Jump to content
Dogomania

vicvictoria

Members
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by vicvictoria

 1. https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2410460,Warszawska-milosc-do-zwierzat-R-Trzaskowski-chce-zabrac-schronisku-15-mln-zl?fbclid=IwAR0OLkE2LmiukJ7RcwBG6mtBWC5qw3FRquoQODqHkOu-EZzKan-jRxFgJEg
 2. Moja sunia ma obie kończyny wykonane metodą TTARapid. Zabieg był wykonywany w Wieliczce przez dr R. Kortę - profesjonalista i wspaniały człowiek. Wszystko przebiegło bez komplikacji i sunia śmiga jak zając.
 3. Masz rację , ja NIGDY nie opieram sie na diagnozie jednego weta. Zawsze konsultuję nawet z kilkoma. Pies 9-letni to jeszcze nie staruszek , nie wiem skad takie przekonanie u właściciela . Mój pies 9 letni w przeciagu 1,5 roku miał 5 operacji i wszystko dobrze sie skończyło.
 4. https://zrzutka.pl/vsbw74?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2FAUKy13Op-qZC6xdToguZg60gePHKufxqdW10KYKqxl53UIUxKAqvM94
 5. Czy było wykonywane RTG ? Dobrze by było skonsultować z neurologiem - dr hab. Marcin Wrzosek http://vetan.wroclaw.pl/o-nas/aktualnosci/a_45,poradnia-neurologiczna
 6. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hamburg-relacja-polaka-pracujacego-obok-laboratorium-lpt-w-ktorym-eksperymentowano-na/52y77nv
 7. i po co piszesz takie głupoty ! chcesz zaistnieć , bo nie masz nic do powiedzenia ?
 8. Zamieść zdjęcie , to na pewno znajdą się chętni.
 9. Sunia w odstępie rocznym miała zerwane więzadło w obu kończynach i przeszła operację metoda TTArapid ( ogromny koszt ) Po TTArapid wróciła do pełnej sprawności.W międzyczasie była operowana na ropomacicze i maleńki guzek sutka, który okazał się złośliwy . Teraz pojawił się tez maleńki guzek po przeciwnej stronie listwy i trzeba zoperować póki nie rośnie. Dzięki Bogu wszystkie operacje odbyły sie bez komplikacji i szybko powróciła do zdrowia.
 10. Witam Stała czytelniczka , która ma ogromne problemy ze swoją przygarniętą sunią. Przebyła już 4 operacje i teraz zanosi się na kolejną.
 11. W dniu operacji nie powinno się dawać jedzenia tylko picie. Najlepsze jedzenie byłoby lekkostrawne gotowane - drób ,ryż , marchewka. Dlaczego popiskuje ? czy dostałaś leki przeciwbólowe ?
 12. Nerkę trzeba usunąć ,żeby nie pękła. Jezeli ta druga prawidłowo funkcjonuje to nie ma sie czym martwić. Ja mam usuniętą nerkę 18 lat temu z tego samego powodu co Twoja sunia i żyję . Ludzie oddają nerkę do przeszczepu i żyją. U psa na pewno jest tak jak u człowieka , bo to tez ssak . Trzeba tylko później kontrolować co jakiś czas.
 13. najpierw tak piszesz , a później tak się usprawiedliwiasz przecież to sie kupy nie trzyma !!! to co opisujesz w pierwszym poście nie jest normalne !!! dlaczego nie idziesz do weterynarza ? nie szkoda ci psiaka ?
 14. vicvictoria

  RTG płuc

  Popieram to co napisała " bou" . Weci niedouczeni i partacze. Moja sunia też miała usunietego maleńkiego guzka . Był tak maleńki ,ze wet by go nawet nie wyczuł. Został usuniety sutek z guzkiem i sasiedni . W dniu operacji miała robiony rtg. Badanie histopatologiczne wykazało ,ze był to guz złosliwy. Cały czas podaję jej zioła antynowotworowe https://www.e-dognatural.pl/Anti-Cancer-Dog-d3.htm Minęło pół roku i badania kontrolne są OK. Podaję równiez olej cbd. Co do wieku , to mój wet. operował ostatnio 14 letnia suczke i wszystko jest w porzadku.
 15. vicvictoria

  RTG płuc

  Czy była wykonywana biopsja ? Jeżeli nie to skąd możesz wiedzieć ,że guzy są złośliwe.
 16. pies ma być psem a nie jakimś dziwadłem z kolczykami !
 17. Mój jamnik 15 letni z powiekszoną prostatą miał kastrację chemiczną i nastąpiła duża poprawa . Prostata wyraźnie się zmnieszyła. Kastracja chemiczna jest to implant wstrzykiwany pod skórę. Działanie rozpoczyna się po ok. 6 tygodniach od wstrzyknięcia i działa w zależności od wielkości psa (u dużych psów jest to ok. 6 miesięcy). Powoduje on ograniczenie produkcji testosteronu oraz czasową, odwracalną bezpłodność.
 18. To pożycz od kogos i oddasz w ratach. Liczy sie czas ! Co to za weterynarz , który od razu nie wykonał sterylizacji ! te 400zł to wyrzucone w błoto. Wiem co piszę , bo też sterylizowałam w tym roku suczkę z powodu ropomacicza.
 19. Skoro stwierdzono ropomacicze to natychmiast wykonuje sie sterylizację . Każda godzina w takim przypadku sie liczy ! Chcesz, żeby pies konał w męczarniach ? Poproś weterynarza niech ci rozłoży na raty .
×
×
 • Create New...