Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Witam :p
ale się rozgadały gaduły:mad:
pozdrawiamy :p[/quote]
No witam:loveu:
One gaduły a ty zaś małomówna:cool3:
Ja dzisiaj w przelocie bo walczę z porządkami:shake: mamy o 19 tej odbiór miotu i staram się doprowadzić dom i całe towarzystwo do publicznej prezentacji;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']No witam:loveu:
One gaduły a ty zaś małomówna:cool3:
Ja dzisiaj w przelocie bo walczę z porządkami:shake: mamy o 19 tej odbiór miotu i staram się doprowadzić dom i całe towarzystwo do publicznej prezentacji;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)to czekamy po 19 na relację z odbioru miotu....:hmmmm: chyba nie dasz ich sobie odebrać:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Dzisiaj cała 12stka przesadziła:mad:
Jest dopiero południe a ja mam dość:placz:
Wczoraj namówiłam wreszcie Tz-ta do zrobienia większego kojca dla szczeniorków. Takiego wielkiego ok 20m2, pod zadaszeniem, żeby słonko nie grzało, z siatki i kojca metalowego:cool1: Chciałam, żeby miały duzo miejsca do biegania i zabawy:roll:
Dzisiaj rano wyniosłam je..... a one piszczą w niebogłosy:mad::angryy:
Nie pasuje im i koniec:shake: Żeby tego było mało to Homerus wymyślił sobie, że też z nimi posiedzi co z kolei nie spodobało się Wandzi i dawaj na niego:cool1:
Niufoupiór zaś znalazła sobie fajną zabawę, bo podgryzanie i rozbrajanie tegoż kojca od zewnątrz- .......siatka juz nie jest cała ino w dziury jak szwajcarski ser:mad::mad::angryy:
Mam dość- idę i wypcham wszystkie:diabloti:
Będę miała ładną kolekcję:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Buahahahahahahahahahahaha:megagrin: :megagrin: :megagrin:
Czytając to poczułam się jak u siebie w domu :diabloti:
Witaj :multi:
A ja nieustannie nie mam czasu na kompa....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)to czekamy po 19 na relację z odbioru miotu....:hmmmm: chyba nie dasz ich sobie odebrać:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]/quote]
Jasne że nie dałam odebrać- po moim trupie:mad::evil_lol:

[quote name='Pysia']Buahahahahahahahahahahaha:megagrin:
Czytając to poczułam się jak u siebie w domu :diabloti:
Witaj :multi:
A ja nieustannie nie mam czasu na kompa....:shake:[/quote]
No i z czego sie cieszysz:mad: Wychodzi na to, że ta patologia jest zaraźliwa i przyszła zza miedzy:mad::diabloti:
Skoro nie masz czasu na kompa to zapraszam osobiście:loveu: zobaczysz Big Boya:loveu: jaki jest już na prawdę BIG:crazyeye:

[quote name='malawaszka']i jak i jak poszło??? maluchi nie zjadły kontrolerów ZK? :evil_lol:[/quote]
Jestesmy już po:cool1: Przyjechała do nas cała wycieczka:crazyeye: !! Można powiedzieć, że pół oddziału:evil_lol: Czteroosobowa komisja bardzo sprawnie wszystko załatwiła:lol: Poszło dobrze ale mnie do teraz w dołku ściska jak słyszałam ten straszliwy pisk przy robieniu tatuaży:placz::-(
Pan z komisji, który był od trzymania, stwierdził przy piątym szczeniaczku, że grozi mu głuchota:evil_lol: No i dobrze im tak- RZEŹNICY:mad:
Opis mamy suuuper tyle, że musimy jechać jeszcze za dwa tygodnie do ZK, bo maluchi za małe i zgryz nie do oceny:shake: A mówiłam, że za wcześnie ale nie mieli terminu:angryy: Dziwili się też, że Wandzia jest w tak doskonałej kondycji jak na 9 szczeniąt:crazyeye: Pozachwycali się tatusiem:loveu: a o Bahiyi powiedzieli, ze to jakaś latająca odmiana niufa, bo non stop szalała:roll:
Byłam tak zaaferowana i rozkojarzona, że z tego wszystkiego zapomniałam zapytać kiedy będą do odebrania metryczki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja ja ja już chyba dojrzałam do odwiedzin dziewięciu wspaniałych :loveu::multi::multi::multi:[/quote]
To cho kobieto choćby jutro:loveu::loveu: Ja i tak sama z piesami po całych dniach:shake: Zapraszam- baseniku jak Pysiowa nie mam ale za to mam szczęśliwą dziewiątkę do wymiziania:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']przyjadę przyjadę - z Pysiosławą albo sama :evil_lol: ale przyjadę :loveu: już nie mogę się doczekać małych klusków :loveu::loveu::loveu:[/quote]
To przyjeżdżaj a nie obiecuj:mad::razz:
masz tu mój GG 7939353 i daj znać kiedy i o której będziesz lub będziecie z Pysiową:loveu: to ciastko i lody jakieś kupię co by nie tak o suchym pysku siedzieć:razz:

