Jump to content
Dogomania

PP Agility 21-22.07.2007 BIALYSTOK


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wybiera się ktoś w piątek lub sobotę i ma miejsce dla jednej osoby i psa?

A jedzie ktoś może w piątek, chce nocować w namiocie na terenie Alpi i szuka innych takich chętnych (namiot mam swój)? To pytanie skierowane nie tylko do Warszawiaków ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Zglosilam juz NNLki ;)
Mam tylko nadzieje ze zerowki beda jednak w tradycyjnym systemie, czyli Jumping + Agility, jak widac tu na dogo jednak wiekszosc zainteresowanych jest za.
Nie do konca rozumiem tez powodu dla ktorego mialyby byc 2 jumpingi w 0...

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdava']Parsonrk nie marudzi tylko przyjeżdża... w październiku my będziemy się tłuc do was :cool3:[/quote]
U nas Stereo już zbiera zapisy na kuszetkę, coby całą zająć i móc psy przewieźć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdava']To ja się dopisuję! :diabloti: Z Białegostoku i tak wszędzie się przez Warszawę jedzie ;)[/quote]
Pogadamy w Białym :cool3:
Ja sama nie wiem, czy będę jechać, bo kiedyś trzeba się uczyć i jakąś kasę wytrzasnąć :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no i jak? można?[/QUOTE]
Prace w sekretariacie opoznia placenie na miejscu ,:shake: zapraszamy wiec z dowodem wpalty , wowczas obsluga jest sprawna ;)
Jesli niezwyklym klopotem jest przeslanie pieniazkow na konto:multi: ostatecznoscia jest wplata na miejscu:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Prace w sekretariacie opoznia placenie na miejscu ,:shake: zapraszamy wiec z dowodem wpalty , wowczas obsluga jest sprawna ;)
Jesli niezwyklym klopotem jest przeslanie pieniazkow na konto:multi: ostatecznoscia jest wplata na miejscu:placz:[/quote]A czy można płacić w €? jeśli tak, to po jakim kursie? średnim NBP? a może kupna lub sprzedaży? :razz:

Link to comment
Share on other sites

No i jak z tymi zerowkami???
Moze przeglosujemy tu na dogo co kto woli, czy 2 jumpingi czy jumping i agility??? :razz:
I czy moge sie zapytac czy pomysl 2 jumpingow wyszedl od kogos kogo psy nie zaliczaja stref??? :razz: Bo ja nie widze zadnego logicznego wytlumaczenia...:shake:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
czy moge sie zapytac czy pomysl 2 jumpingow wyszedl od kogos kogo psy nie zaliczaja stref??? :razz: Bo ja nie widze zadnego logicznego wytlumaczenia...:shake:
[/QUOTE]

Tym bardziej wtedy powinien miec interes w A0 w celach treningowych :evil_lol:

Mnie ten problem nie dotyczy, ale wydaje mi sie, ze pomysl dwoch jumpingow nie jest trafiony :shake: zwazywszy na to, ze zerowki to bardziej trening dla psow poczatkujacych :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tym bardziej wtedy powinien miec interes w A0 w celach treningowych :evil_lol:

Mnie ten problem nie dotyczy, ale wydaje mi sie, ze pomysl dwoch jumpingow nie jest trafiony :shake: zwazywszy na to, ze zerowki to bardziej trening dla psow poczatkujacych :roll:[/QUOTE]

DOKLADNIE!!!
Dla mnie to jest przygotowanie psa do startow w A1, a to znaczy ze strefowki sa bardzo wazne!
Rozumiem ze ktos chce wygrac, ale ja wolalabym po prostu potrenowac.

Wiec...
Oficjalnie prosze o tradycyjne zerowki z 1 jumpingiem i 1 agility!!!

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...