Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

Tyle stron przeleciałam i juz nie wiem co chciałam pisać :evil_lol::evil_lol:

:hmmmm:

Na Pikniku byłam raz, to był ten 1 Piknik, bardzo dobrze go wspominam, :multi::loveu:

Poznańskie koziołki :lol:
[url]http://lh6.ggpht.com/_TiciMlyI2qw/S7Td5dDIEEI/AAAAAAAACTA/wVtvlF1fdFw/s576/61.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']
No to wszyscy namówieni. :multi: Tylko termin jeszcze, po 17 maja:razz: Dla nas odpada ostatni weekend maja bo jesteśmy w Radomiu na zawodach.
[/QUOTE]

przyjedz do mnie wcześniej, cooo? tak w ramach wspólnej nauki przed maturą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Tinka a Ty masz tam w miarę blisko? Jak tak to wbijaj też, ja muszę szczurzego poznać koniecznie!!!
i może jeszcze Kasia z Foxim przybędzie, z Ełku?
[/QUOTE]
noo, tylko 80km ;) zobaczysz z czym ja się muszę użerać :evil_lol:
ja to bym tak grzecznie i ladnie prosiła w którąś sobotę, żebym była po treningu (o ile nas przyjmą :diabloti:) i nie musiała 50 razy jeździć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Tyle stron przeleciałam i juz nie wiem co chciałam pisać :evil_lol::evil_lol:

:hmmmm:

Na Pikniku byłam raz, to był ten 1 Piknik, bardzo dobrze go wspominam, :multi::loveu:

Poznańskie koziołki :lol:
[url]http://lh6.ggpht.com/_TiciMlyI2qw/S7Td5dDIEEI/AAAAAAAACTA/wVtvlF1fdFw/s576/61.jpg[/url][/QUOTE]

Starość i skleroza :evil_lol:

No ten 1 był ponoć fajny.. ale następne już ciut gorzej.. Ale nieważne, nieważne:P

Też mi się tak koziołki skojarzyły:)

[quote name='plinka']przyjedz do mnie wcześniej, cooo? tak w ramach wspólnej nauki przed maturą :cool3:[/QUOTE]

Nie wypowiadaj tego słowa na m :P :(
Lepiej spotkać się w ramach oblewania dobrze napisanej matury niż w ramach nauki :P

[quote name='Unbelievable']noo, tylko 80km ;) zobaczysz z czym ja się muszę użerać :evil_lol:
ja to bym tak grzecznie i ladnie prosiła w którąś sobotę, żebym była po treningu (o ile nas przyjmą :diabloti:) i nie musiała 50 razy jeździć ;)[/QUOTE]

To może ja w ogóle na trening wpadnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wracam jeszcze do poprzednich zdjęć, bo trochę zacofana jestem:D
Fajne te zdjęcia z ZOO, kolorki i ostrość Ci super wyszły
ale jak zobaczyłam TO [URL]http://lh4.ggpht.com/_TiciMlyI2qw/S7TcNrlZFsI/AAAAAAAACPw/YRP1vOYMKys/s576/07.jpg[/URL] to trochę się przestraszyłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zuzia, dzięki :lol:

Czego się przestraszyłaś, fajowy struś (?) :evil_lol:


A w ogóle to wczoraj się produkowałam na treningu agility i takie zdjęcia powstały: [url]http://picasaweb.google.com/cubree/TreningAgilityCAVANO5042010#[/url]

Ciągle mam problem z robieniem zdjęć na hopkach, af nie nadąża a ja mu nie pomagam:P

Link to comment
Share on other sites

nadrobiłam se wszystko :diabloti: melduję więc, że jestem wreszcie na bieżąco :loveu:

i widziałam pięknie pokonaną palisadkę! :loveu: i białą drącą sie non stop japę :evil_lol:
i cudne zdjęcia spaceru z rodezjankami i wiosenny spacer ;)
foty z zoo tyż superaśne :lol:

także tego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Beziki :) Nie możemy się doczekać zawodów a Radomiu w maju :D W końcu się zobaczymy ;) Możliwe nawet, że Dianuchę wezmę (jak nie będzie miała cieczki oczywiście) :))
No i przyszłam się pochwalić, że my już po naszym pierwszym treningu agility :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia']Hej Beziki :) Nie możemy się doczekać zawodów a Radomiu w maju :D W końcu się zobaczymy ;) Możliwe nawet, że Dianuchę wezmę (jak nie będzie miała cieczki oczywiście) :))
No i przyszłam się pochwalić, że my już po naszym pierwszym treningu agility :p[/QUOTE]

