Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Kondycję mamy kiepsko.tzn spacery to takie max 7-8 km robimy i jak Er juz taki "odwali" to potem wcale nie wykazuje potrzeby wyjścia jeszcze z domu ;) Trzeba się zabrać za siebie tylko nie wiem jak dalej będzie z pogodą a widzę,że jak mróz większy to niestety dłuższe spacery odpadają i się cofamy :(  Ale liczę,że od lutego jakoś zabierzemy się za siebie ;)

2016.01.14 061małe w tle.jpg

2016.01.14 078.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tylko niestety łapy mu przemarzaja jak więcej niż -5 i spacer ciut dłuższy.Ja mu wtedy smaruję je ale nic to nie daje.Podrywa do góry,popiskuje i stara się na 3 na zmiane chodzić :(

Myślałam nawet o butach-ale będę jak z jakimś ufokiem chodzić ;) a po drugie one ponoć wcale wiele na mróz nie pomagają.

 

A te szele to prawie do niego przyrosły ;) właściwie każdy spacer w nich  bo na krótkie -wieczorami ubieram je jako odblask,jak idziemy "poćwiczyć" to ciągnie na pasie więc tez juliusy no i są niezbędne przy lince bo jednaj zapięta jest wtedy od góry i się w nią nie pląta jak na obroży :)

 

Oscar dzięki ! udało się,że aparat nadążył i nie rozmazał ;)

 

Link to comment
Share on other sites

też kocham portreciki Ermanka, szkoda że nici z wyjazdu. W ogóle ubzdurało mi się, że macie ferie po mnie :( Wiosna idzie, czuć w powietrzu. Szwagierka w Dublinie pisała dzisiaj, że maja 14 stopni, poprzednie dni po 12 (a fronty z zachodu nadciągają). Ermanek nie będzie musiał cudować w bucikach

Link to comment
Share on other sites

Hej

Jest tak szaro-buro,że żadnej weny do spacerowania nie mam :( Dobrze,że pies mnie wyciąga bo zaległa bym w domu ;) Jutro zaczyna się szkoła a ja odliczam dni chociaż do marca.

Kilka zdj.ze spaceru z dziećmi

i jedno z wczoraj,gdy byliśmy obserwować szkolenie innych psów a przy okazjii ćwiczyliśmy wyciszenie i skupienie przy duzym rozproszeniu ;)

 

2016.01.27 024.jpg

2016.01.27 025.jpg

2016.01.27 034.jpg

2016.01.27 047.jpg

2016.01.29 034.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...