Jump to content
Dogomania

Szanti


Wilczocha

Recommended Posts

to jest owczarek szkocki?

chyba jej mamusię jednak dokrył burek hehe

Zalatuje mi w tej wypowiedzi ironia i zlosliwoscia ,Szanti jest owczarkiem szkockim widac to na zdjeciach i filmikach a poza tym powyzej umieszczone sa zdjecia jej rodzicow, jezeli masz inne zdanie to zachowaj to dla siebie bo umieszczanie wrednych komentarzy na portalu poswieconym najwspanialszym istotom jakimi sa psy ,niewazne czy rasowe ,rodowodowe czy kundelki jest nie na miejscu .Pozdrowienia dla Szanti i jej Opiekunow :)

Link to comment
Share on other sites

ty jesteś nienormalna wilczocha? wypłosza to ty masz pseuduchu. co kolejny miocik kundli w drodze to trzeba sobie zrobić darmową reklamę na dogo, żeby szczeniaki szybko się rozeszły?

 

 

Zalatuje mi w tej wypowiedzi ironia i zlosliwoscia ,Szanti jest owczarkiem szkockim widac to na zdjeciach i filmikach a poza tym powyzej umieszczone sa zdjecia jej rodzicow, jezeli masz inne zdanie to zachowaj to dla siebie bo umieszczanie wrednych komentarzy na portalu poswieconym najwspanialszym istotom jakimi sa psy ,niewazne czy rasowe ,rodowodowe czy kundelki jest nie na miejscu .Pozdrowienia dla Szanti i jej Opiekunow :)

zalatuje to tu pseudo hodowlą i jej reklamą a dogomania to forum dla skrzywdzonych i potrzebujących psów. mało to takich owczarków szkockich w schroniskach domów szuka? po co kolejne produkować? jak jej kasy brakuje to niech idzie do uczciwej roboty a nie psy rozmnaża i jeszcze się tym chwali w takim miejscu jak dogomania.

Link to comment
Share on other sites

ty jesteś nienormalna wilczocha? wypłosza to ty masz pseuduchu. co kolejny miocik kundli w drodze to trzeba sobie zrobić darmową reklamę na dogo, żeby szczeniaki szybko się rozeszły?

 

 

zalatuje to tu pseudo hodowlą i jej reklamą a dogomania to forum dla skrzywdzonych i potrzebujących psów. mało to takich owczarków szkockich w schroniskach domów szuka? po co kolejne produkować? jak jej kasy brakuje to niech idzie do uczciwej roboty a nie psy rozmnaża i jeszcze się tym chwali w takim miejscu jak dogomania.

Nienormalna to jesteś Ty. Szczekasz w tym internecie jakbyś wszystkie rozumy pozjadała. Kolejna panienka z burdelu i okienka. Myślisz że jak całymi dniami siedzisz przed komputerem albo tv i czytasz pierdoły zamiast książek to znasz się na psach? Pewnie żerujesz na kieszeni faceta i nie pracujesz. Jeszcze raz zauważę że obrażasz Wilczochę i jej psa bądź kogokolwiek innego z forum to sobie porozmawiamy inaczej. 
Tobie ewidentnie brakuje rozumu. Widocznie Twoją matkę delicja przeleciał szympans w zoo. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem wlascicielka owczrka szkockiego ,ze szkockiego schroniska,ktorego matke pokryl przyslowiowy Burek (prawdopodobnie tym burkiem byl owczarek niemiecki :) ) i NIE ZALATUJE mi tu reklama pseudo hodowli .Jest to galeria Szanti w ktorej opiekunowie dziela sie z nami zdjeciami i informacjami o niej .Najlepiej takie wredne wpisy po prostu ignorowac ,czekamy na wiecej zdjec i filmikow :)

Link to comment
Share on other sites

Ohh nowe konto sobie założyłaś pani xxxjaxxx?
Zbanowali poprzednie? Myślisz, że nie poznaje twojego wypłosza z avatara?

 

Uważaj, żeby ciebie nie zbanowali tępaku co myśli, że każdy długowłosy pies jest mój :D

 

1. Gdzie się nie pojawisz, tam zrobisz z siebie pośmiewisko

2. Wytłucz WSZYSTKIE robale swoim wypłoszom zanim kolejny raz je rozmnożysz i szczeniaki sprzedasz jako okazy zdrowia

3. Ryja wycieraj sobie o swoje kumpele po fachu, a ode mnie wara, nic warta rozmnażaczko

Link to comment
Share on other sites

Nienormalna to jesteś Ty. Szczekasz w tym internecie jakbyś wszystkie rozumy pozjadała. Kolejna panienka z burdelu i okienka. Myślisz że jak całymi dniami siedzisz przed komputerem albo tv i czytasz pierdoły zamiast książek to znasz się na psach? Pewnie żerujesz na kieszeni faceta i nie pracujesz. Jeszcze raz zauważę że obrażasz Wilczochę i jej psa bądź kogokolwiek innego z forum to sobie porozmawiamy inaczej. 
Tobie ewidentnie brakuje rozumu. Widocznie Twoją matkę delicja przeleciał szympans w zoo. :D

spójrz w lustro to zobaczysz panienkę z burdeli i okienka a grozić to możesz swojej matce łajdaczce która do dziś nie wie z kim się puściła. pomyliłaś fora  śmierdząca lafiryndo co obciąga żonatym za stówkę.

