Jump to content
Dogomania

Szanti


Wilczocha

Recommended Posts

Moja siada normalnie, biega, skacze, o nic się nie martwię, od szczeniaczka śmialiśmy się, że to mały koślok :D haha
Czasem się ślizgnie na panelach jak chce szybko się rozbiec, a łapy się ślizgają ale nawet York sasiadów tak ma, dobry płyn na panele i tyle hahaha :)))

Ale Szanti lisiczka mi się tak podoba...cudowna jest :))
Chociaż zauważyłem 2 różnice między naszymi małymi :
1. Moja ma grubszy, a troszkę krótszy pyszczek, Twoja ma szczuplejszy, a dłuższy
2. Twojej uszy stoją pionowo cały czas, moja ma je klapnięte na bok, a do przodu są klapnięte tylko gdy się zdziwi, patrzy na coś ...

W sumie moja też jest z pseudo-hodowli SPKiPR także wszystkiego się można spodziewać w wyglądzie :D

Link to comment
Share on other sites

Witam :) przegladajac dogomanie calkiem przypadkiem natrafilam na galerie Szanti i od razu stalam sie jej fanem :) Czesto tu zagladam ,uwielbiam sledzic jej zdjecia i filmiki .Tak milo patrzec ,jak piesek dorasta ,ma wspanialych wlascicieli ,zapewniona mozliwosc zabawy z innymi psami ,widac ,ze jest bystrym ,szczesliwym maluszkiem i bardzo urodziwym :) Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że wykorzystałaś mój pomysł na filmik i SUPER !!! Widać, że mała jest zdrowiutka, energiczna i duuuża :o

Teraz jeszcze z 2-3cm do góry myślę, a potem zrobi się z niej KOBITKA jak z mojej i oczekuj wyrastania sierści, dłuuuuugiej i łatwej do zbierania z całego domu :))

Śliczna jest normarnie <3

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jest ciągle malutka :D W niedziele strzelił jej 6 miesiąc i zaczyna dopiero teraz robić się odważniejsza a dziś nawet kiełki pokazała jak ją pies denerwował. Ząbki chyba wszystkie wymieniła w końcu. Przestały jej krwawić dziąsła, bo cały czas krwawiły. Ma około 54 cm wzrostu. i 15 kg wagi ;) Na razie ciągle jeszcze ją inne psy przewracają. Ciągle jest takim chucherkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...