Jump to content
Dogomania

missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer


missieek

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']bardzo to wszystko przykre... tak jakby te kilkadziesiąt kotów, które uratowała missieek były mniej warte :niewiem: nie chce mi się w ogóle tam nic pisać bo to nei ma sensu :shake:[/quote]
dla mnie to jest chore a nie przykre wiesz.oni są tam nienormalni.ja sobie tam popisze, co mi szkodzi:) oczywiście w obronie misieek.jak to tak że JA nie mogę głosować, myślałby kto.phi <foch>

Link to comment
Share on other sites

o ile oburzenie o nowozalogowanych uzytkownikow moge zrozumiec o tyle rzucanie sie na uzytkownikow, ktorzy sa tam rzadziej niz na dogo to juz moim zdaniem paranoja

zaloze sie, ze 90% z tak strasznie zaangazowanych w glosowanie na Krakvecie bywa tam na takich samych zasadach jak np. ja na miau albo i wcale nie liczac raz w miesiacu klikniecia na swojego kandydata w ankiecie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

to jest dla mnie po prostu chore, jak misieek prowadziła to od razu nawyciągali z wątku na dogo co i jak, a teraz już cisza jak jest po ich myśli. pewnie rozesłali na n-k namowy. ważne że to dla zwierzaków idzie, ale ich darcie ryjków jest wkurzające
edit: a powiedzcie mi, jak juz jest to oficjalne głosowanie w krakvecie to tez się tak pieklą czy hmmm czy można głosować będąc nowicjuszem gdziekolwiek? i czy misieek będzie jako kandydatka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']to jest dla mnie po prostu chore, jak misieek prowadziła to od razu nawyciągali z wątku na dogo co i jak, a teraz już cisza jak jest po ich myśli. pewnie rozesłali na n-k namowy. ważne że to dla zwierzaków idzie, ale ich darcie ryjków jest wkurzające
edit: a powiedzcie mi, jak juz jest to oficjalne głosowanie w krakvecie to tez się tak pieklą czy hmmm czy można głosować będąc nowicjuszem gdziekolwiek? i czy misieek będzie jako kandydatka?[/quote]

Dla mnie było to wytoczenie armaty na wróbla. Ok, został popełniony błąd ale został naprawiony, wszyscy się przyznali i pokajali i mogło się wszystko toczyć dalej. Ale nie, trzeba było co drugi post napisać jakie to było obrzydliwe aby czasem ktoś kto wszedł później nie pominął tego procederu pod sztandarami. Im wiecej patosu tym lepszy efekt
Missieek jest zgłoszona przeze mnie na Krakvecie ale nie dostanie oficjalnego poparcia miau, od dogo, zgodnie z umową, też nie może, bo będzie to samo co z Dzierżoniowem.
No i wtedy sami każą rejestrować wszystkich krewnych i znajomych aby było jak najwięcej głosów - pkt widzenia zależy od pkt siedzenia :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']
edit: a powiedzcie mi, jak juz jest to oficjalne głosowanie w krakvecie to tez się tak pieklą czy hmmm czy można głosować będąc nowicjuszem gdziekolwiek? i czy misieek będzie jako kandydatka?[/quote]

Odpowiadam na pytanie pierwsze :
Tak pieklą się tak na miau jak na dogo zwłaszcza jak coś idzie nie tak !
Odpowiadam na pytanie drugie:
Na KrakVecie(dzial pomoc dla schronisk)można głosować będąc nowicjuszem,mile widziane jest rejestrowanie się wylącznie w tym celu,namówienie jak największej ilości znajomych,ktorzy o KV,dogo czy miau nigdy nie słyszeli,mieszkają za granicą,za oceanem,na księżycu czy w piekle-tu wszystkie chwyty są dozwolone!:mad::diabloti:
Odpowiadam na pytanie trzecie:
Missieek została zgłoszona na Krakvecie przez Tweety(będzie w ankiecie).
Missiek jako kandydatka miau jest w ankiecie wewnętrznej miau-nadal można na Nią głosować.
Ankieta miau jest aktywna do 16-go ,zanim nie pojawi sie ankieta na KV.

