Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

[quote name='bouvik']Patrz ilu osobom podpadłaś:evil_lol::evil_lol: Musisz się zrehabilitować:lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dokładnie
Witaj Bouvikowa Rodzinko:loveu:
przylazłam se tu za Moją Klocusiowa
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a co takie shhh tutaj nade mna wisi????[/B]
[B]nie, nie bedzie torturek???[/B]
[B]kurcze no skzoda bardzo.....:diabloti: [/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odpisywałam wczoraj na ten post :mad::mad::mad: ni ma łodpowiedzi :angryy::angryy:
a dziś nie pamiętam co odpisałam..... :oops::oops::oops: chyba było zbyt brutalnie bo ocenzurowano :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


WITAM bouvikową rodzinke :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']a ja przylazłam za nimi... węchem .... witam Cię słonecznie:p[/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy czas sie wykąpać.... a gdzie tam do soboty :roll::roll: hoho [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:oops:...bosz ...wczoraj się kąpalam...ale miło ze do nas się przyłączyłaś;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Witam i ja:p[/quote]
Dziń dybry:loveu:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odpisywałam wczoraj na ten post :mad::mad::mad: ni ma łodpowiedzi :angryy::angryy:
a dziś nie pamiętam co odpisałam..... :oops::oops::oops: chyba było zbyt brutalnie bo ocenzurowano :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


WITAM bouvikową rodzinke :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Witamy również:multi:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]cześć Bouvikowa Zgrajo;)
znów przyszłam za Klocusiową ...bo mi ślady zostawiła:p
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Witamy cioteczkę Alę:multi::multi:
Co ty byś bez tej Klocusiowej zrobiła:shake:??

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj cała 12stka przesadziła:mad:
Jest dopiero południe a ja mam dość:placz:
Wczoraj namówiłam wreszcie Tz-ta do zrobienia większego kojca dla szczeniorków. Takiego wielkiego ok 20m2, pod zadaszeniem, żeby słonko nie grzało, z siatki i kojca metalowego:cool1: Chciałam, żeby miały duzo miejsca do biegania i zabawy:roll:
Dzisiaj rano wyniosłam je..... a one piszczą w niebogłosy:mad::angryy:
Nie pasuje im i koniec:shake: Żeby tego było mało to Homerus wymyślił sobie, że też z nimi posiedzi co z kolei nie spodobało się Wandzi i dawaj na niego:cool1:
Niufoupiór zaś znalazła sobie fajną zabawę, bo podgryzanie i rozbrajanie tegoż kojca od zewnątrz- .......siatka juz nie jest cała ino w dziury jak szwajcarski ser:mad::mad::angryy:
Mam dość- idę i wypcham wszystkie:diabloti:
Będę miała ładną kolekcję:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']

