Jump to content
Dogomania

Sara - Szkocka Dama


Collakowa

Recommended Posts

Dzisiaj odbył się wspolny spacer z Pauliną i Wiktorią wraz z Setusem, Lisą i Tosią.Sara pierwszy raz była na spacerze z Setem i spisałasię na medal! Na początku tylko trochę warczała, ale później było OK. Setusowi udalo sie nawet zaprosic Sarę do zabawy! :loveu: (Wiki, Paula wybaczcie, ze widziałyście wtedy moją reakcję!  :mdleje: )

 

reakcja jak najbardziej zrozumiała ; D

wyobraź sobie teraz wrzask dwóch bab na środku pola przy stawku kiedy Setu pierwszy raz popłynął .... dziwie się ,że nikt z wioski nie uciekł :p

Link to comment
Share on other sites

Oj tak super  :)

 

Włąsnie wróciłam ze spaceru z Paulina i Setusem oraz z Wiktoria i Lisą i Tosią. 

Sara ładnie sie przywitała z Setusem - od razu chciała się bawić, ale później już nie :c

 

Porobiłam najwięcej zdjęć Setusowi, ale Sary kilka też mam :)

67188194422012865583.jpg45803513469721296193.jpg10707303988750749573.jpg10209424688365857157.jpg39251711917154535262.jpg

Link to comment
Share on other sites

Też chcemy na kollakowo-dżamnikowo-borderze spacerki!  :modla: Nico może nawet służyć za szarpak dla innych, brutalnych pieseczków.  :evil_lol:

 

Fajne foty!

ja chętnie ale nie wiem co Pan Setu na Pana psa Nico ; D jego pozycja w stadzie może czuć się zagrożona ; >

Link to comment
Share on other sites

Jutro szykuje się spacer z Anią i Nico i jeżeli dadzą radę to z Paulą i Setem oraz z Wiktorią Tosią i Lisą. Mam więc nadzieję, że bedą fotki oraz Sara mnie nie oleje tak jak zawsze na spacerach gdzie chodimy razem z Paulą i Wiki, ponieważ planowane jest pójście na Pola do Strzyżewic tam, gdzie Sara zawsze się bawi i jest chętna do nauki.

Link to comment
Share on other sites

Łapcie takie Sary fotki z Leonem. Sara tylko dla niego ma anielską cierpliwośc. Pozwala mu na wszystko. Począwszy na 'polioczkowaniu' przez gryzienie po łapie, koncząc na skakaniu po sobie. 

1227345_DSC04798.JPG1227364_DSC04802.JPG1227365_DSC04804.JPG1227366_DSC04809.JPG1227375_DSC05155.JPG

Jak coś Leon jest do oddania, skończył 2 miechy. Jego brat również.

Link to comment
Share on other sites

Na obce, które ida razem z anmi na spacer,a nigdy z nimi nie była to warknie, bądź kłapnie zebami, ale później olewa i idzie dalej swoją ścieżką :)

Dzisiaj byłam na spacerze z Anią i Nicolasem i Sara tylko raz warkła i raz kłapnęła zębami! <3 

Poxniej miała olewke i byłam pewna, że nie bd chciała ze mną robić NIC, tylko wąchać, ale nie. Łdnie bawiła się zabawką i to 3 razy! Na początku jak dochodzilyśmy na umówione miejsce, później jak czaekałam na Anię i na polu! W dodatku była na nim pierwszy raz! Normalnie jestem z niej dumna. Była tak na nią najarana, że hoho. Widzę, że musze robić częstsze takie przerwy na zabawęz piłką. 

 

Paulinie też wydawala się wyższa :P

A dziękuję :)

 

 

Dobra koniec zanudzania, czas na zdjecia! 

fneu6vlu1483.jpgecsygww13ehp.jpgehozqnadxpyf.jpg8er71ttjyyss.jpgb2a2kys832ri.jpgvly25bofk3kb.jpgkp25n6042rh3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :) 

Dzisiaj jeszcze dodam z dzisiejszego spacerku, ale najpierw jeszcze z wczoraj.

 

Tak pieknie Sara się tarzała:

oax1z7ufq5ys.jpgnlcjl4u30x6m.jpg

0ubxn7jnste9.jpg

pięknie do czasu, aż okazało się, że wytarzała się w gównie. Szlag by mnie trafił! Szeleczki poszły do prania i Sara spaceruje w Perliczkowej obróżce.

 

Łapcie na razie takie stare zdjęcia sprzed dwóch tygodni (zapomniałam o nich), a za moment dodam z dzisiaj:

xji7edksiyg2.jpg

1xnk7nz68sbt.jpgez9nl6ygerl2.jpgd2rw0lg20sf2.jpgnhb51awjr7tp.jpgrazjmhnffk6n.jpguids3u8l0mmd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj poszłam z Sarką tam, gdzie z Paulą i Wki spacerujemy, bo chciałam tam z nią popracować. Jako tako tam wracała na zawołanie, ale ćwiczyć nie chciała. Ale i tak jestem z niej dumna, ponieważ w drodze ładnie się bawiła piłeczką(!) i ćwiczyła. 

 

Fotki dam jak zmniejszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...