Jump to content
Dogomania

Gdynia :))


Agamtb

Recommended Posts

[quote name='Talucha']No właśnie chodziło mi o tą plażę, na którą w końcu ;)
To zostaje czwartek, psia plaża, na 12? Ja jestem za, a na tą plażę na Dickmana możemy się wybrać jak Karolina będzie mogła[/QUOTE]
Mi tak pasuje :)
Na Dickmana też się później chętnie wybiorę :)

Link to comment
Share on other sites

Dołączam, chętnie obaczę tą psią plażę. No i również jestem za wcześniejszym czasem, 11.20? Natalia jakimi autobusami jedziesz?
Na Dickmana jest prosty dojazd, końcowy 152 a jak się plaża znudzi to pozostają pola.
Jednak po ostatnich deszczach zejście obniżylo się o jakieś 1.5m i ogółem ciężko teraz się przedostać. Jest jeszcze drugie zejście - po schodach, ale to... schody. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok, czyli zbiórka przy klifie, nie przy stadninie?
Jeżeli chodzi o pogodę to jeśli trochę pokropi nic się nie stanie. Ale jak deszcz zacznie lać, to też nie idę...
Ktoś w ogóle się orientuje jaka ma być pogoda? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Wydedukowałam że 105 zatrzymuje się o 10.05 na Obłużu centrum a potem z estakada-morska 26 ,tak jedziesz?[/QUOTE]

W 105 wsiadam w Pogórzu a na 26 przesiadam się na Morskiej-najprawdopodobniej na Stocznia SKM-Morska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Dąbrowa Tesco ;)
no, to trzymać kciuki za pogodę :D[/QUOTE]
No to długa sama nie będziesz jechać :) Wsiadam przstanek po Tobie ;)
Pogoda za oknem wydaje się dobra. Ani upałów nie ma i deszcz nie pada ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za świetny spacer!
Postaram się ciotkę o jezioro wypytać ale z tego co mi wiadomo dojazd to skm do wejherowa i jakiś autobus.
To jest w jakiejś wiosce i przystanki gdzieniegdzie tam są więc musi coś jeździć. A jeśli nie to po prostu się zwerbuje moich rodzicieli i ciotkę, ona będzie miała blisko do stajni a matka bardzo chętnie się wybierze podczas urlopu. ;) Pole namiotowe to bodajże 12 zł za dobę a znajduje się ono z 50m od jeziora.

Link to comment
Share on other sites

Byl ktoś w ostatnich dniach na plazy w Kolibkach i moze napisac jak tam z sinicami?;/ Albo moze wiecie czy gdzies w ogole można pojsc nad morze zeby ich nie bylo? U mnie nie da sie psa do wody wpuścic:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']chyba nie było..bo wlazłam do wody i nic mi nie jest:lol:[/QUOTE]

chyba?;) ciężko nie zauwazyc...jak wyszlas i nie bylas cała w zielonym smierdzącym szlamie to nie bylo:D jutro sie gdzies chce z psem wybrac bo strasznie cierpi bez wody..Nie wiem czy nad morzem jest jakies czyste miejsce czy szukac jeziorka;) Moze macie jakies sprawdzone miejscowki i sie podzielicie info?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...