Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]ulv[/B], [B]Gamba[/B]- jak nie nakarmicie psów to może uda mi się pożyczyć kombiaka, złożyć siedzenia i Was wszystkich załadować:diabloti: Tylko dwie prośby: NIE KARMIĆ PRZED JAZDĄ!!! i kagańce na pyski, bo moje mogą sobie nie życzyć aż tylu gapowiczów:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Justyna jak mozesz to napisz jaka to ulica tam u Twoich rodzicow. Bo my tak jak ULV wiemy gdzie maslice i tyle :) wiec pojedziemy z GPSem a to najlatwiej wklepac juz adres docelowy a jak rodzinka mieszka dokladnie tam gdzie nalezy dojechac to byloby nam najprosciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'][B]ulv[/B], [B]Gamba[/B]- jak nie nakarmicie psów to może uda mi się pożyczyć kombiaka, złożyć siedzenia i Was wszystkich załadować:diabloti: Tylko dwie prośby: NIE KARMIĆ PRZED JAZDĄ!!! i kagańce na pyski, bo moje mogą sobie nie życzyć aż tylu gapowiczów:eviltong:[/quote]
Nakarmić to nie nakarmie, kagańce mają tylko czy nie bedzie to za dużym problemem? Nie ukrywam, że jak najbardziej by mi to odpowiadało, bo zanim sie dotelepię tramwajem z Opolskiej to wieki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze do "parkingu" dojechać mogą tylko zmotoryzowani, korzystający zaś z komunikacji miejskiej będą zmuszeni odbyć ok. 1km preludium spacerowe ;). W tamte okolice [B]dojeżdża autobus 103 i 403[/B]. Obydwa startują w okolicach Pl. J.P. II (dawny pl. 1-go Maja), ale gdzie dokładnie to nie wiem :shake: i dalej jadą ulicą Legnicką, dojeżdżają do Kozanowa i dalej na Maślice tyle, że każdy inną trasą.
[B]Z autobusu 103[/B] należy wysiąść na przystanku o nazwie "Kozia" (wg. tego co podaje rozkład jazdy MPK będzie to 9 przystanek od pętli na Kozanowie) i skręcić w pierwszą ulicę w prawo, w ul. Kozią (po prawej stronie będzie osiedle zielono-białych i czerwono-białych bloków a potem zaczną się po obu stronach tereny zielone) i dzielnie maszerować ok. 1 km cały czas tą samą drogą obierając sobie za azymut Górę Śmie(r)ci, obecnie Górę Zieloną, aż dojdziecie do celu ;).
[B]Z autobusu 403[/B] należy wysiąść na przystanku o nazwie "Lubelska" (6 przystanek od Kozanowa), skręcić w prawo i iść cały czas prosto tzn. cały czas tą samą drogą, która będzie prowadziła przez osiedle domów jednorodzinnych, ominie budynek szkoły, za którym idąc dalej prosto dochodzi się do asfaltowej drogi (ul. Kozia), w która należy skręcić w prawo i dzielnie maszerować ok. 0,5 km cały czas tą samą drogą obierając sobie za azymut Górę Śmie(r)ci, obecnie Górę Zieloną, aż dojdziecie do celu ;).

Jeżeli kogoś przeraziła wizja tej marszruty (czemu się wcale nie dziwię), to mogę zaoferować podwózkę z przystanku do miejsca spotkania o ile na rzeczonym przystanku będzie się o jakiejś rozsądnej godzinie tj. do 13 (Ulv, to było do Ciebie! :evil_lol:). Zainteresowanych proszę o telefon do mnie 691-391-691.[B]

Gamba[/B] z krzyżówki na Nowym Dworze powinnaś jechać autobusem 126 i na pętli na Kozanowie przesiąść się w autobus 103 jadący w kierunku Pracz Odrzańskich.

