Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

Pojawiły się małe zmiany dot. sobotniego spaceru! Teraz już jest ok i zmian nie przewidujemy ;)

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 14.00 na parkingu przy hali Olivi
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Pojawiły się małe zmiany dot. sobotniego spaceru! Teraz już jest ok i zmian nie przewidujemy ;)

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 14.00 na parkingu przy hali Olivi
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] )[/QUOTE]

Eh... trochę późno i jednak z przesiadką będę musiała jechać. ale czego się nie robi dla miło spędzonego czasu ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Wiki fajnie, że byłyście z Ness wczoraj ;)
Mała genialnie w stadzie dużych psów się odnalazła, fajna, odważna, aż miło popatrzeć!

Kto może, kto chce zapraszam raz jeszcze na dzisiaj.
12.30 pod stadionem Arki ;)

ps. Wiki dziękujemy za datek na Pepsi![/QUOTE]

Mała dzisiaj już trochę mniej odważna, ale myślę, że to mogło być spowodowane Lastim, bo się na naszym pierwszym sprzeczyli troszeczkę, ale potem szliśmy razem i już było ok :)

Dziękujemy za oby dwa dni super spacerków ! Oby więcej w Gdańśku !

PS. Nie ma sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na spotkanie labradorów (inne rasy też mile widziane), które się odbędzie w niedzielę 18 marca 2012, o godz. 12:00, na Oksywiu na plaży.
Więcej informacji: [url]http://animalhouse.pl/component/eventlist/details/28-29spot[/url]
Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']O, wybiera się ktoś? :)[/QUOTE]

My niestety mamy ponad godzinę autobusami z trzema przesiadkami a wieczorem imprezę urodzinową, więc odpadamy.
A wybrałby się ktoś w niedzielę do Parku Północnego ? Tylko, że tak bardziej z rana, 'zbiórka' około 10/11

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Mam pytanie do osób które były na ostatnim dogomaniackim spacerku!
Czy w Parku Krajobrazowym można spuszczać psy? Obawiam się, że mi Raszplę odstrzelą a odkryłam tą trasę spacerową dopiero dziś.[/QUOTE]

Chodzi o niedzielę ?
Byliśmy ;) Wszyscy mieli spuszcone psy, ale jedna dziewczyna nagle zauważyła (a raczej wydawało jej się) strraż miejską to wszyscy psy zapieli.

Link to comment
Share on other sites

Aangel zapraszamy z białasami na nasze zloty TTB ;)
Będzie nam miło Was, informacje o spacerach na bieżąco pojawiają się na forum amstaff-pitbull.eu!

Nie wiem, jak to się stało, że tym razem nie pojawiły się tu informacje.
1 spacer jest dzisiaj godzna 13.00 zbiórka w Gdańsku, PKP Oliwa i idziemy w stronę morza
2 spacer jest jutro godz 11.30 zbiórka w Gdyni przy cmentarzu ul. Spokojna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...