Podobno jest umowa między miau a dogo o wspólnym głosowaniu na kandydata miau lub dogo(teraz jest miesiąc miau)
W marcu kandydat wspólny,oficjalny przegrał ,dlatego sytuacja teraz jest tak drażliwa(pyskówka w marcu była ciekawa na dogo jest w dziale pomocy dla schronisk, na miau gdzieś jest ,szukać jako autorkę wątku Antypatyczna)
Narozrabiałaś na miau,wtrącil się E. i nawet u siebie nie mozemy sobie popyskowac bo usunie ,więc wpisy są grzeczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Nie czytam forum miau, dla mnie oni sa "psychiczni", nie ma sie co przejmowac, bez nich Missieek sobie tez poradzi z pomoca grupki fanow jej zwierzakow i dogomanii.[/quote]


tak też nie można pisać bo to byłoby niesprawiedliwe - ludzie z miau dużo nam pomogli jak do missieek przyjechało najwięcej kotów z Olkusza - wszystkie chore i zagłodzone - bez ich pomocy byłoby ciężko, dlatego teraz się tak zdziwiłam, że potraktowali ją jak kogoś tylko z dogo - zresztą nie wiem o co chodzi - tzn wiem - o kasę, a ta czasem przysłania ludziom świat :shake: nieważne - PROSZĘ JUŻ O NIE PISANIE TU O TYM WSZYSTKIM BO JEST TO NIESMACZNE, tym bardziej, że missieek się o nic nie prosi, a to jest wątek zwierzaków, które szukają domów - o głosowaniu można rozmawiać na wątku głosowania

np piękna Iliana szuka domku wychodzącego:
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5976/dsc0485c.jpg[/IMG]


a Marisa z przerzywioną główką domku niewychodzącego
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/741/dsc0732.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']
Na KrakVecie(dzial pomoc dla schronisk)można głosować będąc nowicjuszem,mile widziane jest rejestrowanie się wylącznie w tym celu,namówienie jak największej ilości znajomych,ktorzy o KV,dogo czy miau nigdy nie słyszeli,mieszkają za granicą,za oceanem,na księżycu czy w piekle-tu wszystkie chwyty są dozwolone!:mad::diabloti:[/quote]

z tym akurat absolutnie sie nie zgodze :cool1: nie chce mi sie szukac ale dobrych kilka miesiecy temu byla tam dokladnie taka sama dyskusja jak teraz na miau. Forumowicze Krakvetu burzyli sie, ze niby dlaczego jacys pierwsi lepsi rejestruja sie na forum i oddaja glosy w "ich" glosowaniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Nie czytam forum miau, dla mnie oni sa "psychiczni", nie ma sie co przejmowac, bez nich Missieek sobie tez poradzi z pomoca grupki fanow jej zwierzakow i dogomanii.[/quote]

nie zgadzam sie z powyższym i przykro jest, że nieporozumienie, ktore trochę uciekło spod kontroli, kończy się takim obrazaniem użytkownikow miau tu na dogo jak i przez dogomaniakow na miau.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']z tym akurat absolutnie sie nie zgodze :cool1: nie chce mi sie szukac ale dobrych kilka miesiecy temu byla tam dokladnie taka sama dyskusja jak teraz na miau. Forumowicze Krakvetu burzyli sie, ze niby dlaczego jacys pierwsi lepsi rejestruja sie na forum i oddaja glosy w "ich" glosowaniu...[/quote]
Masienka -otwórz szeroko oczy i przy okazji pomyśl -w jaki sposób małe miłe kameralne forum,na ktorym wypowiada się dziennie kilka osób,czasem dr Jarek (jak mu się chce),czasem pan Marek (jak mnie chce z forum przegonić)może liczyć -36 283 użytkowników.Przy okazji głosowania marcowego (kandydat dogo) w ciągu dwóch tygodni zarejestrowało się 3163 osoby ,z ktorych większość nie napisała i pewnie nie napisze w zyciu zadnego posta poza Dz :eviltong:.W ciągu ostatnich dwóch tygodni zarejestrowało się 105 osób ,z których część miała coś do powiedzenia.
Więcej można się dowiedziec na wątku o głosowaniu na kv (dział pomoc bezdomnym na dogo)
Bardzo przepraszam Missieek za trollowanie w jej wątku,więcej tu się nie odezwę,chyba,że na temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']
Na KrakVecie(dzial pomoc dla schronisk)można głosować będąc nowicjuszem,[B]mile widziane jest rejestrowanie się wylącznie w tym celu,namówienie jak największej ilości znajomych[/B],ktorzy o KV,dogo czy miau nigdy nie słyszeli,mieszkają za granicą,za oceanem,na księżycu czy w piekle-tu wszystkie chwyty są dozwolone!:mad::diabloti:[/quote]


