Jump to content
Dogomania

PP Agility 21-22.07.2007 BIALYSTOK


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bobek']Formularz zgloszeniowy zostanie jak najszybciej uruchomiony :multi:
Przepraszamy za male zamieszanie :oops: .Zgloszenia sa przyjmowane do
17 lipca 2007 .[/quote]
To dobrze, bo wiem, że są jeszcze chętni :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Oddzialowa Komisja Szkolenia Psow w Bialymstoku informuje o zmianie opłaty za przebiegi w Klasie Agility 0 w ramach zawodów PP Agility 21-22.07.2007 Białystok[/B] .Powyższa informacja ukaże się na stronie Oddziału.


[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Przebiegi w klasie A0:[/B] 40 zł za dwa dni, 35 zł za jeden dzień :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Jeżeli już została dokonana wpłata, róznica zostanie zwrócona w sekretariacie zawodów.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Pozostałe informacje dotyczące zawodów pozostają bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

Hej Bobek! Akurat mam dostęp do netu wiec piszę. Jako właściciel psa zgłoszonego do zerówek zdecydowanie nie rozumiem i nie bardzo się zgadzam z ustaleniem, że zerówki mogą biegać tylko jumpingi. Gdy zgłaszam psa do zerówek zależy mi na tym, żeby poznał jak najwięcej nowych przeszkód w tym róznież dwie przeszkody ze strefą kontaktu. Ciekawa jestem dlaczego akurat w Białymstoku nie mogę zerówkowego psa oswoić z obcymi strefówkami??!! Ja rozumiem, że masz swoje zasady i twierdzenia związane z klasą zero ale naprawdę nie każdy musi się z tobą zgadzać. Jeśli już organizujesz na zawodach klasę zero to daj właścicielom i psom w pełni wykorzystać te zawody. Psy w zerówkach nie są ani upośledzone ani niepełnosprawne tylko po prostu mniej doświadczone. Jak mają nabrać doświadczenia i oswoić się z nowymi przeszkodami jeśli nie daje im się takiej możliwości na zawodach??!!

Link to comment
Share on other sites

Ooo, nie tylko ja nazekam ;-) Bobeeek...jeszcze jest czas na zmiane decyzji, na powrocenie na sluszna droge ;-) Zastanow sie, jezeli prawie wszyscy chca A0 i J0, to moze jednak wypadaloby zrobic A0 i J0 a nie wasz wymysl - 2 J0... Wydaje mi sie ze zawody organizujesz dla ludzi a nie dla siebie? Albo zeby na nich zarobic??? Ja stawiam sprawe jasno, jest A0 i J0 - fajnie! Jezeli pozostajesz przy swoim dziwnym pomysle i 2 jumpingach to mozesz wycofac moje psy z zerowek. Bo ja jestem przeciwna temu co wymysliles i nie bede w tym uczestniczyc! Aaa...prosze, tym razem odpisz troche szybciej, przeciez wiadomo ze czytasz ten temat... Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Psy w zerówkach nie są ani upośledzone ani niepełnosprawne tylko po prostu mniej doświadczone.
[/quote]
... Nie sposób sie do tego nie odnieść.
Musisz mieć na uwadze, że zabierasz głos na forum publicznym i każda wygłaszana opinia wyraza twój światopogląd.:oops:
Tym razem chyba emocje u ciebie wzięły górę nad rozsądkiem.:shake:
[B]Bo jak rozumieć dyskryminowanie niepełnosprawnych, czy upośledzonych.:-( [/B]
W sporcie zasada przyświeca mi jedna .. zdrowa zabawa i rywalizacja , dla każdego, bez barier.:multi:
Tak też odbieram zabawę w Agility.:multi: :multi: :multi:
[B]... niesmaczne to jest mało powiedziane.[/B]

Sprawa druga .
Zgłosiłaś do zawodów psa, po przeczytaniu komunikatu, a wiec [B]akceptując[/B] podane propozycje. Kazdy zgłaszający podejmuje taką decyzję. Zasady rywalizacji określa Regulamin Agility ZKwP.
W/g regulaminu zostały podane jasno i czytelnie w komunikacie. Takie są reguły.
Więc,dlaczego to mnie zmuszasz do zastanowienia się?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Moje wielka wina ze nie doczytalam waszych propozycji. Po prostu cos takiego nawet mi nie przyszlo do glowy. Zerowki organizowane byly w Polsce juz niejeden raz i jakos zawsze bylo A0 i J0, dlaczego mialam przypuszczac ze akurat wy bedziecie robic inaczej? Uwazam ze mija sie to z celem zerowek i nie chce w tym brac udzialu. "Tym razem chyba emocje u ciebie wzięły górę nad rozsądkiem. Bo jak rozumieć dyskryminowanie niepełnosprawnych, czy upośledzonych. W sporcie zasada przyświeca mi jedna .. zdrowa zabawa i rywalizacja , dla każdego, bez barier. Tak też odbieram zabawę w Agility. ... niesmaczne to jest mało powiedziane." Chyba zle zrozumiales... A niesmaczne dla mnie to bylo kilka innych spraw ktorych tu na dogomanii chyba ci nie musze przypominac bo mysle ze sam pamietasz? Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]„Bezkarny Jumping”[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]



