Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']Chciałam zaznaczyć, że masz bliżej niż ja :diabloti:
Jak to po co, żeby fotki robić :P I socjalizować Szczura z zawodami :cool3::cool3::cool3:

Cavanowskie są letnie - 10-11 lipca i jesienne (Mistrzostwa Polski) - 11-12 września ;)
Będą przy wystawach, na terenie WATu ;)[/QUOTE]
ale nie mam pociągu- ergo muszę dojechać do jakiegoś innego miasta ;)
a szczur jest zsocjalizowany :evil_lol:

10 to ja jestem na zlocie... :roll: na jesienne pewnie przyjadę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Może jakoś po Twojej maturze? Jakoś w maju pewnie znajdę chwilę, bo w maju mam sporo luźniejszych dni :)[/QUOTE]

No byłoby idealnie :)

[quote name='Unbelievable']ale nie mam pociągu- ergo muszę dojechać do jakiegoś innego miasta ;)
a szczur jest zsocjalizowany :evil_lol:

10 to ja jestem na zlocie... :roll: na jesienne pewnie przyjadę ;)[/QUOTE]

To dojedź do Warszawy i pojedziem razem :evil_lol:
Ee tam dodatkowa dawka socjalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła!:lol::lol:

Szkoda, ale na jesiennych masz być :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
To dojedź do Warszawy i pojedziem razem :evil_lol:
Ee tam dodatkowa dawka socjalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła!:lol::lol:

Szkoda, ale na jesiennych masz być :razz:[/QUOTE]
i będę nadrabiać 300km, phi! :diabloti:
teraz się będziemy socjalizować co tydzień :evil_lol: będzie śmiesznie :evil_lol:

powinnam przyjechać ;) może już swoim samochodem :cool3:
[quote name='Justa']A potem znów gdzieś wyparuje - jak w Warszawie ostatnio ![/QUOTE]:siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A potem znów gdzieś wyparuje - jak w Warszawie ostatnio ![/QUOTE]

Kiedy w Warszawie?
Na zawodach w październiku rzeczywiście trochę zniknęła :hmmmm:
Gdzie jeszcze była, czy ja o czymś nie wiem?:lol:

[quote name='Unbelievable']i będę nadrabiać 300km, phi! :diabloti:
teraz się będziemy socjalizować co tydzień :evil_lol: będzie śmiesznie :evil_lol:

powinnam przyjechać ;) może już swoim samochodem :cool3:
:siara:[/QUOTE]

300 km, co to dla Ciebie :evil_lol: Ale z Białego jedzie przecie pociąg do Sopotu chyba bezpośrednio bo Plinka jechała tak w zeszłym roku ;) Do Białego masz blisko ;)

Uuu, będzie lansik :cool3: Kurde a ja nawet prawka jeszcze nie zrobiłam :lol:

[quote name='wiska']szkoda...ale wiesz ja chyba jade na oboz agility do warszawy to moze tam sie spotkamy na jakims spacerku?? :)[/QUOTE]

Obóz agility w WARSZAWIE? :crazyeye: Kto go organizuje? I kiedy dokładnie?
Ja na spacerek zawsze chętnie zwłaszcza, że masz 2 sucze to nie będzie zagrożenia ze strony mojego głupka białego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Kiedy w Warszawie?
Na zawodach w październiku rzeczywiście trochę zniknęła :hmmmm:
Gdzie jeszcze była, czy ja o czymś nie wiem?:lol:[/quote]

Na Warszawskiej 2009!

[quote]powinnam przyjechać ;) może już swoim samochodem :cool3:

:siara:[/QUOTE]

Prawko robisz?
Ja już jakiś czas jeżdże i powiem jedno - kierowcy i piesi to debile, a jak już nie masz L na dachu to wogóle dramat :/

Teraz to :siara: ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Kiedy w Warszawie?
Na zawodach w październiku rzeczywiście trochę zniknęła :hmmmm:
Gdzie jeszcze była, czy ja o czymś nie wiem?:lol:[/QUOTE]
jeszcze trochę i się okaże, że mam jakieś dziwne zdolności znikająco- wybywające :evil_lol:
wiesz wiesz, bo nawet się spotkać miałyśmy, ale ja jechałam w inny dzień niż ty ;)
[quote name='Bzikowa']
300 km, co to dla Ciebie :evil_lol: Ale z Białego jedzie przecie pociąg do Sopotu chyba bezpośrednio bo Plinka jechała tak w zeszłym roku ;) Do Białego masz blisko ;)

