Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Magda25']Cześć :multi::multi::multi:
Udało mi sie wejść na dogo :multi:

Kwiatuszku jak Ci sie podoba nowe dogo, bo mnie bardzo. Widać prace jeszcze trwają, ale myślę że bedzie fajowo.

Dziś mamy spotkanie z panią szkoleniowiec. Aż sie boję i w nerwach jestem... dowiem sie co źle robię :p[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu::multi:
a no podoba mi się coraz bardziej :)
wczoraj cały dzień mi dogo nie działało więc zapewne pracowali nad nim w pocie czole :evil_lol:
ale dzisiaj już jest dobrze :)

jak było na spotkaniu z panią szkoleniowiec? :)[/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]A u mnie działa i kropa i subskrypcje, coraz lepiej :multi: [/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]Teraz tylko muszę znaleźć wejście do tej ogólnej galerii, bo wsadziłam tam Pepe, jeszcze za czasów starego forum :evil_lol: [/FONT]



[FONT=Comic Sans MS]U mnie to samo[/FONT] ;)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cholera, niebieska kropka mi nie działa :shake: jedyna rzecz, która mi się nie podoba :evil_lol:

powodzenia w szukaniu :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Shel']Ja już się trochę przyzwyczaiłam do nowego dogo ;D[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]musimy, nie mamy innego wyjścia ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fatalnie było. Nawet nie ma czego komentować, bo znowu ciśnienie mi skoczy... Brak słów... a ludzie jeszcze za to biorą grube pieniądze.

Mnie też nie działa. Kliknę w nią to mnie sprowadza na początek tematu, na pierwszą stronę... a tak wszystko jest cacy :)

Lece do roboty... a tak mi sie nie chce że ło matko

p.s. mam problem z cytowaniem i edytowaniem postów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25'][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT]
Fatalnie było. Nawet nie ma czego komentować, bo znowu ciśnienie mi skoczy... Brak słów... a ludzie jeszcze za to biorą grube pieniądze.


Mnie też nie działa. Kliknę w nią to mnie sprowadza na początek tematu, na pierwszą stronę... a tak wszystko jest cacy :)

Lece do roboty... a tak mi sie nie chce że ło matko[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to jak, nic nie powiedziała szczególnego? :hmmmm:

mi też się nie chcę a idę na 13 :mad:
trzymaj się i niech Ci szybko minie pracowanie dzisiaj :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to jak, nic nie powiedziała szczególnego? :hmmmm:

mi też się nie chcę a idę na 13 :mad:
trzymaj się i niech Ci szybko minie pracowanie dzisiaj :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Mam mętlik w głowie i tyle. Może jak przetrawię informacje to coś z tego wyniosę.

Siedzę w robocie dziś do późna... całe szczescie że pogoda do duszy to nie żal siedzieć w budynku.


Miłej pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Mam mętlik w głowie i tyle. Może jak przetrawię informacje to coś z tego wyniosę.

Siedzę w robocie dziś do późna... całe szczescie że pogoda do duszy to nie żal siedzieć w budynku.


Miłej pracy.[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to przetrawiaj i oby jednak jakieś info wyniesione z tego spotkania było przydatne :)

dzięki ale praca nigdy nie jest miła :evil_lol::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cześć Córcia ... wróciłam z pracy ...:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć Mamcia :multi::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Shel']Czeeeść :D[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć skopańcu :loveu::loveu:



***
jestem cała w skowronkach :)
moi ludzie :evil_lol: jutro wylatują :multi: co prawda wieczorem i będą w polsce dopiero w sobotę rano ale i tak już mordka mi się cieszy :)
dokładnie za tydzień już będę bezrobotna i ten fakt także mnie cieszy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja chwaliłam nowe dogo? chwaliłam? Ja? no to chyba mnie opętało zdrowo!
Nie moge sie tutaj odnaleźć :placz::placz: I w ogóle zgubiłam waszą galerię i dopiero ją znalazłam :placz:
Normalnie czuje sie jak dziecko we mgle :evil_lol::evil_lol:

Jest jedna taki mały pozytyw tego wszystkiego... Nie wyślepiam oczu przy monitorze :oops:

Przywitaj przybyszów chlebem, solą i wódką :p

Bedziesz za nami tęsknić cio?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Czy ja chwaliłam nowe dogo? chwaliłam? Ja? no to chyba mnie opętało zdrowo!
Nie moge sie tutaj odnaleźć :placz::placz: I w ogóle zgubiłam waszą galerię i dopiero ją znalazłam :placz:
Normalnie czuje sie jak dziecko we mgle :evil_lol::evil_lol:

Jest jedna taki mały pozytyw tego wszystkiego... Nie wyślepiam oczu przy monitorze :oops:

Przywitaj przybyszów chlebem, solą i wódką :p

Bedziesz za nami tęsknić cio?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakby co to nikomu nie powiem że chwaliłaś :evil_lol:
nie bój się, jak skończą pracę to znów zaczniesz wyślepiać oczka :cool3:

nie wiem czy im się w głowach nie poprzewracało i nie zechcą whisky zamiast wódki :evil_lol::evil_lol:

a pewnie że tęsknić będę :cool3:
postaram się zaglądać chociaż nie wiem jak ich internet...ostatnio w ogóle praktycznie go nie mają :mad:
a jeśli uda się jakoś połączyć to zamula i się rozłącza co chwilę ale będę dzielna i będę próbować jak najczęściej zaglądać :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]

a pewnie że tęsknić będę :cool3:
postaram się zaglądać chociaż nie wiem jak ich internet...ostatnio w ogóle praktycznie go nie mają :mad:
a jeśli uda się jakoś połączyć to zamula i się rozłącza co chwilę ale będę dzielna i będę próbować jak najczęściej zaglądać :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Trzymamy za słowo ;)

I witam się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Trzymamy za słowo ;)

I witam się :)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
trzymaj mocno :)

cześć :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']Jak sie mozna cieszyc z bezrobocia?

Chociaz w sumie moze i mozna jak rachunkow sie samemu nie placi :P[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak widać jakoś można :)
fakt rachunków sama nie płacę i nie ciąży nade mną presja że jak nie znajdę zaraz nowej pracy to nie będę miała gdzie mieszkać itd.
troszkę martwię się tym że może być mi ciężko znaleźć pracę jak wrócę ale zamartwianiem się nic nie zdziałam, pożyjemy zobaczymy :)
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Trzeba myśleć pozytywnie :) Tak jak ja dzisiaj ... wchodząc na dogo byłam pełna optymizmu, licząc, że już będę miała odpowiedź zaawansowaną ;)

Przeliczyłam się :evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
wiesz jak mówią: umiesz liczyć, licz na siebie :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']siemnakoooo;-)
ale ja niekce nic w KRATKE!!! ja chce piękną KARTKĘ !!! ;-)

hihihihih

powoli odnajduje sie na tym nowym dogo bleeeee[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie oczekujesz ode mnie zbyt wiele?
widzisz że nie umiem czytać poprawnie a co dopiero wypisać kartkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ale mam zapieprz w pracy :crazyeye:
przez godzinę mam taki utarg jak czasami przez cały dzień :placz: sama jestem i nie wyrabiam
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie oczekujesz ode mnie zbyt wiele?
widzisz że nie umiem czytać poprawnie a co dopiero wypisać kartkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ale mam zapieprz w pracy :crazyeye:
przez godzinę mam taki utarg jak czasami przez cały dzień :placz: sama jestem i nie wyrabiam
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

eeee jak masz czas zeby na dogo wlazic to zas nie mosz takiego zapieprzu hihih

powiedz mi jak robisz ze maszswoj zielony kolor trzcionki i gdzie sa emotki??????

ratuj starą babę z ciemnogrodu komputerowego hihih

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...