Jump to content
Dogomania

Reksio - ogromny ciałem, ogromy duchem, czeka na dom w schronisku w Boguchwale.


Agula99

Recommended Posts

Beciu ale to, że napiszesz o tym na dogo to nie będzie miało odzewu, bo o tym skąd dany pies przyszedł wiedzą głównie Magda Justyna lub Mariola, w szesnastej kolejności Agula chyba dopiero, więc co to da, że napiszesz do nas, żebyśmy to wpisywały do zesztu, ja jestem teraz w schronie raz na 2 tyg. przez godzinę, to wogóle moje wpisywanie do zeszytu i czytanie zeszytu nie istnieje.

Co do imienia...nie pisałam Wiktor...tylko W I L K O R...oj te okularki sie kłaniają jednak :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam je na nosie ale chyba trzeba zmienić na mocniejsze :cool3: ale Wilkor mi sie nie podoba. Ja bym mu dała Baron na imię.
Majuska dalej nie łapiesz o co mi chodzi. Mamy zeszyt tak? przywożą psa, tak ? i ten kto jest akurat upsow niech wpisze w tenże specjalny zeszyt tylko te dane. I tyle. Czy to będzie Mariolka, czy Magda czy jeszcze ktoś inny, wszystko jedno kto tylko niech [B]wpisze!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Beciu łapię, tylko po prostu taki zeszyt gdzies istnieje już, a jak chcesz wiedzieć skąd jest ten pies to dzwonisz do Magdy lub Justyny po prostu, a nie jedziesz do schronu czytac zeszyt, no przynajmniej ja tak bym zrobiła, ale jak strasznie chcecie kolejny zeszyt i w nim zapisywanie to przeceiż włala :)

Ja troche żartuję z tym Wilkorem, nie wiem czy oglądacie kultowy serial Gra o Tron, tam są wielkie psy, tzw. wilkory i Reksio mi właśnie je przypomina z wyglądu ;) :D

Link to comment
Share on other sites

To prawda, zeszyt jest, ale informacje nie są uzupełniane na bieżąco. Ja prowadzę rejestry w formie elektronicznej na podstawie info z zeszytów, a czasem grzebię jeszcze w umowach adopcyjnych, poza tym dostaję też info z gminy, ale to bywa tak jak teraz przed kontrolą. Wtedy weryfikujemy i "dogrywamy" z p. Edytą dane. Jak wiecie, ja bywam tylko w soboty i tylko wtedy mogęuzupełnić swoje "kartoteki". Dla zainteresowanych podaję, że info dot. psów zawiera takie rubryki jak imię, nr ewidencyjny, płeć, wiek, umaszczenie, data przyjęcia, miejsce znalezieninia (ew. dane osoby zgłaszającej), okres kwarantanny, daty szczepień, odpchlenia i odrobaczenia, daty śmierci/adopcji, dane osoby adoptującej.
Poza tym prowadzę miesięczne zestawienie psów w schronisku z danymi wg stanu na pierwszy i ostatni dzień miesiąca, ilośći przyjęć, adopcji, śmierci, eutanazji, zagryzień, ucieczek i zwrotów właścicielom. Te rejestry uzupełniam na koniec każdego miesiąca. W zeszycie, u mnie i w rejestrach musi się zgadzać i póki co się zgadza, chociaż dane czasem wprowadzam z opóźnieniem. Nie ze swojej winy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Beciu łapię, tylko po prostu taki zeszyt gdzies istnieje już, a jak chcesz wiedzieć skąd jest ten pies to dzwonisz do Magdy lub Justyny po prostu, a nie jedziesz do schronu czytac zeszyt, no przynajmniej ja tak bym zrobiła, ale jak strasznie chcecie kolejny zeszyt i w nim zapisywanie to przeceiż włala :)

nie wiem czy oglądacie kultowy serial Gra o Tron, tam są wielkie psy, tzw. wilkory i Reksio mi właśnie je przypomina z wyglądu ;) [/QUOTE]

a ja słyszałam że nie masz czasu się podrapać :D.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zrobię "Reskiowi" plakaciki ze zdjęciem i tak ma kwarantannę, więc nie zaszkodzi "zrobić co w naszej mocy" żeby znaleźć właściciela. Pytanie tylko: gdzie i kiedy go znaleziono i na kogo podać kontakt? Chyba, że uważacie, że to nie ma sensu. Plakaciki podałabym jutro po południu przez siostrę Aguli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66'].
Odnośnie imienia dla Reksa tez bym wolała Wiktor bo Reks to takie oczywiste i pospolite, Agula da się coś z tym zrobić ?[/QUOTE]
Miało być Reksio, ale że spieszyłam się z wątkiem to nawet nie zauważyłam literówki, mój wzrok ciągle czyta Reksio, co do zmiany, to nie wiem czy się da, zastanowię się, ja tu rzadzę oooo :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Miało być Reksio, ale że spieszyłam się z wątkiem to nawet nie zauważyłam literówki, mój wzrok ciągle czyta Reksio, co do zmiany, to nie wiem czy się da, zastanowię się, ja tu rzadzę oooo :P[/QUOTE]

oczywiście ze ty tu rządzisz dlatego pytam ;), a okulary do których zmiany tak mnie ochoczo zachęcasz sama sobie możesz sprawić :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']oczywiście ze ty tu rządzisz dlatego pytam ;), a okulary do których zmiany tak mnie ochoczo zachęcasz sama sobie możesz sprawić :-D[/QUOTE]

Aww awww złośliwości ciąg dalszy....ja zachęcam cię do okularów?? hmmm :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam na wątku głównym Reksio Reksiem pozostaje, podjęłam autorytarna decyzję. Imię małego zawadiackiego pieska w zestawieniu z takim olbrzymem rozczula i wywołuje usmiech na twarzy - myślę że to dobry kierunek. Na kogo kontakt w sprawie adopcji ? Ja bym widziała Agule w roli koordynatora tej adopcji :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolakola']Kontaqkt na fb tymczasowo wzięłam na siebie póki nie ustalimy żeby awantur nie było :mad:[/QUOTE]

No i dobrze zrobiłaś, ja mogę być koordynatorem jak ty zadzwonisz że fajny dom jedzie ;) :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...