Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']Justysia priv Ci wysłałam wiadomość:p[/quote]
Dzieki kochana- już przeczytałam i przejrzałam:lol:
I zastanawiam się o co chodzi??
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#FF1616][FONT=Arial]"Szczenię sprzedamy tylko odpowiedzialnym, kochającym zwierzęta nabywcom!!! Dlatego przyszli właściciele przed uprzednią licytacją proszeni są o wcześniejszy kontakt z hodowcą (prawo wyboru odpowiedniego opiekuna).[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#FF1616][FONT=Arial]* Wszelkie oferty złożone bez w/w będą odwoływane [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][COLOR=#FF1616][FONT=Arial]Rasa dopuszczona do sprzedaży w Polsce"

[/FONT][/COLOR][/B] to jest wycinek z tego ogłoszenia.... czy ktoś wie o co chodzi z ostatnim zdaniem??
bo ja się pogubiłam??:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bouvik']Witam cię Aniu:loveu:
Oj 1,5 roku toż to już podlotek ale daaaaleko jeszcze do dorosłości:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Jeżeli chodzi o mojego niufa...to bardzo jej daleko:evil_lol:
[quote name='bouvik']ooo:crazyeye: no to faktycznie trza, ale Pyśka cosik mnie straszyła, że na allegro trzeba uważać, że jakieś kruczki są czy coś takiego:roll: Bo ja chciałabym dobre domki dla maluchów a nie takie z przypadku:razz:, co to ktoś wejdzie i kliknie i juz ma psa bo regulamin:shake: zobowiązuje sprzedającego do sprzedania:shake:
[/quote]
A moż poprostu napisz że aukcja ma cel informacyjny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Dzieki kochana- już przeczytałam i przejrzałam:lol:
I zastanawiam się o co chodzi??
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#ff1616][FONT=Arial]"Szczenię sprzedamy tylko odpowiedzialnym, kochającym zwierzęta nabywcom!!! Dlatego przyszli właściciele przed uprzednią licytacją proszeni są o wcześniejszy kontakt z hodowcą (prawo wyboru odpowiedniego opiekuna).[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][COLOR=#ff1616][FONT=Arial]* Wszelkie oferty złożone bez w/w będą odwoływane [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[B][COLOR=#ff1616][FONT=Arial]Rasa dopuszczona do sprzedaży w Polsce"

[/FONT][/COLOR][/B] to jest wycinek z tego ogłoszenia.... czy ktoś wie o co chodzi z ostatnim zdaniem??
bo ja się pogubiłam??:shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie wiesz o co chodzi??? :crazyeye: że psy... i dopuszczone w Polsce... i do sprzedania :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Wiem,że są tez portale gdzie hodowcy wystawiaja oferty sprzedaży psiaczków ...a może mozna na stronce Mojego Psa , albo Przyjaciela Psa :cool1:...kurcze i to jest .....żeby tylko trafić na solidne dobre domeczki:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Wiem,że są tez portale gdzie hodowcy wystawiaja oferty sprzedaży psiaczków ...a może mozna na stronce Mojego Psa , albo Przyjaciela Psa :cool1:...kurcze i to jest .....żeby tylko trafić na solidne dobre domeczki:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Tak tylko że zaglądają tam wyłącznie...inni hodowcy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie wiesz o co chodzi??? :crazyeye: że psy... i dopuszczone w Polsce... i do sprzedania :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
nooo nie wiem:oops::evil_lol: czy to znaczy, że są jakieś, których nie wolno sprzedawac w Polsce??:crazyeye: dla mnie to jakiś idiotyczny zapis:eviltong:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Wiem,że są tez portale gdzie hodowcy wystawiaja oferty sprzedaży psiaczków ...a może mozna na stronce Mojego Psa , albo Przyjaciela Psa :cool1:...kurcze i to jest .....żeby tylko trafić na solidne dobre domeczki:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Juz się tam Alu ogłosiłam, przy okazji umieszczania ogłoszeń w tych gazetach, ale też NIC:shake:

[quote name='Pysia']Tak tylko że zaglądają tam wyłącznie...inni hodowcy :roll:[/quote]
Pewnie Pysiu jak zawsze masz rację:cool1:

[quote name='*Ania...Niuf*']Jeżeli chodzi o mojego niufa...to bardzo jej daleko:evil_lol:

A moż poprostu napisz że aukcja ma cel informacyjny ;)[/quote]
A może po prostu nie będę wystawiać na allegro- to nie będę mieć dylematów:shake::evil_lol:
Witam wszystkich tak w ogóle:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Witanko bouvikowa zgrajo :p[/quote]

