Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
agata :)

Szukam/oferuję psa na JH

Recommended Posts

Jak w tytule ;) Rasa obojętna, choć najlepiej cocker lub ctr :loveu: Dobrze jeśli ma wystawowe doświadczenie, bo będę debiutować. Od 5 sierpnia mogę zacząć ćwiczyć (wcześniej wyjeżdżam).
Pozdrawiam

Mam grzywkę pp, suczkę teraz w klasie szczeniąt, od września młodzież. Suczka niestety nie ma doświadczenia wielkiego, w Warszawie będzie jej druga wystawa ale ćwiczymy i myślę,że bez problemu się z nią można dogadać(idzie z tym kto ma jedzonko:cool3: ), można umówić się ze mną wcześniej i poćwiczyć. Mieszkamy blisko Warszawy na najbliższą wystawę wybieramy się na Warszawę a potem do Białegostoku. Grzywkę dam pod warunkiem,że nie będzie się JH pokrywał z jej wejściem na ring. Jak ktos chce to nich pisze tu albo na pw.

Witam Ponieważ posiadam psy, aż trzech ras bardzo chętnie pożyczę psiaka komuś kto go nie ma lub,chciałby się z innym psem pokazać. Rasy jakie posiadam to :Chart Irlandzki WilczarzJamnik króliczy krótkowłosyBasset houndWszystkich zainteresowanych zachęcam do pisania#cool1

widze ze grzywek na handling o ddostatkiem :)
ja tez moge uzyczyc grzywkek na handling szczegolnie psa ktory teraz konczy szczeniaki od chojnic idzie w mlodziez, wystawiany byl ostanio prze obca osobe i bylo ok
no i grzywka 4 letnia suczka, umie chodzic i ustawiac sie z reki, ale ona juz po wystawach wiec musialabym wczesniej wiedziec zeby ja specjalnie wziasc ;)
mam jeszcze maltanke ale gora z czymstam dla tego kto z obcych namowi ja do chodzenia :)
takze jakby co to zapraszam, z psem bedziemy w chojnicach,sopocie,toruniu,bialymstoku na bank a reszty jeszcze nie wiem

no ja ewentualnie ale uprzedzam ze to gowniarz ;) al regrzeczny. tylko musialabym wczesniej wiedziec bo in jest zgloszony na niedziele a w sobote ja jetsem gospodarzme ringu wiec musialabym zorganizowac kogos zeby go przyprowadzil, wiec jakbys nikogo nie znalazla to ewentualnie pisz

Witam :smile:
Szukam pieska, z którym mogła bym ćwiczyć wystawianie. Miasto : Szczecin. Chętnych prosze o kontakt na gg : 9046454 lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a także PW na Dogo.
Na jakim bym chciała ćwiczyć? Hm... Interesują mnie pudle, charty, owczarki szkockie i szetlandzkie, wyżły weimarskie, labradory, Goldeny, spaniele angielskie, husky. Nie chciała bym psów typu Bull. (jakby co mam latek 13.) Pozdrawiam!

Witam, mam na imie Magda i chcialabym zadebiutowac w mlodym prezenterze. Bede na wystawie w Zabrzu 14 pazdziernika. Niestety nie posiadam wlasnego psa, dlatego prosze o pomoc w znalezieniu psa, z ktorym moglabym wystapic. Kontakt: GG: 6229749, kom. 507235979, e-mail: [email][email protected][/email] lub PW. Mieszkam w Zabrzu.

moge zaoferowac do treningow lub konkursu mlodego prezentera moja sunie rasy entlebucher, na razie ma 5 mc. w pazdzierniku bedzie nasz debiut w nowym dworze mazowieckim. bede rowniez bardzo wdzieczna za pomoc i kilka wskazowek jak samej wystawiac :p

Ja mogę pożyczyć na wystawę sukę (siberian husky, championka, bardzo spokojna, 10 lat).
Sama również chętnie wystawię czyjegoś psa.
Wystawiam psy od ponad 2.5 roku.
Zainteresowanych proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Więcej o mnie i moich psach znajdziesz tutaj: [URL="http://www.najlepszepsy.blog.onet.pl"]www.najlepszepsy.blog.onet.pl[/URL]
Warszawa

[quote name='kokosza']Witam, mam na imie Magda i chcialabym zadebiutowac w mlodym prezenterze. Bede na wystawie w Zabrzu 14 pazdziernika. Niestety nie posiadam wlasnego psa, dlatego prosze o pomoc w znalezieniu psa, z ktorym moglabym wystapic. Kontakt: GG: 6229749, kom. 507235979, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub PW. Mieszkam w Zabrzu.[/quote]
Mogę pożyczyć basseta albo jamnika więcej informacji na PW
Basia

Czesc,
Ja jakby co moge zaoferowac sznuta miniature czarno-srebrnego, ktory wczoraj zajal z Jesika 3miejce w grupie mlodszej:p chyba ze ona go bedzie brala:) lubi sie chlopak wystawiac i ma doswiadczenie:) ewentualnie bernardyna moge zaoferowac ale to misiek i watpie zeby go ktos chcial:pp

Witam,
bardzo chętnię wypożyczę do ćwiczeń PON-a. W przyszłym roku mam zamiar pozgłaszać go na wystawy (obecnie kończy dwuletnią przerwę). Dobrze się prezentuje i jest chętny do współpracy, zna figury JH. :cool3: Dobry kumpel na JH. Jeśli ktoś chciałby prezentować go w ringu w trakcie oceny, nie widzę najmniejszego problemu :)
Mieszkamy w Warszawie.

[quote name='Kamilapon']Witam,
bardzo chętnię wypożyczę do ćwiczeń PON-a. W przyszłym roku mam zamiar pozgłaszać go na wystawy (obecnie kończy dwuletnią przerwę). Dobrze się prezentuje i jest chętny do współpracy, zna figury JH. :cool3: Dobry kumpel na JH. Jeśli ktoś chciałby prezentować go w ringu w trakcie oceny, nie widzę najmniejszego problemu :)
Mieszkamy w Warszawie.[/quote]

A już mniej więcej wiesz, gdzie planujesz wystawy?:lol:

Acha i mój plan wystaw jest elastyczny, jeżeli jakiś młody handler będzie chciał go zabrać na konkretną wystawę mogę się dostosować. Wszystko zależy od tego czy ktoś będzie chciał z nim trenować i startować. :)