Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ode mnie to wszedzie daleko a ja moglabym najwyzej na godzine sie urwac jakby maz i mlody byli dobrze nastawieni. Wiec w gre wchodzilby tylko waly miedzy np mostem Trzebnickim a Warszawskim. Moze na przyszly weekend ktos by reflektowal. Stesknilam sie troche za Wami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Ode mnie to wszedzie daleko a ja moglabym najwyzej na godzine sie urwac jakby maz i mlody byli dobrze nastawieni. Wiec w gre wchodzilby tylko waly miedzy np mostem Trzebnickim a Warszawskim. Moze na przyszly weekend ktos by reflektowal. Stesknilam sie troche za Wami.[/quote]
Na przyszły weekend to i ja bym chętnie się wybrała ;)

[I]Wczoraj na zawodach kilka godzin spędziłam, później był zlocik w Rynku, a później mi kości połamało, więc ani czasu, ani sił. Dzisiaj od nowa jeżdżenia, a pogoda nie sprzyja.[/I] A za tydzień to już ulewy się nieco uspokoją! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisalam dla mnie miedzy mostami Trzebnickim i Warszawskim byloby najblizej, ale TŻ mowi, ze najlepiej dla wozka byloby w tym parku kolo Krakowskiej tam gdzie Bros nas kiedys zabrala. No i mam nadzieje, ze mlody bedzie pozytywnie nastawiony na szczekajace psy :D

Moze byc sobota na 13?? Bo ja sie musze jakos miedzy karmieniami zmiescic. Strasznie to problematyczne ale psu tez sie cos od zycia nalezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']A wlasnie dziewczyny tak z innej beczki potrzebuje na juz tlumacza przysieglego z angielskiego. Zna ktos jakiegos?? Dosc duzo tekstu do tlumaczenia wiec chcialabym troche ponegocjowac cene jakby sie dalo!!!![/QUOTE]

Musi być tłumacz przysięgły? Moja siostra jest lektorem jezyka angielskiego w szkole językowej Moose(tej w ratuszu), ale tłumaczem przysięgłym nie jest :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tam gdzie Bros "was/nas";P kiedyś zabrała to jest Park wschodni. teraz są tam super warunki bo wszystkie wodne miejsca sa dodatkowo zalane,poziom wody wysoki a i polany podmokle, wielkie bajora. wiec owszem dla psow super ale... ludzie to sie raczej musza przemieszczac po sciezkach. w sumie jak maja byc 4xkoła to chyba ok:p

Link to comment
Share on other sites

Kochani dostałam właśnie telefon, w naszym Wrocławskim schronie przebywa sunia BOS (biały owczarek szwajcarski) 4 letnia zaniedbana, odebrana nieodpowiedzialnemu pijącemu facetowi, do natychmiastowego wzięcia ze schronu , [B]PILNIE szukamy choćby DT dla bidy[/B].

EDIT : sunia już ma DS :)

[B]ZAPRSASZAM na wątek KSENI[/B] w moim banerku , poniżej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...