Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dada']Nie powinno byc najmniejszych problemów, on jest jak plastelina przy ustawianiu, jak postawisz tak stoi, mozna tez sygnał pokazać, to ustawi się sam, przed konkursem, mozesz go wziąć i poćwiczyć :lol:[/quote]

tak własnie planuje :D

Aniu, już sie chyba dogadałyśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Uważam, że dla chcącego nic trudnego.
Nie pamiętam także, aby ktokolwiek pokazał się na JH z ON'kiem. :cool3:
Ćwicz, ćwicz i do roboty! ;)[/QUOTE]

Zastanawiam sie czy miałabym jakie kolwiek szanse :oops:- jak wiecie ONki wystawia sie w dosc 'dziwny' dla reszty swiata sposob ...

:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Zastanawiam sie czy miałabym jakie kolwiek szanse :oops:- jak wiecie ONki wystawia sie w dosc 'dziwny' dla reszty swiata sposob ...

:p[/quote]

Do odwaznych swiat nalezy :cool3: ja probowalam z bassetem, ktore owszem wystawia sie "normalnie" ale one same w sobie sa hm....specyficzne :evil_lol: co prawda z marnym skutkiem ale probowalismy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Zastanawiam sie czy miałabym jakie kolwiek szanse :oops:- jak wiecie ONki wystawia sie w dosc 'dziwny' dla reszty swiata sposob ... [/quote]

Moim zdaniem sędzia powinien uznać to za plus, jeżeli umiesz dobrze pokazać psa którego wystawia się nietypowo ;)

[quote name='Lulla Luck']A ja prawdopodobnie będę mogła udostępnić suczkę aussika na MWPR w Katowicach. Na pewno na niedzielę, nie wiem jak w pozostałe dni.[/quote]

Jeżeli nadal aktualne to ja bardzo chętnie bym sobie pożyczyła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia'][B][SIZE=5][COLOR=blue]W Nowym Dworze mogę dać husky (parkę) w dobre ręcę na JH.[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

[CENTER]
[I]Jeden psiak już "zarezerwowany". Jest jeszcze drugi ;)[/I]
[I][B]Ewentualnie odważnym :evil_lol: i doświadczonym mogę zaproponować pięknego, efektownego samca malamuta[/B] :cool1:[/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]JAROSŁAW -marzec 2009 - (oddział Przemyśl)[/B]

Czy ktoś z sobotniaków mógłby mi porzyczyć na Młodego Prezentera swojego psa? Najlepiej małego, bo ring na MP w tamtym roku był mikroskopijny i obawiam się, że w tym roku wiele się nie zmieniło.
W sobotę są grupy: IV, VI, VII, VIII:lol:

Link to comment
Share on other sites

Weronika, jeżeli byś chciała, to możesz wziąć Joya, będzie w trzy dni, a z nim sobie na pewno poradzisz
Ahh i mój ksieciunio jest jeszcze w Katowicach i Nowym dworze, wtedy, kiedy jest IX grupa. Jak coś, można pytać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...