Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

Cisza tutaj, jakby makiem zasial:cool1: Moja Sasanka tez juz dorosla i nie dostarcza mi niespodziewanych przezyc, z czego, nie powiem, bardzo sie ciesze:multi:
W wigilie zwierzaki zasnely i jakos ich nie budzilam o polnocy, zeby czasem nie uslyszec paru slow prawdy:razz: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ZDROWIA!!!ZDROWIA!!! I JESZCZE RAZ PIENIEDZY!!!:cool3:
Jak tam Wasze psiaki przezyly ta strzelajaca noc? Moim to co prawda zbytnio nie przeszkadza, ale jak blisko strzelali, to darly paszcze, ale jak przestali strzelac, to spokojnie poszly spac i wcale ich szampanem nie napoilam;)
W sobote byla piekna pogoda i Dorota zrobila trening, wiec zrobilismy sobie zaprawe przed sylwestrowymi tancami. Musze powiedziec, ze mala sucz mi sie wyrabia, przyspieszyla na torze z czego jestem bardzo zadowolona:multi:

Link to comment
Share on other sites

Widzisz jakiego masz dzielnego pieseczka!:multi: A tak wogole, to gdzie przebywasz - w kraju czy na obczyznie?
Sasance w sobote przypadkowo wlaczyly sie wszystkie 3 szare komorki (tyle ich tylko posiada;) ) dlatego tak jed dobrze szlo, ale sie nie ludze i wiem, ze to byl czysty przypadek i jeszcze duzo wody w Wisle uplynie zanim bedzie ja mozna publicznie pokazac na torze, zeby oczywiscie ludzie nie padli ze smiechu:lol:
A jutro pomyslcie cieplo o Lucysi - znow idzie pod noz, a ja osiwieje do reszty:-(

Link to comment
Share on other sites

Lucysia ma sie swietnie i gdyby nie smieszne ubranko, to nikt by nie pomyslal, ze jest po operacji - a jej jak zwykle zrobil sie guzek, tyle, ze troche inny w strukturze, i dosc nagle musial przyrosnac, bo cos takiego nie uszlo by mojej uwadze, wiec postanowilismy z doktorem sprawdzic co to za cudo, ale juz jest dobrze i babka smiga jak raczy rumak:multi:

Link to comment
Share on other sites

A wymiziam z nieukrywana przyjemnoscia i to nie tylko babke, ale cale stado!
A wczoraj byl u nas Lucynkowy wnusio - oj jaki ladny skurczybyk! TuathaDea moglby sie nieco poprawic i wstawic jakas fotke, wczoraj cos tam pstryknelismy, ale on strasznie go ukrywa

Link to comment
Share on other sites

Cicho tu strasznie i smutno, czuje sie samotna:-( ;)
A wczoraj moje male suczydlo skonczylo 20 miesiecy, a duze suczydlo bylo na zdjeciu szwow i wszystko dobrze wyglada:multi: jeszcze nosi smieszne ubranko, zeby nie przyszlo jej do glowy blizny rozlizac.
No i jeszcze mam maly remoncik w chalupce...:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ze wydoroslala, to dobrze i remont mozna zrobic i przez jakis czas bedzie ladnie:lol: ....a potem nastana sasankowe dzieciaki....:roll:
Z papierem toaletowym dawno nie latala, ale ostatnio, tak w zamysleniu glumala lisc MOJEJ PAPROTKI!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

To z wiadomości najnowszych.

1) beltek jedzie na wystawę do Rzeszowa na swój debiut w szeniorach. :loveu:
2) beltek uzyskał słowa uznania od trenerki, jak pokazał, że potrafi się pięknie nauczyć równać przy nodze. Po prostu ja byłam w szoku!!!:crazyeye:
3) Celta z britką pokłóciły się o Juniorka. Junir jest cały a suki podziurkowane. I taki jest efekt walki o chłopa. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Czapluniu[/B], pociesz się że z remontami jest tak zawsze...Ja mieszkam w prawie 100 domu więc znam to z autopsji. Cokolwiek zaplanujesz, ruszysz....to powodujesz lawinę, ktorej końca nie widać. Jeszcze do tego...instalatorzy hydrauliczni wychodza w siną dal, bo natkneli sie na jakiś problem murarski, czyli trzeba wsadzić cegłe i troszke cementu....ale oni nie od tego....pani, zawołaj murarza bo dalej nie ruszymy...ech, zycie...

Link to comment
Share on other sites

No i paskudnik zostaje, bo:
1) kurcze, ładny jest
2) nauczył się przytulać
3) jest inteligentny (i to nawet zdaniem fachowców:cool3: )
4) skoro już się prawie wychował, nic nie gryzie i sika na dworze a nie w domu, to może już zostać :diabloti:

Co do sikania - to ciekawe kiedy nóżkę podniesie - bo na razie wychowywany przez dwie baby to sika w kucki :crazyeye: . Może mu tak zostanie??

Na razie Juniorek jedzie na debiut wystawowy do Rzeszowa. :p

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam - ladny jest:loveu: , z tym rozumkiem hmmm....:lol: u terriera to bardzo dziwne i nietypowe zjawisko, wiec ciezko oceniac;) :lol: , calusny jest niemozliwie i charakterek ma superkowy!
Z ta nozka to niech Wam sie tak nie spieszy, bo to oznacza dojrzewanie, a potem zapewne cos zacznie podsikiwac w domu:razz: (myslicie, ze czemu ja mam ten remoncik w domu? - to jedna z przyczyn)
Ja dobrze pamietam jak Niunio podniosl pierwszy raz lapke do siusiania:lol: , a bylo to tak, podlecial do drzewka i widac piesek przed nim siknal wysoko, wiec jakos tak z niczego nozka powedrowala na pewna wysokosc. Niunio - milosnik dziwow tego swiata, spojrzal na niesforna lapke z wyrazem pyska debilatka (tak mu do tej pory zostalo:cool3: ), przygladal sie, lapka wedrowala wyzej i wyzej....az Niunio gruchnal na plecy!:lol: Myslalam, ze padne ze smiechu:lol: Lucyna popatrzyla na niego z politowaniem:lol:

Link to comment
Share on other sites

dobra historia:evil_lol:
fajnie ze maluch zostaje- mam nadzieje ze bedzie startowac i bedzie wiecej tych naszych kerrakow biegalo! Czapla z tym rozumkiem to sama dobrze wiesz, ze nasze psiaki to naleza do ras inteligentnych, Devis pod kopula cos tam ma, ale i tak nie przebije mojego poprzedniego kerraka Dextera-ten to byl skubaniec madry:-o jakby to czlowiek byl starszy to by z niego mistrza posluszenstwa zrobil, grzeczne to bylo niezmiernie, nie to co ten zadzior, ale nie widzialam go juz tydzien i tak tesknie, ze na innego bym nie zamienila:loveu:
trzymam kciuki za Rzeszow:p

Link to comment
Share on other sites

Czapluniu! - czy to terierki tak mają, ze podsiusiwają?:-o -bo nasz Fuks tak nie miał, a był przecież terierem z krwi i kości...Teraz przecież tez mam chłopaka i nie doswiadczylam, aby tak w domu robił... A no i jeszcze jedno-Szon zaczął podnosić łapę do siusiania jak mial 11 miesięcy, ale przez długi czas z podziwem godnym lepszej sprawy przyglądał się swoim starszym kolegom jak i po co oni tak robią:roll: !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...