Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

Fajna Lucyna = fajna opowiesc!:lol: Zawsze bede to podkreslac, ze jest ona najlepszym prezentem gwiazdkowym jaki dostalam:loveu: Jest dokladnie takim psem jakiego chcialam miec i nie o wyglad tu chodzi (choc oczywiscie jest najpiekniejsza na swiecie, bo moja!) I nadal pozostaje pod jej wrazeniem, a kerrakowa choroba sie poglebia:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, - to podobnie jak u mnie-chyba!-też dodatkowo pogłębia się chęć posiadania takiego kerraczka!!!-tymbardziej, ze mam ostatnio mniejszą pociechę z faktu posiadania swojego ,,bandyty,,:razz: :evil_lol:
Niestety-nie do zrealizowania w najbliższym czasie i wobec powyzszego mogę i muszę zadowolić się jedynie wirtualnymi spotkaniami z Wami i Waszymi pociechami...:lol:
Pozdrawiam- Ela, Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

Kelu - chciec to moc! Ja sobie zdawalam sprawe, ze 3 kerrak w domu, to fanaberia (zeby nie powiedziec - zboczenie:cool3: ), ale jakos srasznie ja chcialam miec:loveu: i jak to mowi moj malzonek, zrobilam takie oczy jak kot na Shreku:eek: no i nie mial jakos serca powiedziec NIE (fajny z niego facet, no nie?) I mam moja urocza glabiareczke - Sasaneczke:cool3: , a moj dzielny TZ przeklina dzien lucynkowego prezentu gwiazdkowego - nie przypuszczal, ze stan sie bedzie pogarszal:cool3: :Cool!: a kto wie co jeszcze czlowiekowi strzeli do glowy....:stupid:
Musisz w koncu poznac moje potwory (oczywiscie razem z TZ:cool:) , bo to zupelnie zmienia punkt widzenia, zapatrywania i wzmaga checi;)

Link to comment
Share on other sites

wyobrazam sobie jak zareagowal TZ Czapli na trzeciego kerraka:evil_lol:
a moj tato to podobno razem z moim Devisem na dywanie leza i jest to jego najukochanszy synus (bo innego nie ma;) ) gdzie nie jedzie samochodem to go zabiera itd. nie wiem jak to bedzie jak juz go od niego zabiore, mowi ze nie odda, ale w papierach pies jest moj wiec w sadzie by nie wygral:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kochana Czapluniu!!!- wiem, wiem -chcieć to móc!!!- no jednak u mnie w domu niestety są układy bardziej konserwatywne:razz: ,niestety:oops: nie pomoze nawet wdzieczne kobiece:placz: i piękne oczy.... No i na dziś pomijam warunki-CC i kotka perska, a mieszkam w bloku na 13 piętrze.CC-to aparat jakich mało i niezły kawał urwisa, ja przyznam szczerze, że po ostatnich przejściach z nim i wobec marnego stanu mojego kręgosłupa, teraz wychodzi z nim głównie Marek, a jeśli miałabym teraz drugiego piecha to żal by mi było zostawiać go w domu, a z dwoma to już napewno byłaby niezła polka...:evil_lol: . Za zaproszenie do osobistego poznania -serdecznie dziękuje i chętnie skorzystam przy możliwej okazji:lol: - też bardzo bym chciała się spotkać i poznać Twoje Śliczności na żywo!!
Pozdrawiamy serdecznie!!-Ela, Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

Marta - uwazaj, bo jak tak dalej z tata bedzie, to jak wrocisz, to bedziesz tylko piwo facetom podawac - jednemu w szklance, a drugiemu w misce:lol:

Kela - 13 pietro mnie powala, zaraz sobie mysle jakby pradu zabraklo i stanely windy...:crazyeye: U mnie co prawda niedawno sie standard poprawil i mieszkam na poziomie zero, a "od nowosci" to wbiegalam na 4 pietro (windy nie bylo) - do tej pory nie umiem powoli wchodzic po schodach.
Ja sie musze zabrac za futra, bo po domu 2 niedzwiedzie lataja:roll: (o goliznie nie wspomne, bo z nia mam spokoj jeszcze jakis czas), kurde, czemu to tak szybko rosnie:razz: Moze jest jakis chetny, zeby to zrobic za mnie?

Link to comment
Share on other sites

Czapluniu kochana!!!- życzę Ci weny twórczej, bo mam wrażenie, że nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie!!!:lol: :lol: -/oczywiście bez obrazy dla innych fachowców!!/
Ooo!! - widzisz -jest u mnie pozytyw- ja nie musze martwić się o postrzyżyny, bo mojego się nie strzyże:lol: :lol:
Hmm, a to 13 piętro, to na początku też mnie trochę przerażało, ale na szczeście do dziś nie miałam narazie tych problemów , co do których masz wątpliwości:razz: . Myślę też sobie, ze od czasu do czasu to niezła gimnastyka moze być;) , tymbardziej, ze lekarz zalecił mi obniżyć wagę, a ja nijak nie mogę się zmobilizowac:oops: .

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego sa plusy i minusy - ja musze czasami sie zagnac do roboty i skrocic zwierzynie futerka, Ty sprzatasz krociutkie lniejace futerko wypadajace wszedzie - dla kazdego cos milego:lol: No i dziekuje Ci, ze wierzysz w moje fryzjerskie umiejetnosci:cool3:
A kedys, jak bylam piekna i mloda (teraz juz tylko piekna:lol: ;) ), to robilismy sobie w wiezowcu zawody, kto szybciej wbiegnie na gore i musze powiedziec, ze czesto wygrywalam:multi: , z czasem jednak moje lenistwo sie poglebia i teraz to juz chyba bym sie na takie cos nie porwala.
Za to jakie masz widoki z okna!