Witamy cioteczkę Alę:multi::multi:
Co ty byś bez tej Klocusiowej zrobiła:shake:??[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:co ja bez niej to wiem ...ale co Ona beze mnie to pytania;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='bouvik']Dzisiaj cała 12stka przesadziła:mad:
Jest dopiero południe a ja mam dość:placz:
Wczoraj namówiłam wreszcie Tz-ta do zrobienia większego kojca dla szczeniorków. Takiego wielkiego ok 20m2, pod zadaszeniem, żeby słonko nie grzało, z siatki i kojca metalowego:cool1: Chciałam, żeby miały duzo miejsca do biegania i zabawy:roll:
Dzisiaj rano wyniosłam je..... a one piszczą w niebogłosy:mad::angryy:
Nie pasuje im i koniec:shake: Żeby tego było mało to Homerus wymyślił sobie, że też z nimi posiedzi co z kolei nie spodobało się Wandzi i dawaj na niego:cool1:
Niufoupiór zaś znalazła sobie fajną zabawę, bo podgryzanie i rozbrajanie tegoż kojca od zewnątrz- .......siatka juz nie jest cała ino w dziury jak szwajcarski ser:mad::mad::angryy:
Mam dość- idę i wypcham wszystkie:diabloti:
Będę miała ładną kolekcję:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red]:evil_lol:wypchaj ...bedzie sliczna:loveu::loveu::loveu:kolekcja:eviltong:[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Dzisiaj cała 12stka przesadziła:mad:
Jest dopiero południe a ja mam dość:placz:
Wczoraj namówiłam wreszcie Tz-ta do zrobienia większego kojca dla szczeniorków. Takiego wielkiego ok 20m2, pod zadaszeniem, żeby słonko nie grzało, z siatki i kojca metalowego:cool1: Chciałam, żeby miały duzo miejsca do biegania i zabawy:roll:
Dzisiaj rano wyniosłam je..... a one piszczą w niebogłosy:mad::angryy:
Nie pasuje im i koniec:shake: Żeby tego było mało to Homerus wymyślił sobie, że też z nimi posiedzi co z kolei nie spodobało się Wandzi i dawaj na niego:cool1:
Niufoupiór zaś znalazła sobie fajną zabawę, bo podgryzanie i rozbrajanie tegoż kojca od zewnątrz- .......siatka juz nie jest cała ino w dziury jak szwajcarski ser:mad::mad::angryy:
Mam dość- idę i wypcham wszystkie:diabloti:
Będę miała ładną kolekcję:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak ja uwielbiam takie opowieści :loveu::loveu::loveu: a wtedy sie ciesze że nie mam hodowli :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:co ja bez niej to wiem ...ale co Ona beze mnie to pytania;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez ciebie kochana zrobiłabym: obiad, siusiu, q...e, popracowałabym jak należy, piłabym dalej piwo- a tak mi nie smakuje przez WAS, nudziłabym sie w pracy... wymieniać dalej?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez ciebie kochana zrobiłabym: obiad, siusiu, q...e, popracowałabym jak należy, piłabym dalej piwo- a tak mi nie smakuje przez WAS, nudziłabym sie w pracy... wymieniać dalej?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:o masz .....WC vis a vis kompka ,....obiada nie zrobiłabyś boś w pracy,PIWO nie smakuje Ci przez krawaciary:eviltong:....to Paula dokupiła ...ja siedziałam w Rządowej i pilnowałam :p......wymień , wymień ...bom ciekawa:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:o masz .....WC vis a vis kompka ,....obiada nie zrobiłabyś boś w pracy,PIWO nie smakuje Ci przez krawaciary:eviltong:....to Paula dokupiła ...ja siedziałam w Rządowej i pilnowałam :p......wymień , wymień ...bom ciekawa:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ja jeszcze bez Ciebie :hmmmm:
nie odpisywałabym tu teraz, nie robiłabym nadgodzin, byłabym poważną NORMALNĄ kobietą :cool1: , nie jadłabym dzis serniczka... eeee.... to wszystko przez Ciebie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:co ja bez niej to wiem ...ale co Ona beze mnie to pytania;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red]:evil_lol:wypchaj ...bedzie sliczna:loveu::loveu::loveu:kolekcja:eviltong:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote]
Z wypchania zrezygnowałam, bo nie zmieściłyby mi się wszystkie eksponaty na kominku:diabloti: Towarzystwo najwyraźniej poczuło powagę sytuacji, bo wsio posnęło- czekają aż mi przejdzie:evil_lol:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak ja uwielbiam takie opowieści :loveu::loveu::loveu: a wtedy sie ciesze że nie mam hodowli :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez ciebie kochana zrobiłabym: obiad, siusiu, q...e, popracowałabym jak należy, piłabym dalej piwo- a tak mi nie smakuje przez WAS, nudziłabym sie w pracy... wymieniać dalej?? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
łomatko:crazyeye: Toż to juz współuzależnienie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Z wypchania zrezygnowałam, bo nie zmieściłyby mi się wszystkie eksponaty na kominku:diabloti: Towarzystwo najwyraźniej poczuło powagę sytuacji, bo wsio posnęło- czekają aż mi przejdzie:evil_lol:


łomatko:crazyeye: Toż to juz współuzależnienie:evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo.. BOUVIKOWA JUSTYNKA :crazyeye::crazyeye: a co Ty TU robisz?? :cool1::siara:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ja jeszcze bez Ciebie :hmmmm:
nie odpisywałabym tu teraz, nie robiłabym nadgodzin, byłabym poważną NORMALNĄ kobietą :cool1: , nie jadłabym dzis serniczka... eeee.... to wszystko przez Ciebie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oprócz serniczka też mam coś jeszcze:p
kurde tylko za nic nie wiem jak rozczytać ......[/I][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] byłabym poważną NORMALNĄ kobietą :cool1:[COLOR=Red][I]...................................czy to ma jakies 2 dno:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[/I][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='bouvik']Z wypchania zrezygnowałam, bo nie zmieściłyby mi się wszystkie eksponaty na kominku:diabloti: Towarzystwo najwyraźniej poczuło powagę sytuacji, bo wsio posnęło- czekają aż mi przejdzie:evil_lol:
[FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red]a mogło być tak pięknie[/COLOR][/I][/B][/FONT]


łomatko:crazyeye: Toż to juz współuzależnienie:evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:razz:nie ...no my po prostu bez siebie nie funkcjonujemy a to nie współuzaleznienie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oprócz serniczka też mam coś jeszcze:p
kurde tylko za nic nie wiem jak rozczytać ......[/I][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] byłabym poważną NORMALNĄ kobietą :cool1:[COLOR=Red][I]...................................czy to ma jakies 2 dno:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[COLOR=Blue]
[/COLOR] [/I][/COLOR][/B][SIZE=3][B]jakie 2 dno jakie 2 dno.... dno to ja bede jak zalicze jeszcze kilka dogospotkań :cool1:[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=3][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:razz:nie ...no my po prostu bez siebie nie funkcjonujemy a to nie współuzaleznienie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli chodzi o uzależnienia- to nie mam- jestem czysta... współczysta :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo.. BOUVIKOWA JUSTYNKA :crazyeye::crazyeye: a co Ty TU robisz?? :cool1::siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][B][I]:razz:[COLOR=Red]mam jakieś dziwne odczucie ...że to blogasek Justynki:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeżeli chodzi o uzależnienia- to nie mam- jestem czysta... współczysta :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:tak .....jesteśmy czyste...wolne od nałogów:p[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:razz:[COLOR=Red]mam jakieś dziwne odczucie ...że to blogasek Justynki:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powaga???:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: a jak Justynki to nie NASZ??? :loveu::loveu::loveu:

Justynko.... jeżeli jesteśmy nietaktowne i upierdliwe rządząc się TU, powiedz...... choć nie wiem czy to przyniesie jakiś efekt :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]



[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:tak .....jesteśmy czyste...wolne od nałogów:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:siara:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tak :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo.. BOUVIKOWA JUSTYNKA :crazyeye::crazyeye: a co Ty TU robisz?? :cool1::siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
No własnie nie wiem:hmmmm: chyba pomyliłam galerię:eviltong:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powaga???:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: a jak Justynki to nie NASZ??? :loveu::loveu::loveu:

Justynko.... jeżeli jesteśmy nietaktowne i upierdliwe rządząc się TU, powiedz...... choć nie wiem czy to przyniesie jakiś efekt :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:siara:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tak :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a gadajcie se gaduły:p statystykę mi nadrabiacie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']No własnie nie wiem:hmmmm: chyba pomyliłam galerię:eviltong:


a gadajcie se gaduły:p statystykę mi nadrabiacie:eviltong:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gadamy, gadamy.... wszędzie gadamy bo cisza na dogo... odkąd przestali naliczać posty za foto-blogi jakaś cisza sie zrobiła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powaga???:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: a jak Justynki to nie NASZ??? :loveu::loveu::loveu:[/B][COLOR=Red][I]
:hmmmm:[B] no kurde wychodzi na to że nie NASZ:cool1:[/B]
[/I][/COLOR][B]
Justynko.... jeżeli jesteśmy nietaktowne i upierdliwe rządząc się TU, powiedz...... choć nie wiem czy to przyniesie jakiś efekt :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]





[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:siara:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tak :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Justynko....miło TU:p[/B][/I][/FONT][/COLOR]

[quote name='bouvik']No własnie nie wiem:hmmmm: chyba pomyliłam galerię:eviltong:


a gadajcie se gaduły:p statystykę mi nadrabiacie:eviltong:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:modla: o dzieki Justynko ze na NAS nie gniewasz się;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...