Olusia rozumiem,że Magda już was wzięła do roboty, zazdroszczę wam trenera, że też nie zebraliście się w ekipę za czasów gdy mieszkałam 20 minut pociągiem od Radomia, ehh... ale my tez niedługo wracamy do treningów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']Eee taki trochę postrzelony jest ale skusiłaś mnie i chyba pojadę zobaczyć go na żywo:evil_lol:

Zdjęcia treningowe super. Jestem pełna podziwu, bo ja takich moim obiektywem 150mm bym nie zrobiła(chodzi mi głównie o zbliżenie:wink:):)[/QUOTE]

No śmieszny, to prawda :P

Dziękuję :) Ale albo nie mam refleksu albo af rzeczywiście jest kiepski bo duuużo zdjęć poszło do kosza :mad: bo ustawiał mi ostrość na hopce a nie na psie albo w ostatniej chwili przestawał łapać ostrość w ogóle... Ale muszę przyznać, że wyszły sporo lepiej niż ostatnie agilitowe które robiłam (na jesieni jakoś...) więc jest pewien progres. Muszę znaleźć jeszcze jakiś sposób na te hopki...

[quote name='ewelinka_m']nadrobiłam se wszystko :diabloti: melduję więc, że jestem wreszcie na bieżąco :loveu:

i widziałam pięknie pokonaną palisadkę! :loveu: i białą drącą sie non stop japę :evil_lol:
i cudne zdjęcia spaceru z rodezjankami i wiosenny spacer ;)
foty z zoo tyż superaśne :lol:

także tego :evil_lol:[/QUOTE]

Witam panią wiecznie nadrabiającą:razz::lol::evil_lol:
Palisadka:loveu:wiem:loveu:
[SIZE=1]z drącą się japą już gorzej :eviltong:[/SIZE]

No to nasłodziłaś i idziesz, pa :diabloti:

[quote name='Olusia']Hej Beziki :) Nie możemy się doczekać zawodów a Radomiu w maju :D W końcu się zobaczymy ;) Możliwe nawet, że Dianuchę wezmę (jak nie będzie miała cieczki oczywiście) :))
No i przyszłam się pochwalić, że my już po naszym pierwszym treningu agility :p[/QUOTE]

Hej hej! Też nie mogę się doczekać Radomia, dawno nie byliśmy na fortowych zawodach a zawsze są suuuper:) No i blisko i w ogóle. Byleby nie było gorąco zbytnio...

Nooo , super!!! :multi: Mam nadzieję, że regularnie będziecie trenować i się spotkamy wkrótce na zawodach! No i nie muszę dodawać, że zazdroszczę regularnych treningów z Magdą ;)

Ile i jakie psy macie w grupie? Podejrzewam, że białasów niet...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Dziękuję :) Ale albo nie mam refleksu albo af rzeczywiście jest kiepski bo duuużo zdjęć poszło do kosza :mad: bo ustawiał mi ostrość na hopce a nie na psie albo w ostatniej chwili przestawał łapać ostrość w ogóle... Ale muszę przyznać, że wyszły sporo lepiej niż ostatnie agilitowe które robiłam (na jesieni jakoś...) więc jest pewien progres. Muszę znaleźć jeszcze jakiś sposób na te hopki...
[/QUOTE]

Anka przypuszczam, że to Ty sama łapiesz ostrość na hopkę. Ustawiasz aparat w konkretnym miejscu, powinnaś już wcześniej złapać ostrość na psie i tej ostrości nie stracić (czyli cały czas podążać za psem) i wtedy gdy on będzie skakał to może ustrzelisz coś ostrego. Niestety jak zrobisz jedno zdjęcie i pies wyjdzie Ci z ostrości (np. skoczy) to musisz łapać ostrość od nowa.

Pomyśl o moich treningach z Misiem- dopóki biegniemy jednostajnie jesteś w stanie nam zrobić ostre zdjęcie, niestety w trakcie zabawy gdy "obiekt" wykonuje nieprzewidywalne ruchy zrobienie ostrego zdjęcia już jest trudniejsze.

Krótko mówiąc: Moim zdaniem podstawa sukcesu to ustawienie ostrości na samym początku na psie, a później walka o to by tej ostrości nie stracić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No to wszyscy namówieni. :multi: Tylko termin jeszcze, po 17 maja:razz: Dla nas odpada ostatni weekend maja bo jesteśmy w Radomiu na zawodach.[/QUOTE]

No ja to bym wolała po obronie...:cool3:

[quote name='Unbelievable']noo, tylko 80km ;) [/QUOTE]

Do mnie to masz jakieś 100km :cool3:


Bardzo fajne te treningowe fotki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Anka przypuszczam, że to Ty sama łapiesz ostrość na hopkę. Ustawiasz aparat w konkretnym miejscu, powinnaś już wcześniej złapać ostrość na psie i tej ostrości nie stracić (czyli cały czas podążać za psem) i wtedy gdy on będzie skakał to może ustrzelisz coś ostrego. Niestety jak zrobisz jedno zdjęcie i pies wyjdzie Ci z ostrości (np. skoczy) to musisz łapać ostrość od nowa.

