Jump to content
Dogomania

Sznaucer gryzie


Cellirelin

Recommended Posts

Gojka, co ja Ci będę tłumaczył na czym polega dowcip z przytoczeniem dowcipu i dlaczego nie świeżość tego drugiego jest najważniejsza. Jerzy Wittlin napisał całą książkę z 666. sucharami do opowiadania w 600. sytuacjach, pt. Jest taki dowcip! Sięgnij po nią w jakiejś bibliotece, a wtedy może pojmiesz istotę dowcipów sytuacyjnych. Chociaż nie sądzę, bo z poczuciem humoru człowiek się rodzi, lub nie. O tym, że poczucie humoru jest wyrazem inteligencji, nie będę wspominał, by nie być posądzonym o wycieczki ad personam. Podpowiem  jedynie na użytek chwili: obacz, co napisała Czekunia tuż przede mną... Nie dziękuj.

Link to comment
Share on other sites

Skaranie boskie z Tobą... Gojka, w tej Wittlinowej konwencji, Ty masz spuentować - błyskotliwie, dowcipnie, czy jakciemogie - wypowiedź interlokutora, nie poprzez przytoczenie jakiegoś mundrego cycatu, ale poprzez przytoczenie dowcipu - mądrego, głupiego, starego, nowego - nieważne, ale dowcipu/kawału/wica, będacego akurat a propos tego, co usłyszałaś. No, taka rozrywka towarzyska, ciut lepsza od gry w dupaka...

Link to comment
Share on other sites

Isabelle - pomijając wtręty osobiste, to co napisałaś, to jest czystej wody seksizm. Wyobraź sobie, co by się działo, gdybym to ja, kawał cha... chłopa, na zbabiałym forum napisał na ten przykład:


Isabelle... Nosz normalny kobita, z poczuciem humoru i do tego całkiem kumata - rzecz niebywała!

Link to comment
Share on other sites

Tylko trzy razy? Kiedyś na weselach śpiewano:

Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz

 

http://www.youtube.com/watch?v=8qfcyZ4W-XE 

Cóż,mój stary łaptop nie radzi sobie z brand new forum:)

 

Oczywiście mam takie samo zdanie Vivictorio na temat Ryss.A tekst nie mój tylko "miszcza" ciętej riposty Leca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...