Jump to content
Dogomania

CZARNY Owczarek Niemiecki???


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myzia, zgadza sie, ale jak to jest w praktyce, bo szczerze mowiac to nie widzialam. A hodowli na necie jest duzo i wszystkie podpalane! :cry:

Chyba na naszym necie ..... :) Ale i w Polsce widzi sie te czarne perelki - sa to sprowadzane z Czech i Slowacji uzytki. Na wystawach ich sie nie uraczy, a szkoda, bo te co widzialam to prawdziwe ONy: nieznerwicowane, swietnie pracujace, z super charakterem....

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za te wiesci, dam duzo za czarnego ON-a, bede szukac, ale slabo znam czeski.

Kupic czarnego ONa w Czechach jest bardzo latwo. Wejdz na ogloszenia na Ifauna: http://www.ifauna.cz/inzerce/vypis.asp?rubrika=7

Tam poszukaj "Německý ovčák" i patrz, zeby byl "černý" i "s PP" (rodowodowy)

Znam go na tyle tylko, ze powinnam wiedziec, zeby nie uzywac slowa :

szukac, hehehehe

Ja sie na tym przejechalam juz na pierwszym szkoleniu w Pradze... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z tym ostatnim adresem mam problem, ale nie wazne, mam namiary na hodowle czarnych i jutro do nich pisze!

Jestes wielka, internet jest wielki, swiat jest piekny. A juz sie balam , ze bede musiala klonowac moja suczke, ktora odeszla w zeszlym roku.

:multi: :lol: :multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, ładne te czarne owczarki... w Polsce nie miałam okazji zobaczyć całego czarnego (chodzi mi o te z rodowodem). To znaczy, raz mi się udało ale sędzia stwierdził, że pies jest farbowany i nie dał mu jakiejś zadowalajacej oceny. A muszę przyznać, pies był bardzo ładnej budowy i dobrze wystawiany. Szkoda takiego egzempalaza...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za te wiesci, dam duzo za czarnego ON-a, bede szukac, ale slabo znam czeski.

Znam go na tyle tylko, ze powinnam wiedziec, zeby nie uzywac slowa :

szukac, hehehehe

Szukac??? Yyyy kto mi objasni bo ja nie lubie jak nie wiem o co chodzi ;)

Wydzwiek jest mniej wiecej taki jak piep**** Tak wiec "Azor, szukaj, szukaj!" brzmi w uszach Czecha (a w zasadzie wszystkich innych ludow slowianskich) "troszeczke" dziwnie... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj widzialam program o czarnych ONach.

W Hiszpani pracuja one w policji i security na stacjach metra.

Odpowiednio wyszkolone potrafia zaalarmowac swojego przewodnika o majacej nastapic kradzierzy czy aktu przemocy, zanim sie to jeszcze wydarzy.

PSy stoja wiec z przewodnikami na peronach i doslownie skanuja przejezdzajace metra.

Jest to naprawe niewiarygodne :crazyeye:

Poza tym to naprawde przepiekne psy!!!

Link to comment
Share on other sites

PIĘKNE!!!! PATI z całego serca trzymam za ciebie kciuki :) a te czarne szczeniaki na zdjęciach wyglądają zupełnie tak samo jak moja Fabia jak miała niecałe 3 miesiące...... piękne!!! Relacjonuj na bieżąco!!! i kiedy mały czarny ONEK będzie u Ciebie też pisz! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...