Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='bouvik']Kobitki fajniaste propozycje ale dawac dalej:razz:- czasu niewiele zostało, bo za 1,5 tyg mam odbiór miotu i cosik trzeba wpisać w metryczki:cool1:-okres urlopowy i mi wyznaczyli termin kiedy szczeniorki będą miały zaledwie 5,5tyg:mad:
Pegaza a z tym rozstawaniem to chyba mi szybko nie grozi:shake:, bo nie mam jeszcze chętnych na maluchi (kilka telefonów ale nic konkretnego)- niestety Bouvier des Flandres to rzadka rasa i niestety niedoceniana w Polsce:roll:
Obawiam się, że te 9 maluszków mnie zje żywcem, kiedy nie wydolę na karmę:evil_lol:[/quote]
Kobieto Ty naprawdę potrzebujesz na gwałt strony internetowej!! Przecież ona tańsza niż utrzymanie tych maluchów potem !! Potrzebna Ci taka strona gdzie przede wszystkim opiszesz codzienne życie z bouvierem;)


Ja powiem Wam jakie są bouviery :loveu:
Kiedy pierwszy raz zawitaliśmy do Justynki to przez moment czułam respekt do nich...Bądź co bądź to rasa pasterska;) Ale po chwili obserwacji wszystkie obawy mi przeszły. Homer podszedł do mnie machając kikutkiem ogonka rozluźniony i wyraźnie mi mówił " Miło mi Cię poznać" a Wandzia podstawiła mi swój łebek pod ręke do głaskania :loveu: I w ten właśnie sposób zakochałam się :loveu:
Wandzia pozwala mi - obcej osoabie -na robienie wszystkiego przy jej dzieciach a Homer przy każdym wejściu na plac wita mnie z radością :multi: Jakoś tak od samego początku ja i bouviery Justynki i Tomka zrozumieliśmy się i przypadliśmy sobie do gustu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:no to mus Bouvierki rozreklamować;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]witam z samego deszczowego poranka:p[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
Wredny, paskudny deszczowy dzień :angryy:
Justynko witaj :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:no to mus Bouvierki rozreklamować;)
witam z samego deszczowego poranka:p
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Witaj Alu:loveu: ranek deszczowy i zapowiada sie taki caaaaąły dzień:shake:
A z tym zareklamowaniem to próbuję z całych sił ale jakoś......:shake:

[quote name='Pysia']Wredny, paskudny deszczowy dzień :angryy:
Justynko witaj :multi:[/quote]
Witaj Pysiolku:loveu:
Nie no ta pogoda mnie wykończy, nawet nie chce mi się okna otwierać:shake: taki ziąb:mad:
A miałaś zaczarować pogodę na czas swojego urlopu:razz: i co??
Przydałoby się trochę słoneczka i kilka kresek więcej, to maluszki by poznały kawałek świata:loveu: a tak, to się kiszą w domu- a ten ich pokoik jakoś tak się straaaasznie skurczył:p- już nie ma zakamara gdzie bym nie znalazła kupy:mad:
A po weekendzie bedę mieć już stronkę- na razie tylko grafika+zdjęcia ale zawsze coś!! Resztę czyli teksty sama bede sobie edytować z czasem:multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]No kochaniutka... stronka pilnie potrzebna!!!! powiem szczerze że sama pierwszy raz usłyszłam o tej rasie miesiąc temu, no może 2. jak Pysia pisała że Bahiya idzie do domku gdzie są bouviki:roll::roll::roll:

dziś bez reklamy w internecie ani rusz :shake: niestety...

doberek :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']
Black Star
:)
[/quote]
To mi się strasznie podobuje:loveu::loveu:
[quote name='bouvik']Witaj
A po weekendzie bedę mieć już stronkę- na razie tylko grafika+zdjęcia ale zawsze coś!! Resztę czyli teksty sama bede sobie edytować z czasem:multi:[/quote]
Siuper:p:p:p:p
[quote name='bouvik']Też się zastanawiam czemu nas odwiedzasz tak późno:mad:
Ale lepiej późno niż wcale:loveu: Witaj:lol:
[/quote]
A bo ze mnie takie wstydliwe dziewczę:siara::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]No kochaniutka... stronka pilnie potrzebna!!!! powiem szczerze że sama pierwszy raz usłyszłam o tej rasie miesiąc temu, no może 2. jak Pysia pisała że Bahiya idzie do domku gdzie są bouviki:roll:

dziś bez reklamy w internecie ani rusz :shake: niestety...