[quote name='Pegaza']Witam wieczorową porą :loveu:[/quote]
Witam:loveu:
No nareszcie ktoś tu do mnie zajrzał:roll:
Szkoda tylko że tak późno bo ja już idę lulu;)
Dzisiejszy dzień mnie wyjątkowo wykończył, bo poza zajmowaniem się szczeniorkami, które już są wyjątkowo ruchliwe to jeszcze:
[LIST]
[*]wysprzątałam dom:razz:[/LIST][LIST]
[*]wyczesałam Wandzię (łysieje okropnie:crazyeye:)[/LIST]
[LIST]
[*]zaczęłam czesać Homerusa ale tylko trochę, bo sił już brakło...:shake:[/LIST][LIST]
[*]i zrobiłam chyba 5 prań- oczywiście psiowych:shake:[/LIST]Dlatego mówię wszystkim DOBRANOC:hand: papatki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Witam:loveu:
No nareszcie ktoś tu do mnie zajrzał:roll:
Szkoda tylko że tak późno bo ja już idę lulu;)
Dzisiejszy dzień mnie wyjątkowo wykończył, bo poza zajmowaniem się szczeniorkami, które już są wyjątkowo ruchliwe to jeszcze:[LIST]
[*]wysprzątałam dom:razz:[/LIST][LIST]
[*]wyczesałam Wandzię (łysieje okropnie:crazyeye:)[/LIST][LIST]
[*]zaczęłam czesać Homerusa ale tylko trochę, bo sił już brakło...:shake:[/LIST][LIST]
[*]i zrobiłam chyba 5 prań- oczywiście psiowych:shake:[/LIST]Dlatego mówię wszystkim DOBRANOC:hand: papatki[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:wow ...Justynko ale z Ciebie pracuś:p...ja dziś mialam ........Wolną sobotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:wow ...Justynko ale z Ciebie pracuś:p...ja dziś mialam ........Wolną sobotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Zazdraszczam wolnej soboty- ja od 4 tyg nie wiem co to świety spokój i normalnie przespana nocka:roll:
A z tym pracusiem to żeś letko przesadziła, bo to był wyjątkowy zryw:evil_lol:
Witam w niedzielny poranek:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cze:loveu:
ah te zrywy ja je czasem tez miewam i w to o nie przewidzianych godzinach:evil_lol:
zapewniam Cię że 9 -cioro dzieci powić na świat szokło Wandzie teraz są
skutki - łysieje:lol: ;) a Ty chciałabyś tak za jednym zamachem aż tyle ?:evil_lol:
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1513.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1511.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1513.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1511.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1513.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1511.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1513.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1511.gif[/IMG]
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20People/1513.gif[/IMG]
normalna reakcja po porodzie- łysienie:p
pozdrowienia[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Amigo/usmiech.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Witam:loveu:
No nareszcie ktoś tu do mnie zajrzał:roll:
Szkoda tylko że tak późno bo ja już idę lulu;)
Dzisiejszy dzień mnie wyjątkowo wykończył, bo poza zajmowaniem się szczeniorkami, które już są wyjątkowo ruchliwe to jeszcze:[LIST]
[*]wysprzątałam dom:razz:[/LIST][LIST]
[*]wyczesałam Wandzię (łysieje okropnie:crazyeye:)[/LIST][LIST]
[*]zaczęłam czesać Homerusa ale tylko trochę, bo sił już brakło...:shake:[/LIST][LIST]
[*]i zrobiłam chyba 5 prań- oczywiście psiowych:shake:[/LIST]Dlatego mówię wszystkim DOBRANOC:hand: papatki[/quote]
Losie, skąd Ty bierzezs na to siły:mdleje::mdleje:
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:wow ...Justynko ale z Ciebie pracuś:p...ja dziś mialam ........Wolną sobotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
To tak jak ja:grins:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Bouvikowa nad wodą się utopiła czy co?:roll:
nie ma ją i nie ma....:roll:
pozdrowienia zostawiamy[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG][/quote]
Jestem jestem:p zaglądam ale nie mam czasu pisać, poza tym dzisiaj jakoś wenę szlag trafił..... to przez ta paskudna pogodę:shake:
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo wczesną porą:cool1:
Dzisiaj niestety gówniarstwo nie dało mi pospać i zwlekło mnie z wyrka o 5.15 :angryy:
Wrzask który z siebie wydaje [SIZE=6]9[SIZE=2] głodnych szczeniaków obudziłby umarłego:mad:
Masakra- cały dzień do bani.....:cool1: i jeszcze ta pogoda........:shake:

Moja upiorzyca zasmakowała w mojej jedynej zastawie:mad:
Pojechaliśmy wczoraj z Tz na małe zakupy i nie było nas jakieś 2 godziny. Wracam do domu i co widzę...?? Bahiya wyciągnęła talerz ze zlewozmywaka:crazyeye:, który oczywiscie potrzaskał się na kafelkach w drobną krakowską.:mad: Nie mam pojęcia jak ona to zrobiła, bo przecie to nieruchawy niuf, który nie powinien nawet mysleć o skakaniu:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale kij tam z talerzem- do 1 w nocy siedziałam i obserwowałam Paskude czy czasem nie nażarła się szkła:angryy:, bo ona teraz wszystko do pyska pakuje:mad:
Wzorem Pysi- WYPCHAM:diabloti: albo będę wiązać na powrozie gadzinę:razz:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']uwiąż - do kaloryfera... ale musisz związać łapy i pysk bosie rozwiąże :cool1: a najlepiej powieś na drągalu za związane racice :diabloti:

Dzień Dobry w ten jakze piękny i optymistyczny dizoneczek:loveu:[/quote]
buhahaha:lol: za futerko i do żyrandola:evil_lol:
tia....... Waszka- nie ma to jak być zakochanym:loveu:, co??
widzisz świat przez różowo-słoneczne okulary:razz: zazdraszczam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ehhh znam to znam to też - no może nie małżeństwo ale 7 lat :evil_lol: wolę tak jak jest teraz :loveu: chwilo trwaj :lol:[/quote]
dlatego właśnie mówiłam, że zazdraszczam:p, bo to jest ulotne i nie wraca:shake: a szkoda:roll:
kiedy maupo do mnie zawitasz?? teraz masz jedyna szanse na wyjście ze spotkania z maluchami bez szwanku:cool3: jak przyjedziesz za tydzień to zjedzą cię na dzień dobry:evil_lol::evil_lol: takie upiorki sie robią i ząbki im już rosną:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...