[B]graynew, Koperek i inni zmotoryzowani [/B]moi rodzice mieszkają przy ul. Siedleckiej, ale wbrew temu co pokazuje część map, ta ulica jest ślepa i nie da się z niej bezproblemowo dojechać samochodem (wózkiem też mógł by być kłopot) do miejsca spotkania. Na GPS najlepiej ustawić ul. Kozią i jechać nią aż do jej ślepego końca przy Górze Śmie(r)ci właśnie.
Do Koziej dojeżdża się jadąc z Kozanowa cały czas prosto najpierw ul. Pilczycką później ul. Królewiecką (po prawej stronie można podziwiać budowę nowego stadionu :razz:). W miejscu gdzie Królewiecka krzyżuje się z ul.Maślicką (na tym skrzyżowaniu droga główna będzie prowadziła w lewo) należy skręcić w prawo i następnie w pierwszą w lewo tj. w ul. Kozią a co dalej napisałam wyżej.

POWODZENIA!!!

Link to comment
Share on other sites

JustynaK czy aby na pewno dobrze napisałaś o skręcaniu z ul. Lubelskiej? Bo wg mnie idąc Lubelską między domkami jednorodzinnymi i dochodząc do Koziej należy skręcić w LEWO (chyba że tam są jakieś zygzaki od strony Lubelskiej (mam na myśli ten przystanek autobusowy na wysokości trwającej od dwóch lat rozgrzebanej budowy szeregówek pod nazwą "Park Maślice") .A dla zmotoryzowanych po co wjeżdżać między budynki skoro można samochodem prosto z Królewieckiej w Bardzka i tam pozostawiając po prawej stronie wszystkie domki i dojazdy do tych domków skręcić w prawo do wysypiska na pierwszym dużym skrzyżowaniu? No ale mam nadzieję, że wszyscy trafią i będą zadowoleni ze spaceru - pogody wam i sobie na dziś życzę!

Link to comment
Share on other sites

[I]Przepraszam, że tak późno cokolwiek piszę- wczoraj już nie mogłam się dostać na dogo...:roll:[/I]

Autko, czy będę mieć to niestety jeszcze nie wiem- wszystko zależy od rozkładu dzisiejszego dnia, bo jest jedno na 3 osoby, z których każda chce robić co innego:evil_lol:

[I][SIZE=1]Tak, czy siak wlec się z wiochy trzema rodzajami pojazdów komunikacji miejskiej i pozamiejskiej nie mam zamiaru, więc jakiś fortel przydałoby się wymyśleć[/SIZE][/I]:razz:

[B]Gamba[/B] podaj mi swój nr tel. na pw! Jak coś będę wiedzieć (gdzieś za godzinkę) to Ci puszczę sms'a, bo nie wiem, czy jeszcze zdążę wejść na dogo.

[B]ulv[/B] Twój nr mam, tylko pytanie: Czy na pewno będziesz o około 12:30 czekać na nas na "swoim" podwórku z Kra?? I chyba nie bierzesz więcej psów??


[B][SIZE=1][I]Zaraz wchodzę na Targeo i liczę, że mi coś mądrego wskaże, bo ja noga w orientacji przestrzennej:shake:[/I][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

I jak Wam spacerek minął? Tzn teraz to jeszcze mija ;)

My wczoraj byłśmy na swojej łące - ok. Park Tysiąclecia. Tragedia. Prałam potem Amy nogi z 30 minut. Błoto, smród i pełnoooo wody, że się musiałyśmy przeprawiać przez haszcze, aby wyjść.

Link to comment
Share on other sites

A u nas bylo super!!!
Slonce piekne tereny!!! naprawde tam jest cudnie. No i swietne towarzystwo. Niestety my mimo zabrania aparatu nie zrobilismy ani jednego zdjecia. TŻ pchal wozek a ja sie zgapilam :D

Ale ULV miala i robila wiec fotki beda jakies :) To zobaczycie jak tam ladnie.

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=1][COLOR=silver]Wczoraj wróciałam do domku dopiero koło 21:30 (nie przyjąć zaproszenia na imprezkę nie wypada!), więc padłam na wyrko i już się nie podniosłam[/COLOR][/SIZE][/I]:roflt:

[I][U]Za to dzisiaj napiszę:[/U][/I]

1. Dla [B]ulv[/B] specjalny kaganiec już się szyje- NA WYMIAR!:diabloti: Chociaż jednemu zaradzimy, bo z legendarnym spóźnianiem pomysły mi się skończyły...