doberek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Doberek:lol: No co wy wszystkie z tą strona?? A co ana właściwie mi da?? przecie, żeby ją znaleźć i wpisać np w google to i tak trzeba wiedzieć choćby jak się rasa nazywa- a większość ludzi nawet posiadających Bouviera nie umie poprawnie wymówić nazwy:angryy: a co tu mówić dopiero o osobie która szuka psiaka dla siebie i jest total zielona??:shake:
Zresztą niestety mało ludzi zanim wybierze psiaka dla siebie (jakiejkolwiek rasy) wertuje spis ras:roll: albo jeżdzi na wystawy coby pooglądać- większość kupuje na bazarach za 200 zeta w typie rasy:mad::angryy:
Jak miałam poprzedni miot to zadzwonił do mnie jeden BUROK, który jak usłyszał cenę to zapytał, czy ten pies też zmywa gary i pierze??:crazyeye:Taka jest świadomość większości ludzi w naszym słodkim kraju:angryy:
Bouvierów jest zaledwie 300 może 400 w Polsce i do mnie zgłaszaja się ludzie, którzy znają, mieli styczność lub kiedyś mieli bouviera i wiedzą o co chodzi:roll:
A z tą reklamą to już się postarałam, żeby mieć ogłoszenia z fotami na większości portali, ale odzew znikomy:placz:
[quote name='madzia i medor']To mi się strasznie podobuje:loveu:

Siuper:p:p

A bo ze mnie takie wstydliwe dziewczę:siara::diabloti:[/quote]
Witaj wstydliwa:evil_lol:

[quote name='*Ania...Niuf*']Moja sucz ma niespełna 1,5 roku i Ja nadal się trzymam wersji że to jeszcze szczyl:evil_lol:
Cześć Justynko:loveu:[/quote]
Witam cię Aniu:loveu:
Oj 1,5 roku toż to już podlotek ale daaaaleko jeszcze do dorosłości:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cze Justysia:loveu:
to już nie wiem czy się cieszyć że będa z nami dłużej czy nie:roll:
ale życze im kochających domków:loveu:
stronka napewno się przyda cioteczki pomogą rozreklamować:p
a ogłoszenia na allegro też masz?
tylko mi nie pakaj :glaszcze: poszukamy 9-tce domki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Bahiya na pewno Homera nie chce zagryźć tylko chce mu pokazać [B]że to on jest na końcu łańcucha pokarmowego - jak każdy facet zresztą[/B] :evil_lol:[/quote]


[B]otóz to......[/B]
[B]zapewne chce mu pokazac miejsce w szeregu......nic wiecej....:diabloti: [/B]

[B]dzien dobry...przeczytałam, obejrzałam i maluchi cudowne.. ..."mały" niuf przespokojny i urocza istota z niej....[/B]
[B]a Zmorka z Homerem normalnie prawie milość...:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze Justysia:loveu:
to już nie wiem czy się cieszyć że będa z nami dłużej czy nie:roll:
ale życze im kochających domków:loveu:
stronka napewno się przyda cioteczki pomogą rozreklamować:p
a ogłoszenia na allegro też masz?
tylko mi nie pakaj :glaszcze: poszukamy 9-tce domki:p[/quote]
Witaj Ciotuniu:loveu:
Cieszyć się ja będe jak znajdę im dobre, kochające domki, bo wiadomo, że nie załozyłam hodowli coby całą dziewiątkę zostawić u siebie- tym bardziej, że mam juz komplet;)
Na razie staram się nie panikowac, bo one jeszcze malusie i słodkie więc sama przyjemność się nimi zajmowac ale wiadomo, ze czas szybko leci:roll:
Mam nadzieję, że będę mieć więcej szczęścia jak rozumu- czyli tak jak 1,5 roku temu, kiedy to w ciągu 3 dni 3 szczeniorki znalazły nowe domki- a 4-ty został tylko 3 tyg dłużej:loveu:
A z allegro to się jeszcze wstrzymam, bo boję się, że mnie pozostali hodowcy zjedzą- zostawiam sobie to jako ostateczność:shake:
Na razie ma masę ogłoszeń w prasie - branżowej tez ale wiadomo- okres wakacyjny, urlopowy i echo:cool1:
Ale poczekamy, zobaczymy- za 2 miesiące jak będę miała jeszcze wszystkie bouviki to zacznę rwać włosy z głowy:evil_lol:

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]otóz to......[/B]
[B]zapewne chce mu pokazac miejsce w szeregu......nic wiecej....:diabloti: [/B]