Dobra... sprecyzuje o co mi dokladnie chodzilo wytluszczeniem

otwieram oczy i az pcha sie na nie analogia. Nie wydaje Ci sie, ze 99,5% z zarejstrowanych tam jest za malo aktywna zeby glosowac? :diabloti: ;)

dobra OT, nie chodzi mi absolutnie o to zeby kolejna awanture prowokowac ale jednak moja wrodzona zlosliwosc nie pozwalala mi pozostac obojetnym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']zarejestrowałam się, podesłałam info znajomym, nic że oni w życiu na miau nie byli ale dałam im instrukcję co mają zrobić i myśle że pare głosów zdobędziemy:)
edit: taaa a ja swojego posta nie usunę, niech się srają delikatnie mówiąc[/quote]

A ten cytat coś Ci mówi Masienka?
Ja krakvetowcem jestem dość długo,wypowiadam się rzadko bo wyłącznie na temat i jak mam coś ważnego do powiedzenia.
A nawet gdybym wypowiadała się tylko raz w miesiącu czy roku,to uważam,że mam prawo głosować w ankiecie, bo kupując w sklepie kv i rezygnując z rabatu stałego klienta składam się na pomoc dla schronisk.
Ja na ogół złośliwa nie jestem,do [B]żadnej z Was[/B] nic nie mam a teraz miałam się nie odzywać ,ale za bardzo się denerwuje kto u nas wygra więc przyszłam tutaj.
Missieek jeszcze raz przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

Akurat jestesmy na czasie wiec:


"Wniosek o zarejestrowanie fundacji musi być złożony na urzędowym formularzu (KRS W20) do właściwego Sądu Rejonowego – Sądu Gospodarczego, Wydziału Krajowego Rejestru Sądowego wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami, do których należą:
1. KRS WF – wskazujący założycieli (urzędowy formularz)
2. KRS WK – wskazujący organy fundacji i ich skład członkowski (urzędowy formularz)
3. KRS WM – przedmiot działalności, jeśli fundacja ma prowadzić działalność gospodarczą (urzędowy formularz)
4. Akt fundacyjny (bądź testament zawierający oświadczenie o ustanowieniu fundacji)
5. Statut fundacji (trzy egzemplarze)
6. Protokół z posiedzenia zgromadzenia fundatorów zawierający uchwałę w przedmiocie wyboru członków organów fundacji.
7. Uwierzytelnione notarialnie wzory podpisów osób uprawnionych do reprezentowania fundacji.
8. Tytuł prawny do lokalu będącego siedzibą fundacji (np. umowa najmu)"


"Jeśli zatem fundacja ma zamiar podjąć działalność gospodarczą, to na tę działalność powinno się przeznaczyć minimum 1000 zł, a na działalność statutową nie mniej niż na działalność gospodarczą, czyli również przynajmniej 1000 zł. Przykładowo, minimalna wartość majątku fundacji mogłaby wynosić, np. 2500 zł, z czego 1500 zł przeznaczone byłoby na realizację celów statutowych fundacji, a 1000 zł na działalność gospodarczą."

Orientacyjne koszty założenia fundacji
1.przygotowanie przez prawnika statutu i dokumentów rejestarcyjnych w KRS i US - 1000zł
2.Notariusz - 150zł
3.Wpis do KRS bez działalności gospodarczej - około 400zł.
4. Fundator musi wylozyc minimum 1000zl


Mozna jeszcze pomyslec o stowarzyszeniu (nie potrzeba fundatora/ow) ale tu potrzebnych jest pietnastu czlonkow zalozycieli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...