Pomyśl o moich treningach z Misiem- dopóki biegniemy jednostajnie jesteś w stanie nam zrobić ostre zdjęcie, niestety w trakcie zabawy gdy "obiekt" wykonuje nieprzewidywalne ruchy zrobienie ostrego zdjęcia już jest trudniejsze.

Krótko mówiąc: Moim zdaniem podstawa sukcesu to ustawienie ostrości na samym początku na psie, a później walka o to by tej ostrości nie stracić....[/QUOTE]

Hmm, może masz rację.. Ale z drugiej strony to cholera przy szybkim psie nie jestem w stanie zdążyć 'śledzić' jego ruchy obiektywem, zwłaszcza na przybliżeniu. :roll:
Zwykle robię tak że ustawiam ostrość w miejscu gdzie spodziewam się psa, pies się tam pojawia, wciskam do połowy, af ustawia ostrość i robię zdjęcie. Oczywiście dzieje się to bardzo szybko...Jak widać jednak za wolno. Ale spróbuję sposobu ze śledzeniem psa. Oby była dobra pogoda w weekend. ;)

[quote name='agaciaaa']No ja to bym wolała po obronie...:cool3:

Bardzo fajne te treningowe fotki :p[/QUOTE]

Po obronie? Toż to za 2 miesiące, ja nie mogę tyle czekać na mą linkę :placz::placz:

:lol:
Zrobisz sobie małą przerwę w nauce, na relaksujący spacerek w miłym towarzystwie :cool3:

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Po obronie? Toż to za 2 miesiące, ja nie mogę tyle czekać na mą linkę :placz::placz:

:lol:
Zrobisz sobie małą przerwę w nauce, na relaksujący spacerek w miłym towarzystwie :cool3:

Dzięki :)[/QUOTE]

No wiesz, koniec maja i początek czerwca to będzie dla mnie najgorszy czas :roll: To może Ty zrób sobie przerwę w nauce i przyjedź wcześniej :eviltong: choćby za tydzień :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Hej hej! Też nie mogę się doczekać Radomia, dawno nie byliśmy na fortowych zawodach a zawsze są suuuper:) No i blisko i w ogóle. Byleby nie było gorąco zbytnio...

Nooo , super!!! :multi: Mam nadzieję, że regularnie będziecie trenować i się spotkamy wkrótce na zawodach! No i nie muszę dodawać, że zazdroszczę regularnych treningów z Magdą ;)

Ile i jakie psy macie w grupie? Podejrzewam, że białasów niet...[/QUOTE]

Białasów niet, foksiki dwa były (ale tylko jeden biegał), sznupek, Chilli Guci, 2 DONki, 2 kundelki (w tym Dianucha). Tak to chyba tyle na razie, chyba, że kogoś pominęłam :)

My startować to raczej nie będziemy, za duży stres dla suczy. Zresztą, na treningu na początku też trochę się bała, ale piłeczka później poszła w ruch i było dobrze :) A tak, to faaajnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Dziękuję :) Ale albo nie mam refleksu albo af rzeczywiście jest kiepski bo duuużo zdjęć poszło do kosza :mad: bo ustawiał mi ostrość na hopce a nie na psie albo w ostatniej chwili przestawał łapać ostrość w ogóle... Ale muszę przyznać, że wyszły sporo lepiej niż ostatnie agilitowe które robiłam (na jesieni jakoś...) więc jest pewien progres. Muszę znaleźć jeszcze jakiś sposób na te hopki...
[/QUOTE]

Ja mam podobnie, kiedy wydaje mi się że już dobrze złapał ostrość, pies znajduje się już zupełnie gdzieś indziej. Kiedyś też najpierw ustawiałam ostrość na hopki, później zaczęłam "gonić" psy i w sumie nie wiem co lepiej wychodzi :D Wiem jedno, że nie nie umiem robić agilitowych zdjęć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']No wiesz, koniec maja i początek czerwca to będzie dla mnie najgorszy czas :roll: To może Ty zrób sobie przerwę w nauce i przyjedź wcześniej :eviltong: choćby za tydzień :lol:[/QUOTE]

Tiaaa :lol:Dla mnie najgorszy czas jest teraz:lol:

[quote name='Olusia']Białasów niet, foksiki dwa były (ale tylko jeden biegał), sznupek, Chilli Guci, 2 DONki, 2 kundelki (w tym Dianucha). Tak to chyba tyle na razie, chyba, że kogoś pominęłam :)

