Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']nie wiem czy czytałaś, ale teraz jest o russellach, całkiem sensownie napisany ;) przez faceta z forum russellowego[/QUOTE]

Niet, nie kupiłam jeszcze, od jakiegoś czasu już mam trochę dość tego pisma ;)
Ale dzięki za info, kupię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Magda - tak, bardzo możliwe ;)
Artykuł był w bodajże sierpniowym 'moim psie' , o wadach (?) mojej najukochańszej rasy ;)[/QUOTE]
No proszę. Gratki! Fajny artykuł.
Z moją pamięcią i kojarzeniem nie jest jeszcze tak źle.

a co do pisma... Mnie też jakoś tak... chyba odpycha ostatnio.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Do tego czasu mam szansę przytyć... :diabloti: Ale tfu tfu przez lewe ramię bo chciałabym jakieś 5kg zrzucić do lata :roll:

Postaram się nie wymigać. Jak już wygram swoją smyczkę na Twym bazarze to poproszę odbiór osobisty , wtedy będę miała większą motywację do ruszenia tyłka do Białego :lol:[/QUOTE]

Kobieto, z czego Ty chcesz chudnąć? :crazyeye:

Ooo w takim razie nie wyślę Ci jej nawet jak będziesz chciała :diabloti: tylko odbiór osobisty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']No proszę. Gratki! Fajny artykuł.
Z moją pamięcią i kojarzeniem nie jest jeszcze tak źle.

a co do pisma... Mnie też jakoś tak... chyba odpycha ostatnio.

Pozdrawiam.[/QUOTE]

A dziękuję bardzo! :)

[quote name='agaciaaa']Kobieto, z czego Ty chcesz chudnąć? :crazyeye:

Ooo w takim razie nie wyślę Ci jej nawet jak będziesz chciała :diabloti: tylko odbiór osobisty :lol:[/QUOTE]

Nie chcesz wiedzieć... :evil_lol:

To się nazywa szantaż :P Ale może dzięki temu naprawdę pierwszy raz uda mi się zawitać na ten piknik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Nie chcesz wiedzieć... :evil_lol:

To się nazywa szantaż :P Ale może dzięki temu naprawdę pierwszy raz uda mi się zawitać na ten piknik...[/QUOTE]

Coś sobie uroiłaś :eviltong:

Sama tego chciałaś :diabloti: inaczej nigdy nie ujrzysz pięknej pomarańczowej linki :diabloti:


Dawaj jakieś Bzikowe foty :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, że chciałam ;)
Musi mi się udać dotrzeć w tym roku. A jak nie na Piknik (no bo od nas z klubu chyba nikt nie jedzie, nie chcę tak samotnie tam jechać :roll:) to może chociaż na jakiś spacerek w Wasze strony, trochę tam jest znajomych z dogo i nie tylko :lol: Jakby co to mam wolne od 17 maja.

Nie mam Bzikowych fot. :roll:

A doszedł mój przelew??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Wiem, wiem, że chciałam ;)
Musi mi się udać dotrzeć w tym roku. A jak nie na Piknik (no bo od nas z klubu chyba nikt nie jedzie, nie chcę tak samotnie tam jechać :roll:) to może chociaż na jakiś spacerek w Wasze strony, trochę tam jest znajomych z dogo i nie tylko :lol: Jakby co to mam wolne od 17 maja.

Nie mam Bzikowych fot. :roll:

A doszedł mój przelew??[/QUOTE]

To namawiaj kogoś z klubu, aż dziwne żeby nikt z Wawy nie chciał jechać, przecież blisko macie ;) Spacerek też dobra sprawa, najlepiej u mnie :diabloti: Tak szybko masz wolne? Ja pod koniec maja to pewnie będę żyć magisterką :roll:

To zrób! :cool3:

Nie wiem, elik jeszcze nie pisała czy dziś jakaś kasa doszła.

Link to comment
Share on other sites

No niestety nie wszyscy klubowicze mają dobre doświadczenia z piknikiem ale nie będę teraz wnikać w szczegóły. Przyjadę tak czy siak, chyba jest jakieś połączenie z Białym żeby przyjechać rano i wrócić po południu tj. po spacerze ? :P W końcu moja linka na mnie tam czeka...
[SIZE=1]Mam wolne bo poprawiam maturę i idę na inne studia..

