Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

N owłasnie zauważyłam, zę to z Wami idziemy:lol:. My z jamnicze jedziemy pociągiem dzień wczesniej izostajemy na non u mojej hodowczyni, ale jakoś nie chce jej kolejnej osoby na głowę sprowadzać :shake:. U znajomych jest wolne miejsce w samochodzie, ale trzeba by sie było dorzucić do benzyny, pewnie 100 zł, więc niezbyt ciekawa propozycja :roll:.
No w każdym razie do niedzieli :p. A Ty labka masz(nizbyt widac w podpisie)? Jesli tak, to ja bym chętnie poćwiczyła wysatwianie na labku, podoba mi się sposób wystawiania tej konkretnej rasy :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Kaya- najprawdopodobniej my będziemy w obydwa dni w Bydgoszczy. Forrest bardzo ładnie się wystawia, ale nie wiem, czy pójdzie z obcą osobą. Jeśli będzie Ci odpowiadał border collie, to fajnie by było, gdybyś podeszła do nas w Poznaniu i spróbowała. Wchodzimy o 11 na ring, psy, klasa szczeniąt. Jeśli dobrze pamiętam to mamy numer 38, ale schowałam już dokumenty i nie sprawdzę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaya, troszkę dziwi mnie Twoje podejście...:roll:Kurcze, jesteś początkującą prezenterką a wybierasz sobie w psach...
Gdy ja byłam początkująca brałam co mogłam, na MP nie chodziłam tylko z gwiazdami ale też psami które po prostu ktoś mi pożyczył lub z którymi byłam wtedy na wystawie...

Zapewne też nie wiesz kim jest "figazmakiem"... To ja powiem...To "emerytowana" młoda prezenterka która psa kupiła również pod wystawy, więc na pewno jest nauczony co i jak...Jak bym brała - handler chce mi pożyczyć swojego psa - chyba nie ma lepszej sytacji.Chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy po tym co napisałaś Asia pożyczy Ci jeszcze psa....ja bym nie pożyczyła...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyna.']Kaya, troszkę dziwi mnie Twoje podejście...:roll:Kurcze, jesteś początkującą prezenterką a wybierasz sobie w psach...
Gdy ja byłam początkująca brałam co mogłam, na MP nie chodziłam tylko z gwiazdami ale też psami które po prostu ktoś mi pożyczył lub z którymi byłam wtedy na wystawie...

Zapewne też nie wiesz kim jest "figazmakiem"... To ja powiem...To "emerytowana" młoda prezenterka która psa kupiła również pod wystawy, więc na pewno jest nauczony co i jak...Jak bym brała - handler chce mi pożyczyć swojego psa - chyba nie ma lepszej sytacji.Chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy po tym co napisałaś Asia pożyczy Ci jeszcze psa....ja bym nie pożyczyła...

Pozdrawiam[/quote]