My startować to raczej nie będziemy, za duży stres dla suczy. Zresztą, na treningu na początku też trochę się bała, ale piłeczka później poszła w ruch i było dobrze :) A tak, to faaajnie :D[/QUOTE]

No to ekstra, że zebrała się taka fajna grupa :)
Magda Was chwaliła na agilitowym forum, to znaczy, że musicie sobie naprawdę super radzić,gratuluję ;) A co do zawodów no to zawsze możesz zmienić zdanie :razz: W agility startują nie tylko psy mocne psychiczne. Najaranie na tor robi swoje :lol: Chociaż oczywiście nie ma sensu startować z psem , który się autentycznie będzie na torze na zawodach bał. To ma być przecież zabawa :) No ale konieeeecznie weź sukę ze sobą w maju :loveu: koniecznie! :loveu:
[SIZE=1]I nie zapomnij aparatu :evil_lol:[/SIZE]

[quote name='Zuzia&Snoopy']Ja mam podobnie, kiedy wydaje mi się że już dobrze złapał ostrość, pies znajduje się już zupełnie gdzieś indziej. Kiedyś też najpierw ustawiałam ostrość na hopki, później zaczęłam "gonić" psy i w sumie nie wiem co lepiej wychodzi :D Wiem jedno, że nie nie umiem robić agilitowych zdjęć:evil_lol:[/QUOTE]

A mi się czasem przez ułamek sekundy wydaje, że złapałam idealnie, a w następnym ułamku wszystko się rozmywa :roll: Agilitowe fotki to nie jest prosta sprawa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
No to ekstra, że zebrała się taka fajna grupa :)
Magda Was chwaliła na agilitowym forum, to znaczy, że musicie sobie naprawdę super radzić,gratuluję ;) A co do zawodów no to zawsze możesz zmienić zdanie :razz: W agility startują nie tylko psy mocne psychiczne. Najaranie na tor robi swoje :lol: Chociaż oczywiście nie ma sensu startować z psem , który się autentycznie będzie na torze na zawodach bał. To ma być przecież zabawa :) No ale konieeeecznie weź sukę ze sobą w maju :loveu: koniecznie! :loveu:
[SIZE=1]I nie zapomnij aparatu :evil_lol:[/SIZE]

A mi się czasem przez ułamek sekundy wydaje, że złapałam idealnie, a w następnym ułamku wszystko się rozmywa :roll: Agilitowe fotki to nie jest prosta sprawa :lol:[/QUOTE]

Dziś też mamy zajęcia, zobaczymy jak to będzie :) Chwaliła, chwaliła :D Na ukochaną piszczącą piłkę to Dianucha zrobi wszystko :p
Co do zawodów, to jak będą w Radomiu, to będę w oba dni ;) Jednego dnia więcej focenia, a drugiego zabieram sucz :)
Może zmienię zdanie co do startowania, ale jak na razie chcę, żeby samo agility i treningi jej się podobały :) Wszystko ma swoje granice ;) Zobaczymy, jak to będzie szło :)

Link to comment
Share on other sites

Zresztą po wczorajszym stresie i strachu na treningu, już tracę nadzieję na jakiekolwiek zawody. Chcę, żeby to była dla niej miła rozrywka i przyjemność. Zobaczymy, jak będzie na kolejnym treningu- nie chcę jej męczyć treningami. Jeśli będzie znowu tak jak wczoraj, możliwe, że zrezygnujemy. Nic na siłę ;)

Link to comment
Share on other sites

I co tam u Was?

[quote name='Olusia']Zresztą po wczorajszym stresie i strachu na treningu, już tracę nadzieję na jakiekolwiek zawody. Chcę, żeby to była dla niej miła rozrywka i przyjemność. Zobaczymy, jak będzie na kolejnym treningu- nie chcę jej męczyć treningami. Jeśli będzie znowu tak jak wczoraj, możliwe, że zrezygnujemy. Nic na siłę ;)[/QUOTE]
Ja miałam z Hexą straszne problemy, bo boi się burzy, wystrzałów, jak się na nią pies rzucił na terenie gdzie miałyśmy treningi to i jego się bała, ale po tym jak się porządnie nakręciła na tor problemy się znacznie zmniejszyły. Doszło do tego że ostatnio w burzę ładnie skakała mimo delikatnego stresu. Powolutku, na spokojnie i się da, nie trać nadziei ;). Hexolina jest strachliwiec pokręcony i też traciłam nadzieję, ale się udało dużo osiągnąć jak na nasze możliwości. Do startowania to ja się nie nadaję, więc na zwody nigdy nie dotrzemy :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...