2. Autko sprzątałam bitą GOOODZINĘ!- nie ukrywam, że było co robić. Poza tym przednia szyba ucierpiała przez nieudolne trzymanie przez [B]ulv[/B] wózka Aksy, które spowodowało porysowanie całej połowy od środka!!!:cool1: A jeszcze na myjni spędziłam jakieś 30 minut, bo była kolejka:mdleje:

Normalnie to był pierwszy i ostatni raz:flaming:

3. DZIĘKI ZA PRZEMIŁE TOWARZYSTWO I SUPER SPACER! :calus: [B]graynew[/B], [B]Justynak[/B], [B]Gamba[/B] i ..........................[B]ulv[/B]:cooldevi:
Moje maleństwo, jak zwykle stanęło na wysokości zadania i nie narobiło pańci obciachu. Były dzieci baaardzo grzeczne i nawet Maksiu zaaklimatyzował się do grupy psiej (do ludzkiej jeszcze mu troszkę zajmie ;)) raz dwa! :)

Link to comment
Share on other sites

Osz Ty, Koper!!!! :mad: Ja przynajmniej nie jadę na Maślice z Piłsudskiego przez Hubską :eviltong:

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4521/dsc0425s.jpg[/IMG]

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8657/dsc0433.jpg[/IMG]
Pacyfikatorzy...


[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9205/dsc0437yqx.jpg[/IMG]
Chłopaki jak widać się nie pozjadali ;)

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5093/dsc0445gtk.jpg[/IMG]
Dobra zabawa=mokra zabawa!

[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1658/dsc0464.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1240/dsc0460kqe.jpg[/IMG]
Nowy biegający aport Kry :evil_lol:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3705/dsc0471g.jpg[/IMG]
...ścigany na lądzie...

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3298/dsc0453d.jpg[/IMG]
..i w wodzie :diabloti:

Basia, nie, to nie był żart :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę wam psów, które się potrafią tak bawić bezkonfliktowo i samodzielnie. Chętnie bym się z wami wybrała, ale chyba najpierw musiałabym swoje maleństwo z 15 kilometrów za rowerem przegonić a potem uzbroić w kaganiec i liczyć na to, że go chłopaki nie zeżrą, bo on lubi rządzić i ustawiać psie towarzystwo.
A ja i koleżanka byłyśmy wczoraj tam na Maślicach po 16-stej. Było wyjątkowo dużo ludzi z namiotami i samochodami. W tygodniu tak nie ma. Teraz są wakacje, więc więcej ludzi rusza się z chałupy i spędza czas poza domem. Ale mój nawet w Odrze pływał - choć woda wysoka i mocny nurt - jakoś sobie dawał radę - on jest typowo błotno-wodny.
Pozdrawiam i życzę kolejnych fajnych spacerków masę i czekam na więcej zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Normalnie to był pierwszy i ostatni raz:flaming:

Było aż tak źle? Czuje się co najmniej współwinna z okazji zaproponowania miejsca na tenże spacer.[/quote]

Akurat nie wiesz o co chodzi i akurat nie o to, co napisałaś. To był komentarz skierowany do osób, które tam ze mną były- one wiedzą o co chodzi!:diabloti:

Tereny świetne, ale zaje*****e daaaaaaaaaaaaaaaleko!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='Koperek']Akurat nie wiesz o co chodzi i akurat nie o to, co napisałaś. To był komentarz skierowany do osób, które tam ze mną były- one wiedzą o co chodzi!:diabloti:[/quote][/I][quote name='Koperek']


A no to się nie wtrącam :D




[I]Tereny świetne, ale zaje*****e daaaaaaaaaaaaaaaleko!:evil_lol:[/I][/quote]
To zależy z której strony się mieszka :D - dla mnie rzut beretką.





cos mi to cytowanie nie idzie najlepiej :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...