[B]dzien dobry...przeczytałam, obejrzałam i maluchi cudowne.. ..."mały" niuf przespokojny i urocza istota z niej....[/B]
[B]a Zmorka z Homerem normalnie prawie milość...:loveu:[/B][/quote]
Przespokojny niuf??:crazyeye: Oj koleżanko ty to chyba galerie pomyliłaś:eviltong: U nas takowych nie ma:evil_lol:
Dzieńdoberek w to paskudne popołudnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Doberek:lol:[COLOR=magenta] No co wy wszystkie z tą strona?? A co ana właściwie mi da?? przecie, żeby ją znaleźć i wpisać np w google to i tak trzeba wiedzieć choćby jak się rasa nazywa- a większość ludzi nawet posiadających Bouviera nie umie poprawnie wymówić nazwy:angryy: a co tu mówić dopiero o osobie która szuka psiaka dla siebie i jest total zielona??[/COLOR]:shake:
Zresztą niestety mało ludzi zanim wybierze psiaka dla siebie (jakiejkolwiek rasy) wertuje spis ras:roll: albo jeżdzi na wystawy coby pooglądać- większość kupuje na bazarach za 200 zeta w typie rasy:mad::angryy:
Jak miałam poprzedni miot to zadzwonił do mnie jeden BUROK, który jak usłyszał cenę to zapytał, czy ten pies też zmywa gary i pierze??:crazyeye:Taka jest świadomość większości ludzi w naszym słodkim kraju:angryy:
Bouvierów jest zaledwie 300 może 400 w Polsce i do mnie zgłaszaja się ludzie, którzy znają, mieli styczność lub kiedyś mieli bouviera i wiedzą o co chodzi:roll:
A z tą reklamą to już się postarałam, żeby mieć ogłoszenia z fotami na większości portali, ale odzew znikomy:placz:

[/quote]
Bzdury kochana gadasz!! Każdy kto szuka niufa wpisuje w google " nowofunland " bez "d" w środku i mu wychodzą jedynie podróby na allegro. Reklamuje się swoją strone wchodząc na inne psie strony i wpisując się do księgi gości z adresem strony. Ludzie szukając psa klikają z ciekawości....Ja swojej strony ABSOLUTNIE nigdzie nie reklamowałam. Nie dawałam ogłoszeń o miocie itd....Ludzie poprostu mnie znajdowali przez właśnie psie strony. Oba mioty sprzedałam wyłącznie w ten sposób i już mam chętnych na następny ;) Internet to ogromna siła :) A bez strony nie istaniejesz poprostu....:shake: Powinnaś mieć tą strone już dawno. I już pisz teksty na nią. One są najważniejsze. Takie nie wymyślone tylko od serca. Co, jak , gdzie i w jaki sposób oraz dlaczego. Otwórz się i daj ludziom przy tym dawke humoru to złapiesz za serce. Bo nic do serca nie przemawia jak drugie serce ;)

A portali psich szary człowiek nie zna...Ja sama ich kochana nie znam ;) Taka reklama kompletnie nic Ci nie da. Nie da Ci też nic reklama w gazecie bo to jak sama wiesz nieznana rasa.

Zaczęłam pisać na swoją strone reklame Twojej hodowli. Ale muszę opisać Twoje psiaki. Wiesz ze do tego potrzeba jest wena. Foty mam tylko brak ....kurna brak mi jest skupienia przez ten Karolowy wyjazd :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Bzdury kochana gadasz!! Każdy kto szuka niufa wpisuje w google " nowofunland " bez "d" w środku i mu wychodzą jedynie podróby na allegro. Reklamuje się swoją strone wchodząc na inne psie strony i wpisując się do księgi gości z adresem strony. Ludzie szukając psa klikają z ciekawości....Ja swojej strony ABSOLUTNIE nigdzie nie reklamowałam. Nie dawałam ogłoszeń o miocie itd....Ludzie poprostu mnie znajdowali przez właśnie psie strony. Oba mioty sprzedałam wyłącznie w ten sposób i już mam chętnych na następny ;) Internet to ogromna siła :) A bez strony nie istaniejesz poprostu....:shake: Powinnaś mieć tą strone już dawno. I już pisz teksty na nią. One są najważniejsze. Takie nie wymyślone tylko od serca. Co, jak , gdzie i w jaki sposób oraz dlaczego. Otwórz się i daj ludziom przy tym dawke humoru to złapiesz za serce. Bo nic do serca nie przemawia jak drugie serce ;)
[/quote]
tia:roll: fakt, że z tą stroną to trochę daliśmy d.....,, ale już na dniach będzie gotowa:multi:, poza tym człowiek uczy się na błędach:shake:
A z tekstami to nie wiem czy wena przyjdzie, zeby było ładnie i od serca- to nie na zawołanie- poza tym ja tak nie umiem pod presją:placz::placz:
Ale dziękuję za rady- jak będę w trakcie pisania to poproszę o konsultacje i ocenę, bo twoja strona jest suuuper:lol::p
A jak się posuwają przygotowania do Karolowego wyjazdu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Witaj Ciotuniu:loveu:
Cieszyć się ja będe jak znajdę im dobre, kochające domki, bo wiadomo, że nie załozyłam hodowli coby całą dziewiątkę zostawić u siebie- tym bardziej, że mam juz komplet;)
Na razie staram się nie panikowac, bo one jeszcze malusie i słodkie więc sama przyjemność się nimi zajmowac ale wiadomo, ze czas szybko leci:roll:
Mam nadzieję, że będę mieć więcej szczęścia jak rozumu- czyli tak jak 1,5 roku temu, kiedy to w ciągu 3 dni 3 szczeniorki znalazły nowe domki- a 4-ty został tylko 3 tyg dłużej:loveu:
A z allegro to się jeszcze wstrzymam, bo boję się, że mnie pozostali hodowcy zjedzą- zostawiam sobie to jako ostateczność:shake:
Na razie ma masę ogłoszeń w prasie - branżowej tez ale wiadomo- okres wakacyjny, urlopowy i echo:cool1:
Ale poczekamy, zobaczymy- za 2 miesiące jak będę miała jeszcze wszystkie bouviki to zacznę rwać włosy z głowy:evil_lol:


Przespokojny niuf??:crazyeye: Oj koleżanko ty to chyba galerie pomyliłaś:eviltong: U nas takowych nie ma:evil_lol:
Dzieńdoberek w to paskudne popołudnie:loveu:[/quote]


[B]no to przeciez ja z usmiecham i ironia pisałam o spokojnym niufiku.......:loveu: [/B]

[B]galerii nie pomyliłam..jestem tu gdzie chciałam zajrzec....:loveu: [/B]

[B]a popoludnie paskudne tu od rana leje deszcz, wieje wiatr...i chmur mnostwo na niebie i konca nie widac.....:-( :placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Justysia na allegro znalazłam jedno ogłoszenie o bouvikach rodowodowych
więc Ty też sie ujawnij:cool1:
Pysiu podaj namiary stronki Twojej[/quote]
ooo:crazyeye: no to faktycznie trza, ale Pyśka cosik mnie straszyła, że na allegro trzeba uważać, że jakieś kruczki są czy coś takiego:roll: Bo ja chciałabym dobre domki dla maluchów a nie takie z przypadku:razz:, co to ktoś wejdzie i kliknie i juz ma psa bo regulamin:shake: zobowiązuje sprzedającego do sprzedania:shake:
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no to przeciez ja z usmiecham i ironia pisałam o spokojnym niufiku.......:loveu: [/B]

[B]galerii nie pomyliłam..jestem tu gdzie chciałam zajrzec....:loveu: [/B]

[B]a popoludnie paskudne tu od rana leje deszcz, wieje wiatr...i chmur mnostwo na niebie i konca nie widac.....:-( :placz: [/B][/quote]
z uśmiechem i z czym?? iro...co? nie znam takowego słowa:eviltong::eviltong::eviltong:
no to przecież ja dlatego pisałam że u nas takiego nie ma:eviltong::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Justa to zawsze można napisać, że kliknięcie nie upoważnia do sprzedaży psa wiadomo to nie jest rzecz, którą mozna wymienić, zawsze można tak napisać coby najpierw zadzwonili a potem klikneli:p[/quote]
Pegaza?? czyli jak napiszę, że proszę o kontakt telefoniczny przed zakupem to wystarczy??:-o nie wiem jak by to miało brzmieć coby ktoś mi nie zrobił brzydkiego numeru:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co chwilka, wejde na pare stronek i zajrze jak to wygląda ale wiem że spotkałam się juz czyms taki, że najpierw fon a czasem wizyta w domku a potem klik a na końcu odbiór:p

a widziałaś te ogłoszenie o bouvikach?
momento zjem obiad a potem na priv ci wpisze co tam maja chyba że sama zajrzysz jak ogłoszenia wyglądają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Justysia na allegro znalazłam jedno ogłoszenie o bouvikach rodowodowych
więc Ty też sie ujawnij:cool1:
Pysiu podaj namiary stronki Twojej[/quote]
Boszzzzzzzzzz...Kobieto!! Toż przy każdym moim poście jest mój baner do strony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wystarczy kliknąć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Boszzzzzzzzzz...Kobieto!! Toż przy każdym moim poście jest mój baner do strony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wystarczy kliknąć :eviltong:[/quote]

:evil_lol: ja musze miec czarno na białym i widoczne bo inaczej:shake: widze:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]naprawde???:diabloti: [/B]
[B]masz banera???:diabloti: [/B][/quote]
Ja mam :) KIlka osób też :) A reszta ...:crazyeye: Nie macie :crazyeye: I to od dawna :crazyeye: Chyba od reanimacji kompa....Coś chyba jest poprzestawiane kuna :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...