Jump to content
Dogomania

Szanti


Wilczocha

Recommended Posts

Ma konga, ale wylizanie ze środka zawartości zajmuje jej 3 minuty. Ale kupuje jej gryzaki takie jak żwacze, tchawice wołowe, ucha wieprzowe, ogonki wieprzowe, penisy wołowe. Jest tym zachwycona i jest mniej zniszczeń, ale teraz jestem już w domu wiec znów nie jest sama.
A mam nowe zdjęcia zrobione z przed chwili, bo był to spontan jak założyłam swoją maskę wilka a Szanti mnie w niej zobaczyła po raz pierwszy :)

 

jCk9MOc.jpg

 

kZ5YfR5.jpg

 

pPbsGqD.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha fajnie to wygląda, wilk i kolak :D

 

Moim kolakom te bardziej trudne do szybkiego wylizania zawartości Konga, które są polecane na czas, gdy pies ma zostać sam w domu, np. na 3 godziny, zajmują mx. 20 minut :( Myślałam, że u szczeniaka starczy na dłużej, ale jak widać na przykladzie Szanti nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Uszka już ładnie stoją. Podaje jej tchawice wołowe i od tego stanęły. :)

Co do pozostawiania w samotności to była uczona. Na początku wyła, teraz już nie wyje, ale niszczy. Za każdym razem jak się wróci do domu jest coś narozrabiane. Czasami ma tak, że nie ruszy żadnego gryzaka którego jej zostawię, za to pogryzie kapcie, buty czy meble, albo ścianę.

Zastanawiam się kiedy jej przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Obawiam się, że nie przejdzie, tylko wejdzie w nawyk. Ja bym na Twoim miejscu pochowała wszystko, co może zniszczyć, a jej ograniczyła przestrzeń na czas samotności. Plus to, by ją dać na odwyk od siebie, czyli nie uzależniać jej od siebie, gdy jesteśmy w domu, nauczyć że dom służy do spania, a nie do zabawy. ;) Polecam poczytać o doggie zen, samokontroli oraz o wyciszaniu.

Link to comment
Share on other sites

Szanti wykazuje dziwne zachowania. Wpatruje się w moje stopy i jak się ruszę to je podszczypuje. Zaczyna się to kiedy wychodzimy z domu, nawet jak schodzimy ze schodów jej głowa jest wpatrzona w moje stopy, jak by mnie zaganiała. Na spacerze jest ok, a po powrocie do domu znowu. Czy to jest jakieś zachowanie pasterskie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...