Nie wybieram sobie w psach, bo ciesze się z każdej oferty jaką dostanę tylko zależy mi na tym by mi jak i psu sie dobrze współpracowało, po co dokładać psu dodatkowego stresu jeśli np. nie lubi wystaw(nie mówie w tym przypadku akórat o tym BC ... Nie wiem kim jest osoba figazmakiem, pomyliłam poprostu ją z inną osobą za co przepraszam, myślałam że to moja znajoma która ma BC o tym samym imieniu, która nie jest handlerką a psa nie ma na wystawy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To nie znaczy ze tylko takie psy biore na MP! ;) Bo chyba kazdy chciałby iść z współpracującym z nim psem, który wie o co chodzi na wystawie. Pożyczam często psy młode, szalone, zakochane w właścicielu itp. i wcale nie twierdze ze są gorsze albo nie moge ich brac bo nie chodzą jak w zegarku. Wiadomo że lepiej się chodzi z takim psem to nie znaczy że tylko takie wchodzą w gre. :shake: Tylko boję się poprostu że szczeniak BC może mieć dużo energi i się wiercić czy szaleć, bo miałam styczność z przypadkiem nie wiem może to poprostu wyjątek że szalał, szczekał i skakał, a stresu na ringu chciałabym zaoszczędzić obu stroną i to chyba nie świadczy o tym że chodze tylko z psami które same robią wszystko za mnie, bo pytając chociażby moich znajomych to takich psów w mojej karierze były 2, zazwyczaj trafiałam psy tak jak wymieniałam wcześniej. Tak samo moge powiedzieć ze boje się wziąść na ring takiego psa jak Rottwailer, jesli już na tyle rozwinełam temat. Nie wiem dla mnie to nie jest wybieranie sobie w psach, bo rozumiem że ktoś dostaje np. propozycje psa i mówi że nie kolor mi się nie podoba, nie bo źle na mnie spojrzał i to jest dla mnie wybieranie, ale wiem ze każdy ma inne zdanie o gustach także sięnie dyskutuje :) Jakby były jeszce jakieś wątpliwości i pytania to zapraszam na gg 4079239 lub PM
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Kaya ale mi nie chodzi o jakąkolwiek dyskusje na ten temat czy robisz tak czy inaczej...
Chodzi mi po prostu o to, że "troszke" niegrzecznie jest robić ludziom łaske, że chcą Ci psa pożyczyć.Powaliło mnie to "...to moge wziąść".Ja na miejscu Asi nie pozyczyłabym psa takiej osobie, ale to już jej sprawa ;-) To tyle ode mnie na ten temat...
Dla mnie sztuką jest "tworzenie" własnego psa :) Bo obce psy różnie się zachowują - najgorsze szczeniaki ze stresu zrobią wszystko, a czasem championy w rękach obcych dostają "głupawki" ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej.
Mam do Was pytanie, chcę rozpocząć przygode z JH. Obecnie wystawiam psa Rasy SBT i odnoszę z nim sukcesy na ringu, jednak wiem iż na MP liczy się różnorodność ras prezentowanych. Moje pytanie jest takie: Czy ktoś z użytkowników mógł by mi użyczyć psa (najlepiej małego) na wystawę w Bydgoszczy (Walentynkowa)??

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, spokojnie. :cool3:
Wydaje mi się, że mam dobrze przygotowanego psa na wystawy, ja z nim nie miałam problemów, ale mówiłam- nie wiem, jak się zachowa z obcą osobą. Chociaż myślę, że sprzeda się za kawałek szyneczki. :diabloti:
Jak ktoś chce- zapraszam, zawsze można do nas na wystawach podejść i spróbować. Chociaż wiem, że border do efektownych nie należy. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Martyna to już dla mnie wszystko jasne przepraszam za jakiekolwiek oschłe i niemiłe komentarze czy wypowiedzi z mojej strony, postaram się zmienić swój stosunek do tego :) Figazmakiem czy dalej jest aktualna twoja oferta do tego żebym wyporzyczyła twojego psiaka,? ;) Bardzo zależy mi tez na poćwiczeniu tyle że mieszkam w Gdańsku i nie wiem czy w najbliższym czasie się wybieram do Torunia, ale jesli się zgodzisz to postaram się naciągnąć tate na wypad za miasto :lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja wam powiem jako osoba,która pożyczała czasami psa i to wyuczonego na komendy,ze nie każdy z was mimo,że przekazuję co i jak i pies reaguje na słowne komendy, ustawia się od i do ręki, to nie każdy z was umie to wykorzystać, nie każdy ma podejście wógle do psów. Powiem,ze się nawet zdziwiłam bo z jedną MP moja molly ktora idzie z każdym super,bo ze mna nie zawsze hihhi, nie chciała iśc za bardzo i poszła jak osiołek zero prezencji.I taka moja uwaga wiele z was ma to podejście ale ci co nie mają: to z psem też trzeba się przywitać,pogłaskać i zachęcić a nie podejść wziąc psa za ringówkę i wymagać...-to takie moje spostrzeżenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...