Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

Moja Shila trzyma piłki tak samo, tzn. zależy jak Sobie chwyci...przeważnie jak nie ma czasu żeby Sobie jej ułożyć to właśnie trzyma tym sposobem :)

 

Podkreślam po razz 3ci - MASZ CUDOWNEGO PSA :)))

Fajnie, że aktywnie spędzacie czas, miłość miłość, prosimy o więcej <3 :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za mile słowa :)

 

Niedawno wróciłam ze spaceru z Pauliną i Setem, ale nie wzięłam aparatu i zdjęć ni ma. Może znajdę jakieś stare, których tutaj nie było i wstawię. 

Sara ładnie szarpała się fri i je łapała (tylko ja krzywo rzucałam :P) W poniedziałek zamawiam Sarze fri, żebyśmy mogły trenować i motywować ją do szarpania się nim. 

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Dawno nic nie dodawalam,ponieważ złapał mnie leń.

 

Gdzieś może z 1,5-2 tygodnie temu Sara sobie zdarła łapkę. Wleciała jej piłka na tujkę i zamiast poczekać, aż dojdę to zaczęła na nią skakać, po tę piłkę, i niestety przy lądowaniu zdarła sobie lapkę:

nj9v9s7kxb1q.jpg

 

Sara pięknie zaczęła pracować za zabawkę i super się na nie nakręca. Zaczęła w końcu bawić sie wszystkimi piłkami na spacerach, nie tylko piszczącymi.  Po świętach zamierzam zamówić Sarze fri, ale nie wiem czy gumowe czy poł, ponieważ Sara uwielbia się szarpać, a nie wiem czy to gumowe nie rozerwie się. 

 

Łapcie fotki z zabawy Sary w domu żabą, którą pokochała:

iqddww3ybrj5.jpgaf1ux1ao80tq.jpgp9iruyu0mh4p.jpguolwq2n6am2p.jpgvztdploc39fk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam u Sary zmianę w stosunku do Perły na lepsze. I jestem przekona, że to dzięki wspólnym spacerkom z Setusem, Tosią i Lisą. Sara zaczęła był łagodniejsza w stosunku do Perły i się jej podlizuje - dosłownie. Liże ją po pysku, uszach, nosie. Ostatnio przyglądałam sie zachowaniu Sary wobec Perły i aż uwierzyć nie mogłam. Sara zachęcała Perłę do zabawy! Perła nigdy z psem sę nie bawiła i nie wiedziała o co Sarze chodzi i tylko uciekała przed nią z fotela na łóżko, z łóżka na fotel, a Sara za nią by się bawić! 

 

Takie Mikołajkowe:

jzcmt2nop8b7.jpg

rf8jecgxkya3.jpgjzck4v8p73bb.jpgyrdrldj2crab.jpg

I takie śpiochy na  dobranoc:

c7l85liuerie.jpg

Link to comment
Share on other sites

Takie kilka fotek z wczorajszego spaceru:

DSC05684.JPG

Wyginam ciało śmiało!

DSC05721.JPGDSC05719.JPG

Tak są to 'normalne' psy

DSC05720.JPG

DSC05723.JPGDSC05728.JPGDSC05752.JPG

 

Nie chcę zdjęcia!

DSC05782.JPG

Raz jak chciałyśmy zrobic zdjęcie Sarze i Setusowi blisko siebie to Sara nie była z tego faktu zadowolona, a wczoraj, jak kazałam jej wskoczyć na balot to bez problemu usiadła tak blisko Seta!

DSC05788.JPG

 

A jeżeli ktoś by chciał zobaczyć wszystkie foty z wczorajszego spaceru (sa tam też foty Setusa): 

 

https://plus.google.com/u/0/photos/105172555802609345133/albums/6090497296702675873

Link to comment
Share on other sites

Śniegu jak nie było, tak nie ma  :lookarou:  :niewiem:

W sumie to i dobrze i źle. Jest przynajmniej jako tako ciepło, ale tak świeta bez śniegu?  :niewiem:  Rok temu nie było, więc chcę w tym. Mi by pasował śnieg na święta i na sesje, a po Nowym Roku może już go nie być.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wyruszyłyśmy o 8:30 na pola, by spotkać się z Alicją&Gabi, Weroniką&Holy, Pauliną&Setem i z Anią&Nico. 

Pierwszy spacer Sary z taką ilością psów, pierwszy spacer z Holy i Gabi.

Miałam obawy, czy Sara nie będzie atatkować suczek i niestety się tak się stało. Na szczęście nie było krwi, ani większych sprzeczek, ale Sara na początku, gdy Holy ją obwąchiwała rzuciła sięna nią, ale na szczęście była w kagańcu.Gabu zauważyła dopiero po jakimś czasie, ale i tak ją przestraszyla takiem, rwnież w kgańcu. Reszta spceru była w miarę, do czasu, gdy nie podchodziła Holy, niestety. 

