugie za nim (za działkami) i jedno i drugie jest O.K.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']ulvhedinn skąd jesteś? Jakiś czas temu sukę na wózku widziałam na terenach zalewowych na nowym dworze.[/QUOTE]

To na pewno byłyśmy my ;) Tzn. Ulv, ja + nasze psy :) Często gęsto tam spacerujemy :)!

Jestem za ognichem!!! Takim dogomaniackim! :) Tylko po 30 sierpnia, bo dopiero wtedy wracam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...