Uuu, będzie lansik :cool3: Kurde a ja nawet prawka jeszcze nie zrobiłam :lol:[/QUOTE]
mój problem bardziej tkwi w rodzicach : P a z kim jechać mam ;)

będzie będzie :diabloti:
[quote name='Bzikowa']
Obóz agility w WARSZAWIE? :crazyeye: Kto go organizuje? I kiedy dokładnie?[/QUOTE]
właśnie, co to za obóz?:-o ja też chcę :placz:
[quote name='Justa']
Prawko robisz?
Ja już jakiś czas jeżdże i powiem jedno - kierowcy i piesi to debile, a jak już nie masz L na dachu to wogóle dramat :/

Teraz to :siara: ! :diabloti:[/QUOTE]
noo robię, znaczy mam zamiar;) może Łomża jest bardziej wyrozumiała :evil_lol:

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']noo robię, znaczy mam zamiar;) może Łomża jest bardziej wyrozumiała :evil_lol:[/QUOTE]

Jeżdżenie autem jest super, ale na trasie - Gdańska jest super truper ! :loveu:
Ale w mieście.. Nie dalej jak przedwczoraj wyrodna mamusia mi wyskoczyła z wózkiem przed maskę - żeby nie było wózek oczywiście pchała pierwszy i majestatycznie patrzyła mi w oczy :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jeżdżenie autem jest super, ale na trasie - Gdańska jest super truper ! :loveu:
Ale w mieście.. Nie dalej jak przedwczoraj wyrodna mamusia mi wyskoczyła z wózkiem przed maskę - żeby nie było wózek oczywiście pchała pierwszy i majestatycznie patrzyła mi w oczy :mdleje:[/QUOTE]
ludzie chyba w ogóle nie myślą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ludzie chyba w ogóle nie myślą...[/QUOTE]

Strach na ulicę wyjeżdżać.. Człowiek sobie sprawy nie zdaje jaka to odpowiedzialność siedzieć za kółkiem - odpowiedzialność za takich matołów :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Co do matołów za kółkiem to w środę 6 koszykarzy z mojej klasy i 2 z trzeciej weszło do Cinquecento (jakoś tak się piszę nazwę tego auta?) i jechali przez centrum Cieszyna na basen bo padał deszcz i nie chcieli zmoknąć... "Faceci" dobrze zbudowani po 1,90 wysokości w małym autku, które osiadło na ziemi i ledwo jechało... Na ich nieszczęście zauważył to dyr. zabrał dokumenty jak wrócili i zorganizował spotkanie z rodzicami...
I to są dopiero idioci...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kashdog[/B] trochę ostatnio nie mam czasu na robienie zdjęć itd... Ale nadrobię, nadrobię, kiedyś ;)

[B]Justa[/B] - wysłałam Ci tego linka przez pw, tam masz gdzieś mapkę.. Dojechać - ale czym? Jakiś tam chyba jeździ normalny ztm ale nie sprawdzałam. Jakdojade.pl :cool3: A samochodem no to wg. mapki :P Najlepiej pewnie jechać gdańską i to jest gdzieś po prawej wtedy w głębi, na zadupiu. Mnie pewnie któreś z rodzicieli podwiezie, z tym,że nie ma sensu, żebyś Ty tam przyjeżdżała o takiej godzinie jak zawodnicy bo wcześniej jest przyjmowanie zgłoszeń, rozkładamy manele itd ;) Nie ma jeszcze podanych godzin rozpoczęcia ale zwykle to jest w granicach 7-9. W zależności od ilości zawodników. I wydaje mi się, że potrwa to wszystko do jakiejś. 17-18. Albo jeszcze wcześniej się skończy bo będą 2 ringi to sprawniej pójdzie :)
A rozpoznasz mnie po małym, białym, głośnym piesku :P A tak serio to przecież mamy swoje numery to jak przyjedziesz tam to się zdzwonimy, umówimy w konkretnym miejscu już tam :) Ale to jeszcze miesiąc!
[SIZE=1]P.S.Tylko nie zapomnij aparatu :diabloti:

[SIZE=2]A, a wstęp oczywiście free :)[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jeszcze nie zaczęłam się uczyć, a Ty mi na dzień lub dwa przed egzaminem każesz przyjeżdżać? :lol: :mdleje:[/QUOTE]

To się zacznij uczyć! :P
O albo przyjedź w niedzielę w ramach odstresowania przed egzaminem! :lol: [SIZE=1]każda wymówka jest dobra, wiem ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...