[SIZE=2]Zdjęcia zrobię kiedyś ;)

Dzisiaj trochę Beza poprawiłam bo tym razem nie chcę dopuścić do takiego stanu zarośnięcia jaki był ostatnio i sama przy nim trochę dłubię... :oops:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No niestety nie wszyscy klubowicze mają dobre doświadczenia z piknikiem ale nie będę teraz wnikać w szczegóły. Przyjadę tak czy siak, chyba jest jakieś połączenie z Białym żeby przyjechać rano i wrócić po południu tj. po spacerze ? :P W końcu moja linka na mnie tam czeka...
[SIZE=1]Mam wolne bo poprawiam maturę i idę na inne studia..
[/SIZE][/QUOTE]

Jest, jest ;)
Pociagów do Białego wcale nie tak mało :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Jest, jest ;)
Pociagów do Białego wcale nie tak mało :cool3:[/QUOTE]

Tylko pewnie zbankrutuję :P zwłaszcza, że nie będę już mieć zniżki studenckiej :P
Ale jak się wszyscy tam w Białymstoku umówicie na jakiś spacer pod koniec maja to dawajcie mi znać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Tylko pewnie zbankrutuję :P zwłaszcza, że nie będę już mieć zniżki studenckiej :P
Ale jak się wszyscy tam w Białymstoku umówicie na jakiś spacer pod koniec maja to dawajcie mi znać :D[/QUOTE]

Normalny bilet koło 40 zł kosztuje, koniecznie Bza do klatki to nie zapłacisz za niego :diabloti:
My jak sie umawiamy to nigdy nic nie wychodzi, takze to trzeba na spontan, aleoo zebyś ustaliła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No ja muszę wiedzieć parę dni przed spacerem, że się takowy odbędzie :P

W jedną stronę? W klatkę, jeszcze czego, nie będę taszczyć klatki żeby potem z nią łazić cały dzień. Na kolanka pójdzie, w końcu kanapowiec, a co! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No ja muszę wiedzieć parę dni przed spacerem, że się takowy odbędzie :P

W jedną stronę? W klatkę, jeszcze czego, nie będę taszczyć klatki żeby potem z nią łazić cały dzień. Na kolanka pójdzie, w końcu kanapowiec, a co! :evil_lol:[/QUOTE]

Nie ma sprawy :cool3:

W jedną.
No to jak bez klatki to dodatkowo 15 zł :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No niestety nie wszyscy klubowicze mają dobre doświadczenia z piknikiem ale nie będę teraz wnikać w szczegóły. Przyjadę tak czy siak, chyba jest jakieś połączenie z Białym żeby przyjechać rano i wrócić po południu tj. po spacerze ? :P W końcu moja linka na mnie tam czeka...
[SIZE=1]Mam wolne bo poprawiam maturę i idę na inne studia..[/SIZE][/QUOTE]

A no chyba że tak. Połączenie oczywiście że jest, nawet do samej Sokółki- bo wiesz, linka to u mnie jest a nie w Białym :diabloti: ja się raczej na spacer w Białym z psem nie piszę, ewentualnie sama :cool3: ale tak jak Iza mówi- spacery w Białym coś nie wypalają, więc lepiej umówmy się u mnie :diabloti: oferuję nocleg jakby co, to i klateczkę byś mogła wziąć, coby przyoszczędzić ;)
[SIZE=1]No to to wiem, ale obecne studia rzucasz, czy jak?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To mi sie spodobało,

[URL]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2010/10-4.jpg[/URL]
i te ostatnie plenerowe też fajne.[/QUOTE]

Dzięki Magda :)

[quote name='agaciaaa']A no chyba że tak. Połączenie oczywiście że jest, nawet do samej Sokółki- bo wiesz, linka to u mnie jest a nie w Białym :diabloti: ja się raczej na spacer w Białym z psem nie piszę, ewentualnie sama :cool3: ale tak jak Iza mówi- spacery w Białym coś nie wypalają, więc lepiej umówmy się u mnie :diabloti: oferuję nocleg jakby co, to i klateczkę byś mogła wziąć, coby przyoszczędzić ;)
[SIZE=1]No to to wiem, ale obecne studia rzucasz, czy jak?[/SIZE][/QUOTE]

Czemu się nie piszesz ? Nie przetransportujesz Sarci? ;>
W takim razie reszta towarzystwa do Sokółki! :evil_lol:
[SIZE=1]Co do studiów - skomplikowana sprawa:lol:
[/SIZE]
[quote name='Feigned']oj tam, nie ma masakry :evil_lol: raz się udało ze spacerem to teraz też mogłoby wypalić jakby wcześniej wszystko było ustalone :cool3:[/QUOTE]

No to się ogarniajcie tam :lol:

2 Beziki z Łącka:
[IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zmniejszone/IMG_3920.jpg[/IMG]

[IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zmniejszone/IMG_3921.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Czemu się nie piszesz ? Nie przetransportujesz Sarci? ;>
W takim razie reszta towarzystwa do Sokółki! :evil_lol:
[SIZE=1]Co do studiów - skomplikowana sprawa:lol:
[/SIZE] [/QUOTE]

No między innymi temu, że mi się nie chce jej ciągnąć ;)
Dokładnie :lol:
[SIZE=1]Ok, nie wnikam ;)[/SIZE]

Fajny Bez kładkowy :)

PS. Doszła Twoja kasa bazarkowa, wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...