Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='jaft1980'][quote name='bros'][B]jaft[/B] w tygodniu wpadaj do Wschodniegoja z brosem i[B] abilab[/B] z abi jesteśmy tam częściej niż często :) w godzinach 9.00-12.00 jaka ta Twoja sunieczka - wstaw foteczkę please :razz:

. Mieszanka husky, labradora i berneńczyka, wybitnie żywotna :p[/quote]

To taka mieszanka wybuchowa :diabloti: Nawet bardziej niż wybuchowa.Ja też do Brochowa mam bliziutko ale o zadnym parku nie mam pojęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='jaft1980']Mieszanka husky, labradora i berneńczyka, wybitnie żywotna :p[/quote]O w pupę misia!:-o Toż to jakiś demon o cudnym fizis musi być! :evil_lol: Koniecznie dawaj te zdjęcia! A tak w ogóle to witam nowego spacerzaka-dogomaniaka! :hand:

[B]bros [/B]a gdzie Wam się udało taki piękny śnieg złapać?

[B]yakuszyn [/B]ja też nigdy o Parku Brochowskim nie słyszałam. Co prawda mi w tamte rejony kompletnie nie po drodze, ale jakby tam jakiś wspólny spacer zorganizować, to chętnie poeksploruję (czy ktoś wie czy to się pisze razem, czy może osobno?) nowe tereny :razz:

Link to comment
Share on other sites

RAny Julek Brochów!! Toż to dla nas też koniec świata. No ale jak to park i ma alejki to moze my z wozkiem tez damy rade. Oczwiście jak wiekszosc nie wiem gdzie to jest i o co idzie, ale jak beda namairy i umowione spotkanie to tez sie stawimy a co :p

Justyna czy w twoim super żółtym bolidzi na tylnim siedzeniu jest zielony kocyk???Jesli tak to chyba ostatno pod TESco stałas obok naszego hipcia ;)

No ciekawe czy uda nam sie do weekendu ustalic cos z tym parkiem na Brochowie :razz:

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się , znaczy się niedokładnie pamiętam :oops: ale z tego co mi [B]Uru[/B] mówiła park na Brochowie jest znacznie mniejszy od Wschodniego.

[B]Justynak[/B] a zawiało nas do Szczytnej k/Dusznik Zdroju

EDIT : [B]PARK BROCHOWSKI[/B]

[URL]http://www.wroclaw.pl/p/67/[/URL]

[URL="http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&lr=&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=park+brochowski+wroc%C5%82aw&fb=1&gl=pl&hq=park+brochowski&hnear=wroc%C5%82aw&cid=0,0,7057935149510526086&ei=ItHcSsTVGImwnQORqdHdDA&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CAgQnwIwAA"]http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&lr=&rlz=1W1GGLL_en&um=1&ie=UTF-8&q=park+brochowski+wroc%C5%82aw&fb=1&gl=pl&hq=park+brochowski&hnear=wroc%C5%82aw&cid=0,0,7057935149510526086&ei=ItHcSsTVGImwnQORqdHdDA&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CAgQnwIwAA[/URL]

i jeszcze raz a co :

[URL]http://zdjeciaeuropa.blox.pl/2009/07/Park-Brochowski-we-Wroclawiu.html[/URL]

w ostatnim linku ostatnie zdanie jest wielce pocieszające

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Justyna czy w twoim super żółtym bolidzi na tylnim siedzeniu jest zielony kocyk???Jesli tak to chyba ostatno pod TESco stałas obok naszego hipcia ;)[/quote] Jeżeli zielony kocyk był cały ufajdany błotem i obleczony psią sierścią, a bilod miał wgniecenie na prawym boku, a ostatnio to była ubiegła sobota, to na pewno był to mój Twingutek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']A na Muchoborze, niedaleko Factory:diabloti:
Wiem, wiem, to już koniec świata:evil_lol:[/quote]

No dla mnie Twój koniec świata znacznie bliższy niż np. brochowski koniec świata :p My mieszkamy w okolicach pl. Strzegomskiego.

Zdjęcie wrzucę jak szybko się da, bo mi mąż przebrzydły uprowadził laptopa ze wszystkimi zdjęciami i w weekend wróci dopiero, ale może coś wymyślę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ufff .... a już myślałam że wszscy wrocławscy dogomaniacy wypełzli na krzyki , psie pole i grunwaldzki ... ;p witajcie w pobliżu ;D może jak się w tej okolicy umówicie to wpadne pozazdrościć i popatrzeć na wasze psiaki bo niestety swojego brak :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...