Jump to content
Dogomania

Ranking suchych karm


aguchna

Recommended Posts

Prócz próbek dostaniesz równiez informacje takie oto:"Royal,Eukanuba,Bento,Pro Plan-te karmy znajduj.a sie najczęściej w sklepach zoologicznych-nie sugeruj sie w 100% podpowiedziami sprzedawcy,bo wiadomo o co mu chodzi(o sprzedanie)kup dobrą karme,ale taka,która bedzie słuzyła Twojemu psu,jezeli jednak stawierdzisz(z jakichkolwiek powodów),że nie bedziesz karmic psa suchym-poprostu gotuj psu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darek']Prócz próbek dostaniesz równiez informacje takie oto:"Royal,Eukanuba,Bento,Pro Plan-te karmy znajduj.a sie najczęściej w sklepach zoologicznych-nie sugeruj sie w 100% podpowiedziami sprzedawcy,bo wiadomo o co mu chodzi(o sprzedanie)kup dobrą karme,ale taka,która bedzie słuzyła Twojemu psu,jezeli jednak stawierdzisz(z jakichkolwiek powodów),że nie bedziesz karmic psa suchym-poprostu [b]gotuj psu.[/quote][/b]

Z tego rozwiazania pupil bedzie najbardzioej zadowolony... :wink: Przy czym gotowac psu tez trzeba sie nauczyc...o tym sa takze odpowiednie teamty na forum. Miłej lektury.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś karmi swoje psy Arionem?
Mój syberian go je i nie ma żadnych problemów. Ładna sierść, kupy w normie, nie za często :D . Arion Multivital 28/13 to mój typ. Nie jest też za droga co ma jednak niebagatelne znaczenie dla mnie, bo mój piesio je i to sporo, wiecie troche biega :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ja mam doga niemieckiego i bardzo sluzy mu Fitmin. Gotuje mu tez mieso, wiec nie jest tak żyje tylko na suchym, ale te karme moge polecic z czystym sumieniem - ładnie na nim rosnie, siersc sie blyszczy, kupki w normie, nie ma zadnych gazow ani innych klopotow zoladkowych i bardzo mu smakuje. :) Cena jest przystepna - 15 kg Fitmin maxi puppy kosztuje ok 130zl. Wychodzi niewiele wiecej niż Pedigree czy Chappi a roznica jakosciowa jest duza, spotkalam sie nawet z opinia, ze Fitmin moze konkurowac z Royalem. Zaprzyjazniona wlascicielka sklepu zoologicznego polecila mi te karme i wiem, ze sama wychowala na niej doga i mial sie swietnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']mila mogłabyś podać cenowo jak stoi AS gdzie go mozna dostać i wogóle?[/quote]


Widze, że mila się nie odzywa. Z tego co kojarzę to AS'a można kupić w sklepach mięsnych i hipermarketach. Cenowo podobne do pedigree i chappi.

Podkreślam tylko, że tak mi się wydaje, że to to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

To może ja dodam coś od siebie. Na początku stosowałam Dog Chow'a, jednak kupki były nie najlepszej "jakości". Sam zresztą skład nie był również, najlepszy, to też przerzuciłam się na Brit'a. Psiak bardzo schudł, chociaż podawałam dawkę zdecydowanie większą od tej na opakowaniu. Teraz mamy Arion Lamb&Rice, i jestem nawet zadowolona - qpy nawet okej, ale przede wszystkim sierśc nabrała cudownej barwy. Dlatego też szczerze polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']Mogłabym Was prosić o link do tego zagranicznego rankingu karm podzielonych ze względu na skłąd etc... gwiazdki chyba im przyznawali tam... nie mogę tego znaleźć[/QUOTE]

[url]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Od początku wszystkie moje psy były i są i pewnie będą na Eukanubie. Kupowałam dla szczeniąt, dla psów dorosłych, dla pracujacych w okresie intensywnego wysiłku fizycznego podczas polowań. Mieszam ją czasem z mięsem. Uwielbiają ją i wyglądają po niej bardzo dobrze. Dlaczego ta karma? Gdy do mojego domu trafiał Indy otrzymałam od czeskiego hodowcy wyprawkę Eukanuby i zapewnienie. że jej psy jedząc ją są zdrowe od wielu lat. I tak to wybór padł na tą a nie inna karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...