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci w tajemnicy, że gdybym miała ,,wbiegac,, na 13 piętro, to bym chyba umarla!
Co do widoków- to rzeczywiście fajne!!tymbardziej, że mieszkanie jest z dużym balkonem na stronę południową z widokiem na panoramę W-wy!!

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, zawsze mozna znalezc jakas dobra strone sytuacji, choc niewatpliwie doceniam wygode mieszkania w domku z ogrodkiem chocby z tego powodu, ze rano nie musze zapinac potworow na smycz i z nimi wychodzic - otwieram drzwi i po sprawie:cool3: Po jakims czasie Lucyna sie wydziera pod drzwiami, ze juz skonczona toaleta poranna i chce na kanape, a reszta poslusznie podaza za nia:lol:
Jednak jak np. urwie ci sie rynna, to nie mozna zadzwonic do zarzadcy i poprosic o naprawe, tylko samemu sie trzeba na dach wgramolic, ewentualnie wzywac jakas ekipe co trwa dluzej:roll:

Link to comment
Share on other sites

No i znow chwila refleksji z Poznania - dzieki FoxyDoxy:multi:
A Devisek oczywiscie madry nieslychanie - na zywo prezentowal sie jeszcze lepiej.
Nitencja - dziekuje za wiesci z Wilna, choc z opinia sie nie zgodze;) - mi sie bardzo ten piesek podoba, jest krociutki z super zaznaczonym klebem, piekna szyja i bardzo dynamiczny w ruchu i ma jeszcze to "cos" czego wytlumaczyc nie potrafie. Zeby nie bylo, to nie jest to piesek bez wad - pierwsza podstawowa, to jest on malutki. I jeszcze ma lekkie ucho, szczegolnie z lewej strony, z tym, ze sadze, ze jest to wina zlego sklejenia.
Suczce tez niczego nie brakuje,a przede wszystkim ma przepiekna glowe:loveu: (prawie jak Queen:lol: )

Link to comment
Share on other sites

Glowa sama w sobie zla nie jest, moze nie najdluzsza, ale dosc waska i proporcjonalna do calosci z tym, ze jej wyraz psuje nieco to lekkie ucho - no coz, nie moze byc idealny:lol: Ale powiem Ci, ze nadal uwazam, ze on cholernie pasuje eksterierowo do mojej Sasanki, a szukalam w Poznaniu dla niej faceta uwaznie i tylko on i Filip mi optycznie do niej pasowal. Filip z przyczyn oczywistych zostal wykluczony i poki co pozostaje przy Jazzym.
Mnie u niego bardziej martwi wzrost, bo Sasanka wielka nie jest i jak sie z tego kurduple ulegna hmmm, ale gdyby to o Lucyne chodzilo, to chwili bym sie nie zastanawiala:lol:

Link to comment
Share on other sites

No mi sie wlasnie taki temperament podoba:loveu: , a wlasnie dzieci sobie jego ogladalam i to calkiem fajne dzieciaki i nie nadzialam sie na kurduple, wiec mam cicha nadzieje, ze to cecha bardzo osobnicza, nawet jego rodzenstwo nie jest specjalnie malutkie.
A i rodowod tez mi pasuje..., wiec wszystkie gwiazdy wskazuja, ze w przyszlym roku moze pojawia sie dzieciaki po nich - w Moskwie jeszcze nie bylam:lol:

Link to comment
Share on other sites

A Czapluniu, nie boisz się jechać do Moskwy?.... a rosyjski podszlifowałaś?
Nitencja- no własnie takiego dynamitu brakuje mi u mojej Qu...no ale cóż jak się ma takie dziwne imię to trudno brykać jak rumak:evil_lol: , szczególnie na ringu, bo tak po łączce to owszem....nawet ustliłyśmy z czaplą odpowiednią nazwę dla naszych dziwczyn jak brykały razem po łączce : "konik kerry"- ładnie prawda?
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']
Nitencja - dziekuje za wiesci z Wilna, choc z opinia sie nie zgodze;) - mi sie bardzo ten piesek podoba, jest krociutki z super zaznaczonym klebem, piekna szyja i bardzo dynamiczny w ruchu i ma jeszcze to "cos" czego wytlumaczyc nie potrafie. Zeby nie bylo, to nie jest to piesek bez wad - pierwsza podstawowa, to jest on malutki. I jeszcze ma lekkie ucho, szczegolnie z lewej strony, z tym, ze sadze, ze jest to wina zlego sklejenia.
Suczce tez niczego nie brakuje,a przede wszystkim ma przepiekna glowe:loveu: (prawie jak Queen:lol: )[/quote]
EEEEEE , nie przesadzaj z tą głową u Qu, ładną ma ale ta suczka która wzięła Mł.Zw.Świata w Poznaniu tez ma piękną głowę, i myślę że chyba pomyliłaś te dwie suczki, tej o której pisze Nitencja to my nie widziałyśmy chyba na żywo, a ta młodzieżówka ma główkę po tatusiu........

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne życzenia świąteczne dla wszystkich kerakomaniaków a przede wszystkim ich czworonożnych pociech i nie tylko...:razz:. Dziś nasze zwierzaki wreszcie powiedzą, co o nas sądzą :eviltong:. Moje psy dostały kolejnego dorosłego kota do towarzystwa, 2 miesiące temu dostały malutkiego kotka i jedna z keraczek jeszcze go karmi swoim mlekiem. A w przyszłym roku życzymy sobie więcej keraków na świecie !:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...