Z dobrych stron spaceru Sara zaczęła pięnie i mocno szarpać się friesbee! A jak je lapała <3 tylko moje rzuty koszmarne były. 

Z tego spaceru powstał filmik i zachęcam do oglądania! 

 

Był to piewszy taki spacer i mam nadziję że nie ostatni! Mam nadzieję, że z czasem Sara ogarnie się i bedzie git :P

https://www.youtube.com/watch?v=vn-RQFjJ3M0&feature=share

 

Grupowa fotka obowiązkowa!

10868027_674380076008151_881351247683039

Link to comment
Share on other sites

Może napiszę co u nas, ale uprzedzam nie mam zdjęć (przynajmniej na kompie :P)

Z Sarą trenuję amatorsko frisbee i jest coraz lepiej. Coraz częściej Sara zaczyna być najarana na fri z czego się cieszę. Ale najbardziej jara się na piłkę Dioranne widziała jak Sara się na nią jara :D 

 

Wczoraj nawet złapała pierwszy raz rollera! Ona nigdy się nimi nie interesowała, a wczoraj ładnie go goniła i złapała <3

Nie rzucam Sarze dalekich rzutów, bo one ją nie interesują.  Nie będę więc ją nimi męczyła :)

 

Dzisiaj Sara pięknie zaczęła mnie obiegać! Wczoraj z nią zaczęłam na spacerku i dzisiaj było cudnie! Tylko kilku nie obiegła, bo źle ja naprowadziłam, ale i tak było pięknie!

 

Trochę dziwnie, że tyle ją chwalę, ale jak na razie nic złego nie zrobiła, no jedynie z lekka na Nicolasa warkła, jak była najarana, a on podbiegł do niej. Będziemy nad tym pracować.:)

Link to comment
Share on other sites

Hej!  

Dzisiaj byłyśmy z Anią&Nicolasem na miejskim spacerze.  

Na początku poszłyśmy na rynek, głównym celem było zrobienie zdjęć przy choince. Wydawała  nam się lepsza, no ale jest :) 

Zdjęcia autorstwa Ani:

DSC_0551.JPG

DSC_0552.JPG  DSC_0553.JPG

 

Po zdjęciach poszłyśmy do Parku Łabędzi (co z tego, że zamiast łabędzi sa tam kaczki :P), w celu zrobienia seszyn profeszyn na ławce :P, ale plan nie wypalił, ale trochę pofrisbowałysmy. Sara dzisiaj pierwszy raz zlapała fri w locie! Zawsze to, jak jej rzucałam dalekie (ale bliskie xD) to biegła, nawet nie patrzała gdzie leci i czekała, az spadnie, a dzisiaj? Pięknie patrzała gdzie ono leci! W nowym miejscu! 

DSC_0581.JPGDSC_0584.JPG

DSC_0585.JPG

Nie patrzcie na mnie! Patrzcie na psa :P

DSC_0571.JPG

Czy tylko mnie sie wydaje, że wyszła tutaj grubo?  :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Nie interesują się choinką? Nie mdleje u Was choinka? :P

 

Nie, kot jak na razie też nie :P Choinka stoi od wczoraj i nawet się nią jako tako nie zainteresowały (podejrzewam, że nie wiedzą, że stoi :P) 

 

To foto też mnie się bardziej spodobało (zasługa bbokehu, niestety :P)

A te małpy już prezenty dostały?! Młody musi czekać do 24 grudnia, nie ma że boli.  :evil_lol:

 Nie, są to moje i Oli prezenty :P

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj o 19 wróciłam z Holandii, w której byłam bez psów, niestety. O 20:30 Sara zaliczyła szybki spacer z Nicolasem i wylatała, choć trochę. Pięknie przez całą drogę trzymała piłkę w pysiu, gdzie zawsze po 3 góra 5 metrach ja puszcza! 

 

Dzisiaj jej wynagrodziłam tydzień bez spacerów (mimo iż podczas naszego pobytu w Hoandii w domu były 2 dorosłe osoby, nikt psa nie wyprowadził, ale mamy podwórko na szczęście) i poszłyśmy na pola. Wzięłam fri i piłkę + aparat i się bawiłyśmy. 

Widzę poprawę we fri, ale piłka i tak wygrywa. Cały czas zachęcała mnie do zabawy nią <3 3 miesiące temu nawet o tym nie śniłam, a teraz? Zabawa na spacerze to obowiązek :D

 

Dobra koniec pisania, czas na foty! A właśnie dzisiaj jestem z aparatu mega zadowolona bo robił piękne foty w ruchu! Mam go od sierpnia i to pierwsze zdjęcia tak ostre!

o2y6ewc8fytt.jpgbpd576fe3c3l.jpgrz3msv849i0x.jpgrf9lrpggr447.jpgr5ebth1tohux.jpg7nnv5kwpo0d8.jpg7bwar4ttey1y.jpgqwqo89p93hk6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...