[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]NadPromocja[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]



[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zapraszamy wszystkich uczestników zawodów Agility w Białymstoku w dniu 21.07.2007 do wariackiej zabawy. Po zakończeniu części oficjalnej przebiegów, rozpoczniemy niezwykły wyścig z czasem, łamiąc po drodze wiele nam znanych reguł w tymże sporcie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Warunkiem uczestnictwa jest radosne podejście do życia.[/B][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ważne!!![/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po zawodach przeprowadzimy zawodnikom testy antydopingowe, mając na względzie czystość i rzetelność w sportowej rywalizacji.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bardzo poważny regulamin konkurencji-[/FONT][/SIZE]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]„Bezkarny Jumping”[/FONT][/SIZE][/B]


[FONT=Times New Roman]Zasady rozgrywania :[/FONT]

[FONT=Times New Roman]1. Udział mogą brać wszyscy zawodnicy z psami powyżej 15 miesiąca życia, z każdej klasy startowej.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]2. W skład toru wchodzą: tunele sztywne, tunel miękki, slalom, Koło, skok w dal i stacjonaty.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]3. Jumping rozegrany zostanie w dwóch turach, liczony będzie lepszy rezultat; każdy zawodnik będzie miał szanse pokonać ten sam tor dwukrotnie[/FONT]
[FONT=Times New Roman]4. Do wyniku liczy się tylko uzyskany czas, nie będą brane pod uwagę punkty karne uzyskane za pokonanie toru (stracone tyczki, błędy na slalomie i odmowy), aczkolwiek tor należy pokonać wg regulaminu Agility FCI (odmowy należy poprawić, slalom pokonać w całości)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]5. Jeżeli dwóch zawodników uzyska taki sam rezultat (ten sam czas), do klasyfikacji będą brane pod uwagę punkty karne za pokonanie toru.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]6.Zwycięzcy każdej klasy(S, M, L) otrzymają nagrody ufundowane przez Sponsora z nad Wisły.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]7. Udział jest bezpłatny.[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Krążąc z wyrazami szacunku , zachęcamy do coraz szybszego biegania.[/FONT]


[B][FONT=Times New Roman]Beztroscy autorzy projektu:[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]KSP ALPI:diabloti: [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Marzena Domińczak:diabloti: [/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]Bezkarny sędzia[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman]Marzena Domińczak:mad: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Juz sa pierwsze zdjecia:multi:

Autorstwa Beaty
[URL]http://picasaweb.google.pl/Beataigoldeny[/URL]

i mojego(znow oczywiscie jest ich m,alutko i sa słabiutkie:oops: )
[URL]http://picasaweb.google.pl/FamaAzaTasja[/URL]

to sa tylko sobotnie przebiegi niedzielne tez beda:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, do tej pory nie miałam zastrzeżeń do żadnych zawodów ale do tego co wczoraj na zawodach usłyszałam od z jednego z organizatorów muszę się odnieść . A mianowicie kolega Piotr B.( komentator zawodów)powiedział do mnie cytuję:" koleżanko nikt cię tutaj nie zapraszał i nie musiałaś tu przyjeżdżać" cóż za gościnność, a tak serio szczyt arogancji a poszłam poprosić aby wyczytywano kilka kolejnych psów a nie dwa trzy jak to miało miejsce,w związku z tym, że uległy zmiany kolejności na listach startowych i niewiadomo było czy już psa nagrzewać do startu czy jest jeszcze czas, a jeżeli zmienia się kolejność to tym bardziej powinno się informować zawodników, dużo sprawniej przebiegałyby zawody i nie ciągnęły się jak flaki z olejem. A tak w ogóle to miałam wrażenie, że komentator została zmuszony do tej funkcji i robił to za karę. Jak można zapraszać następnego zawodnika na start z innej kategorii wzrostowej bez wcześniejszego obniżenia lub podwyższenia przeszkód , jak dla mnie
" amatorszczyzna". A teraz coś dobrego : podobały mi się tory i podobało mi sie sędziowanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...