Jump to content
Dogomania

Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!


bouvik

Recommended Posts

Taki torcik dostaliśmy w niedzielę od teściowej:crazyeye: Jedynie 4 kg:cool1:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone170.jpg[/IMG]
I oprowadzanie wycieczki całkiem jak w zoo:evil_lol::diabloti:
[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone171.jpg[/IMG]
Koniec......:multi::multi::multi:
Chciałyście zdjęcia to macie:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaacieeeeeee... ile zdjęć!!! :crazyeye::crazyeye::multi::multi:
i sie nie zdecydowałam które zacytować :oops: wszystkie super.... z wyjątkiem tortu :razz: nie żeby nie był piękny ale.... nie lubiam tortów więc nie mogę skłamać że "mniam" ;);)

pozdróweczka dla WAS i Waszego stadka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi::multi:[COLOR=Red]fotki ...fotki..fotki....
cudeńka małe i te troszke większe:loveu::loveu::loveu:
[url]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone70-1.jpg[/url]
[/COLOR][/B][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaacieeeeeee... ile zdjęć!!! :crazyeye::multi:
i sie nie zdecydowałam które zacytować :oops: wszystkie super.... z wyjątkiem tortu :razz: nie żeby nie był piękny ale.... nie lubiam tortów więc nie mogę skłamać że "mniam" ;)

pozdróweczka dla WAS i Waszego stadka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jak można nie lubić tortów??:crazyeye::crazyeye:Żałuj kobieto bo ten był pyyyycha:lol:

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:multi::multi:[COLOR=Red]fotki ...fotki..fotki....
cudeńka małe i te troszke większe:loveu::loveu:
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone70-1.jpg[/URL]
[/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote]
:loveu::loveu:
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ale...ja cie.....ale fotów było.....[/B]
[B]rewelacja...[/B]
[B]kreacja ładna , subtelna...i nierozowa...:diabloti: [/B]

[B]dzieciaki cudowne....[/B]
[B]a to cos male czarne co sie pluskało w basenie scwaniaste jakies mocno:loveu: [/B][/quote]
Nie różowa na złość Pysi:diabloti::evil_lol:
Ten mały Blackobsession baaaardzo cwaniasty:lol:
[quote name='madzia i medor']:loveu: :loveu: Rewelacja:cool3:
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone134.jpg[/URL]

Śliczna kreacja, ffffoogóle wszystko fuul-wypas;)[/quote]
Dziękuję za słowa uznania:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie lubiam... i na samo słowo TORT dostaje dreszczy...[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...a ja wiem co jest po dreszczach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie lubiam... i na samo słowo TORT dostaje dreszczy...[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Oooo:crazyeye: kochana!! Czyżby jakaś trauma z dzieciństwa??:razz: Psychoanalityk by sie przydał:evil_lol:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...a ja wiem co jest po dreszczach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
co?? co?? dawaj!!:evil_lol:
A co wy tak cały czas parami łazicie??:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Oooo:crazyeye: kochana!! Czyżby jakaś trauma z dzieciństwa??:razz: Psychoanalityk by sie przydał:evil_lol:


co?? co?? dawaj!!:evil_lol:
A co wy tak cały czas parami łazicie??:eviltong:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:nie powiem ...nie wypada...:eviltong:
Parami:crazyeye::crazyeye::crazyeye:NAS jest 3 ....a może i 4 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo we 3 to mamy wspólnego mózga;)....i tak wogóle...:eviltong:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:nie powiem ...nie wypada...:eviltong:
Parami:crazyeye::crazyeye::crazyeye:NAS jest 3 ....a może i 4 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo we 3 to mamy wspólnego mózga;)....i tak wogóle...:eviltong:
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Bossze to źle z wami jak wy mózgi szczątkowe macie:crazyeye::eviltong:
Dobra lece się doprowadzić do stanu " wyjściowego", bo z Młodą do weta na szczepienie jadę:p i maluchom po specyfik na odrobaczenie:p
papatki- będę później:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Bossze to źle z wami jak wy mózgi szczątkowe macie:crazyeye::eviltong:
Dobra lece się doprowadzić do stanu " wyjściowego", bo z Młodą do weta na szczepienie jadę:p i maluchom po specyfik na odrobaczenie:p
papatki- będę później:hand:[/quote]:p[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oj nie nie ...z nami jak najlepiej ....no chyba nie wierzysz w pozory:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...poznałas nas przecie w realu ...znaczy w Ustroniu
Głaski dla maluszków:loveu:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam:loveu:
jee ile fotek wstawiłaś:loveu:
ta najbardziej mi się podoba
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone70-1.jpg[/URL]
kreacja też sliczna:p
torcik taki kawalątek zjem ale na śmietanie bo na kremach:shake: lubie
wasz wyglądał smakowicie:p
wycieczka zoo była darmowa czy odpłatna?:evil_lol:
basenik,zjeżdzalnia "dywanik antypoślizgowy" nieżle sie urządziłaś:lol:
pozdrowienia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oj nie nie ...z nami jak najlepiej ....no chyba nie wierzysz w pozory:evil_lol::evil_lol:...poznałas nas przecie w realu ...znaczy w Ustroniu
Głaski dla maluszków:loveu:
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ano poznałam, ale długość spotkania nie pozwoliła ocenić stanów waszych mózgów:eviltong: Ale jestem dobrej myśli....:razz:
Głaski przekazane:loveu:

[quote name='Pegaza']Witam:loveu:
jee ile fotek wstawiłaś:loveu:
ta najbardziej mi się podoba
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone70-1.jpg[/URL]
kreacja też sliczna:p
torcik taki kawalątek zjem ale na śmietanie bo na kremach:shake: lubie
wasz wyglądał smakowicie:p
wycieczka zoo była darmowa czy odpłatna?:evil_lol:
basenik,zjeżdzalnia "dywanik antypoślizgowy" nieżle sie urządziłaś:lol:
pozdrowienia :p[/quote]
Witam cię :multi:
Wycieczka oczywiście była darmowa, ale jej koszt się zwrócił w postaci prezentów urodzinowych:diabloti:
Urządziłam się faaaajnie ale szkoda, że moja doopa nie mieści się w zjeżdżalni:evil_lol:
[quote name='malawaszka']REWELACJA!!!! super fotorelacja :loveu::loveu::loveu: maluchiii boskieeeee :multi::multi:[/quote]
Witam cię Waszko droga:multi::multi:
Przyjedź do nas to zobaczysz maluchii w realu- są rewelacyjne:loveu: i ząbki mają takie fajne:diabloti::evil_lol:
Po raz kolejny zapraszam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvik']Ano poznałam, ale długość spotkania nie pozwoliła ocenić stanów waszych mózgów:eviltong: Ale jestem dobrej myśli....:razz:
Głaski przekazane:loveu:
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]
dlatego nasze spotkanka i wizyty trwają do 2 godzin.... coby nie pokazać swojego prawdziwego JA :cool1:
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Witam cię Waszko droga:multi::multi:
Przyjedź do nas to zobaczysz maluchii w realu- są rewelacyjne:loveu: i ząbki mają takie fajne:diabloti::evil_lol:
Po raz kolejny zapraszam;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONA nie ma czasu... na nic i na nikogo :cool1: :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]znaczy sie jakies torturki???:diabloti: [/B][/quote]

[quote name='bouvik']I ja cię witam:loveu:
Ja nie wiem co na tym moim blożku się wyprawia,:shake: ale koleżanki jakieś sadystyczne zapędy mają:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... Ta Agunia :shake::shake::shake: ehhhh.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...