Link to comment
Share on other sites

Aha zapomniałam Wam powiedzieć, ze wystawiłam moje bouviki w końcu na allegro.:p I po jednym dniu mam już 30 wyświetleń:crazyeye: Mój TZ naciskał (zaczyna się bać o nasze finanse:shake:), bo jedyna konkretna osoba, która zadzwoniła w sprawie szczeniaczka odmówiła...:roll: Ale może i dobrze:p, bo Pani podała za powód swojej rezygnacji to, ze bouviera trzeba często czesać i że ma dwa oblicza- wystawowe i domowe czyt. skołtunione i brudne:crazyeye:
I wybrała gordona.... no coments.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']żadnych ciastek i lodów :nono: to j u Pysi mało ducha nie wyzionęłam pływając coby deczko schudnąć a Ty mi tu... ehhh :lol:

za domki trzymam :kciuki:[/quote]
Ty masz chyba DIET OBSESSION:evil_lol::evil_lol: foty hawajskie widziałam i w tym kostiumiku ładniutko wyglądasz:razz: Chyba że wzorujesz się na Pysiosławie:eviltong:
Wnętrze się liczy kochana, wnętrze:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

:multi: Hej, hej Justynko z rodzinką z piekła rodem ;) Ubawiłam się setnie, czytając o wyczynach bouvikowej bandy i niufoupiora :evil_lol:
A imionka już wybrane? :razz:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piłabym dalej piwo- a tak mi nie smakuje przez WAS[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]PIWO nie smakuje Ci przez krawaciary:eviltong:....to Paula dokupiła ...ja siedziałam w Rządowej i pilnowałam :p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
:grin: Klachule :mad: Nic nie dokupiłam i nie kazałam Wam dmuchać własnoustnie [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:[/I][/B] [/FONT][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']:multi: Hej, hej Justynko z rodzinką z piekła rodem ;) Ubawiłam się setnie, czytając o wyczynach bouvikowej bandy i niufoupiora :evil_lol:
A imionka już wybrane? :razz:
[COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/quote]
Witaj Paula:loveu: Nio wesoło to my mamy cały czas:cool1:, tyle, że mnie nie zawsze do śmiechu:mad:
A imionka oczywiście już są, wpisane do metryczki wiec odwrotu już nie ma:p
Przyznaję, że wybrałam imionka z waszych propozycji, bo jakoś nie chciało mi się siedziec ze słownikiem i szukac:oops:
A więc dla wszystkich zainteresowanych:
Big Boy wiadomo
Big Girl j.w
Big Bright dla Bródki oczywiście;)
Big Bounty dla fiol- czerwonego
Big Honey dla czerwonego bo jest najjaśniejszy
Big Beauty dla białej
Big Lady dla żółtej, bo jest największa z bab:razz:
Big Truth dla żółto- czerwonego
Big Sweet dla zielonej

Jak znajdę trochę czasu to pocykam im osobne foty i powstawiam z imionkami:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam Justysie i gromadke :loveu:
maluszki po przeglądzie jak auto u mechanika:eviltong: zdały test śpiewająco
ciesze się bardzo:multi:
numer gg też se wpisałam a co:eviltong: przyjechać nie przyjade ale moge Cię mieć na gadulcu:evil_lol:
trzymam za domki:thumbs:
pozdrowienia :p

[SIZE=1][COLOR=cyan]ide okukać te allegro:eviltong: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Czytam, że maluchy już mają dziary:cool3::cool3::cool2:
Czekamy na na zdjęcia:p[/quote]
Witam:lol: Foty będą jak mi je Waszka prześle, bo była dzisiaj z Pysiową w odwiedzinkach u nas i cykała i cykała:evil_lol: Czy wyszły ładne się okaże:roll:

[quote name='Pegaza']Witam Justysie i gromadke :loveu:
maluszki po przeglądzie jak auto u mechanika:eviltong: zdały test śpiewająco
ciesze się bardzo:multi:
numer gg też se wpisałam a co:eviltong: przyjechać nie przyjade ale moge Cię mieć na gadulcu:evil_lol:
trzymam za domki:thumbs:
pozdrowienia :p

[SIZE=1][COLOR=cyan]ide okukać te allegro:eviltong: [/COLOR][/SIZE][/quote]
Witam drogą koleżankę:loveu:
Jak masz moj giegie to napisz coś czasem- ja mam ostatnio niedosyt rozmów międzyludzkich:cool1:
A przyjechać możesz- zapraszam:multi:- mam spory plac i przyczepę campingową- więc lokum już masz;)
I jak allegro?? podoba się??:roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Witam:lol: Foty będą jak mi je Waszka prześle, bo była dzisiaj z Pysiową w odwiedzinkach u nas i cykała i cykała:evil_lol: Czy wyszły ładne się okaże:roll:
[/quote]
Weszki fotki zawsze ładnie wychodzą:pTym bardziej takich modeli:loveu::loveu:
Poka allegro;)

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaa cudne te malce ma wiecie???? :loveu::loveu::loveu:

zrobiłam dzisiaj ponad 500 fot :crazyeye: z tego na aparacie usunęłam jakieś 100 nieostrych :evil_lol: a resztę właśnie zgrywam - zobaczymy co z tego wyjszlo :oops:

Baaaardzo dziękuję za gościnę Justynko i Tomku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...