Link to comment
Share on other sites

spójrz w lustro to zobaczysz panienkę z burdeli i okienka a grozić to możesz swojej matce łajdaczce która do dziś nie wie z kim się puściła. pomyliłaś fora  śmierdząca lafiryndo co obciąga żonatym za stówkę.

Jestem mężczyzną durna landryno. A moja mama poczęła mnie z wojskowym. Do tego jest porządną kobietą i nauczycielką. I wróć do rynsztoka ze którego wyszłaś z swoim słownictwem.

A co do Szanti wyrasta na ślicznego psiaka. I nie liczy się tu rodowód. Pies to pies. A każdy kto uważa psa za przedmiot do zarobków ma w sobie mało człowieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Hej. Mój szwagier ma owczarka szetlandzkiego, który od lat szczenięcych też ma problemy z wymiotami. Teraz ma kilka lat i problem niestety nie ustaje (ale również się nie nasila). Musi być również karmiony z rana, o stałej porze, jeśli zaburzy się mu ten rytm, to nie chce jeść i wymiotuje. Teoria weterynarza to nadmiar żółci w żołądku. Jej zbieranie się powoduje spadek apetytu, a w następstwie wymioty. Na częstotliwość występowania tych zaburzeń ma również kwestia stresu, albo zmiany w codziennym rytmie dnia (podróże, przyjazd gości, nerwowa atmosfera w domu). Nie znam całej historii diagnozowania tych dolegliwości, ale wiem, że pies był badany na szereg różnych sposobów i niczego mądrego oprócz regularnych, wczesnych godzin karmienia weterynarz nie wymyślił. Ach, no i jeśli się zdarzy, że pies nie dostanie odpowiednio posiłku i zacznie wymiotować, to wiem, że szwagier stara się go post factum zachęcać do jedzenia jakimiś super smakowitościami. Jeśli już zje takiego smaczka, to po kilku minutach się rozkręca i normalnie zjada spóźniony posiłek. Według szwagra pies odmawia przyjmowania posiłku po wymiotowaniu przez podrażnienie i niesmak, jakie wywołuje wymiotowanie.

 

Widziałam też wcześniej twoje pytanie na temat postu/głodówki w kontekście psów. Istnieją takie teorie, według których pies powinien pościć raz w tygodniu (podobne teorie, choć innych autorów, dotyczą również ludzi). Wiem, że niektórzy barfowicze stosują się do tego zalecenia.

Link to comment
Share on other sites

Fizzgig Szanti ma nadmierny apetyt i jak by mogła to by się rzuciła na jedzenie jednocześnie wymiotując. Od każdego najchętniej by coś wyprosiła, a na wybiegu to jak zobaczy, że ktoś ma smaczki to nie ustępuje tej osoby na krok. Także brak apetytu jej nie grozi. Pilnuje dokładnie o jakiej godzinie dawać jeść i ile gram na raz. Dostaje po 90 gram 3 razy dziennie. O 6, 12, 23. Miedzy 12 a 23 daje jej przekąski bo inaczej nie wytrzyma tej przerwy i wymiotuje. Na szczęście nie przybiera na wadze mimo przekąsek.

Link to comment
Share on other sites

Otóż to. Ja właśnie chciałam owczarka szkockiego z mało bujnym futrem. Wszystkie rodowodowe jakie przeglądałam miały bardzo bujne futro, a teraz jak w końcu znalazłam takiego co ma tego futerka mniej to od razu, że zarobaczone, chore, jakaś pseudohodowla. Nie którzy ludzie po prostu mnie załamują. Nie potrafią zrozumieć, że mam pieska do towarzystwa, a nie na wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Żebyś się potem nie zdziwiła, jak ci lisek za kilka miesięcy zarośnie na samoyeda :P Wiem, że to zupełnie inna rasa, ale ten sheltie, o którym pisałam wcześniej, do ok. 6-8 miesięcy był wyliniały, jakby go ktoś kosiarką kosił. Dziś ma przepiękną, gęstą i długą sierść, a właściciele są silnie zaprzyjaźnieni ze szczotką i odkurzaczem. Także nie chwal dnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...