Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[FONT=Verdana][SIZE=2]Wiosna przyszła do nas dużymi krokami, czas więc na tym razem WIOSENNY ZLOT TTB i nie tylko (co wielokrotnie już udowodniliście!).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Oficjalnie więc zapraszam wszystkich chcących miło spędzić czas na to ciepłe spotkanie z ekipą ludzi pozytywnie zakręconych. Gwarantujemy wspaniałą niedzielą właścicielom, jak i ich czwornogom! [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Spacer odbędzie się [B]1.04.12 tj. niedziela. [/B] Startujemy o[B] godz. 13.00 parking koło cmentarza ul. Spokojna w Gdyni,[/B] gdzie będziemy czekać na wszystkich uczestników. Prosimy jednak o zminimalizowanie spóźnień ;) Trasa to las na pograniczu Gdyni i Sopotu na wysokości Górnego Orłowa i Bernadowa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Tereny, których nie można przegapić.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Jak dojechać? Otóż nasza niezawodna Ola przygotowała szczegółowe instrukcje, które przedstawiam Wam poniżej.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Jeśli samochodem to na ul. Spokojną odbija się z Wielkopolskiej, na rogu tych ulic jest samoobsługowa myjnia samochodowa i stacja paliw Orlen;
Jeśli autobusem/trajtkiem to nr [COLOR=#FF4000]23, 24, 27, 29, 31, 172, 180, R[/COLOR] i trzeba wysiąść na przystanku [COLOR=#FF4000]LIDZKA[/COLOR];
Jeśli SKM to należy wysiąść na stacji GDYNIA REDŁOWO najlepiej i przesiąść się na komunikację miejską o w/w numerach;
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Oto mała mapa jak trafić (zamieszczam ją przezornie bo ja mieszkam obok miejsca zbiórki(nie na cmentarzu od razu mówię:D) i nie raz już się ktoś zgubił jak do mnie jechał, a kiedyś nawet taksówkarz nie wiedział jak dojechać) więc mam nadzieję, że ułatwi Wam to dotarcie na miejsce zbiórki:
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=04fdbebf8b193991"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1361/04fdbebf8b193991m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]



[FONT=Verdana][SIZE=2]Zapraszamy do zgłaszania się także osoby, które psiaków nie mają, w schronisku spragnionych spacerów czworonogów jest cała masa - na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy.


W razie pytań proszę o kontakt 661-665-695 lub mail: [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Verdana][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL]


[FONT=Verdana][SIZE=2]Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób, byśmy orientacyjnie wiedzieli, na kogo mamy czekać.

[/SIZE][/FONT]Piotr - Astra
Maciej - Bafra
Marta - Helenka
Justyna - Fajter
Nafi - Cover
Ola - Beatrix
Ewelina - Bruxa
Klaudia - Yoko
Żaneta - Luna
Monika - Lenny
Magda - Lejdi
Justyna - Koka
Weronika - Fuji i Fox
Dominika i jej dwa minuty Jones i Biba (Goście z Poznania)
ja - Dora[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]

Edited by natalia_aa
Link to comment
Share on other sites

Marek zapewniał, że nie będzie najgorzej, tak, jak Natalia mówi ok 7 stopni ma być!
Podobno świetnie się sprawdza ;)
[URL]http://polish.wunderground.com/global/stations/12145.html?MR=1[/URL]

Z resztą nie wiem, czy znacie ten system, że na czas trwania spaceru zawsze nam się pogoda poprawia! Jak od 2008 roku robimy spacery to tylko raz padało i raz była mżawka - także dobra statystyka.

Do zobaczenia jutro, my na pewno będziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']A ja już się zapytam na wszelki ;D
Ktoś byłby chętny na spacer w czasie świąt ? Wybrałabym się baardzo chętnie do Sopotu - Parku Północnego no i w różne inne miejsca, do których łatwo dojechać komunikacją miejską :razz:[/QUOTE]
Ja zawsze chętna.

Zwłaszcza chętna na jakiś spacer w gdyni Redłowo koło plaży - zgłaszam się z Raszplą i dwoma schroniskowcami. :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani ogromnie Wam dziękuję za spacer!
Było fenomenalnie, nie dość, że pogoda dopisała, to i frekwencja była na 6 z plusem!
Zdjęcia robił Maciek, Seba i Poznań, także na pewno wkrótce tu się pojawią.

Doliczyłam się 22 psów i myślę, że tym razem bez pomyłki! ;)


Karolina Rasta zachowuje się naprawdę fantastycznie, widać, że spotkania jej służą.
Ogromnie Ci gratuluję - Rasta bardzo usłuchana! Chciałam już na spacerze mówić, ale tam to się tyle dzieje, że nie sposób o wszystkim pamiętać ;)


PS. Niech żałują Ci co nie dotarli.

Zapewne najbliższy spacer w święta, kwestia tylko ustalenia dnia i miejsca. Ale korzystając z tego, że w święta większość osób ma wolne, spacery świąteczne odbywają się, co roku!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie Klaudia rzuciła na fb pomysł, by świąteczny spacer zrobić w Redłowie, plażą, lasem, na przemian.
Skubana, nieświadomie rzuciła pomysł, bo nie wiem, czy pamiętacie, iż w zeszłym roku właśnie w poniedziałek wielkanocny mieliśmy zlot w Redłowie :mrgreen:

Jak sama stwierdziła: "czemu by z tego nie zrobić tradycji wielkanocnej".

Więc to pierwsza propozycja, jeśli macie jakieś inne pomysły to śmiało!

Link to comment
Share on other sites

Zloty mają swoja strone na Facebooku?
To mogłoby byc fajnym rozwiązaniem, nikt nie musiałby skakac po forach i tematach z zawiadamianiem gdzie i o której, zdjęcia byłyby w jednym miejscu, terminy zlotów możnaby zrobić w formie wydarzeń, wszystko i wszyscy w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Zloty mają swoja strone na Facebooku?
To mogłoby byc fajnym rozwiązaniem, nikt nie musiałby skakac po forach i tematach z zawiadamianiem gdzie i o której, zdjęcia byłyby w jednym miejscu, terminy zlotów możnaby zrobić w formie wydarzeń, wszystko i wszyscy w jednym miejscu.[/QUOTE]

Dobre!
I wtedy zaproszeni by klikali czy przyjdą czy nie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...