Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm..jako nowa kotomaniaczka... postaram się wpaść... jak tylko nie przymknął mnie w szpitalku to będę na bank... a kota w worku... hmmm... może jakąś malutką kicię?? podobno we dwie lepiej się chowają... hehe...
pozdrawiamy
Ja (Ola) KApik (synuś) i całkiem nówka bez przebiegu kicia :):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapik']hmmm..jako nowa kotomaniaczka... postaram się wpaść... jak tylko nie przymknął mnie w szpitalku to będę na bank... a kota w worku... hmmm... może jakąś malutką kicię?? podobno we dwie lepiej się chowają... hehe...
pozdrawiamy
Ja (Ola) KApik (synuś) i całkiem nówka bez przebiegu kicia :):razz:[/quote]ZAPRASZAM !!!! Co do opieki medycznej sie martw - jakby co , zapewniam pełen serwis , łacznie z odebraniem porodu - ale tylko na tarasie ;) ;) ;) Przyjedz razem z Grazynką!!!!! a co do towarzystwa dla kici , cos Ci zawsze znajde!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wandziu i ja sie do zyczen przylaczam, wszystkiego najlepszego rowniez odemnie, jesli nic nie stanie na przeszkodzie to na zlot przyjade. Z wpisowym zaden problem a z tym kotem w worku pogadamy jak dojade.A jesli beda chetni dogomaniacy (wariaci) z mojej okolicy chetnie zabiore ze soba.[/quote]
A zachaczysz o Oświęcim????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']ZAPRASZAM !!!! Co do opieki medycznej sie martw - jakby co , zapewniam pełen serwis , łacznie z odebraniem porodu - ale tylko na tarasie ;) ;) ;) Przyjedz razem z Grazynką!!!!! a co do towarzystwa dla kici , cos Ci zawsze znajde!!!:lol:[/quote]

no dobra dobra... raczej do porodu się nie szykuję :) wręcz przeciwnie :) co do Grażynki dogadam się i przywiozę ze sobą jeszcze jedną miłą osóbkę której możecie wcisnąć worek z kotem :)

Link to comment
Share on other sites

Wandul ale Ci się temacik rozkręcił :cool3:
Myślę, że wpadnę bo dawno się nie widziałyśmy a i chętnie poznam dogomaniaków których na oczy nie widziałam :lol:

Mysia napisz mi czym chcesz jechać z Zabrza? :cool3: masz jakiś transport czy 83? jeśli tak to Wandul na którym przystanku u Ciebie trzeba wysiąść, tzn. jak on się nazywa? :)

PS. Eria jak będę jechać busem to możemy spotkać się na belce :) a Mysia pewnie wsiądzie w Mikulach.

Link to comment
Share on other sites

... ktoś coś wspominał o Oświecimiu?? ja jadę z Tych... to może kogoś wziąć... jeszcze dwa miejsca są...a dobra wiadomość jest taka:
wczoraj rozmawiałam z kolegą któy koćzy budować ogromniasty dom... i powiedział... że jak tylko skończy (planowane jesien tego roku) to bierze do siebie mnóóóóóóóóóóóóóóstwo zwierzaczków... wiec będzie kolejny dobry domek :) a gość ma ogromne serducho!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]wandul widze że mini zlocik się odbywa[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]i myslę że na niego wpadnę ale za prezencik podziękuję(bo jak mój tata by mnie z tym kotem w worku zobaczył to na stałe bym u ciebie zamieszkała):evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff8c00]P.S[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Czy Wandul masz coś przeciw żebym mojego czterołapnego potfora zabrała9bo ja prawie nigdzie bez niego się nie ruszam) on jest przyzwyczajony do kotów9obcych się trochę boi) ale nie jest agresywny???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]A co do dojazdu to jedziemy 83 żaba:D[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Postraszymy już ludzi w autobusie. A z tego co mi kiedyś wandul na pv tłumaczyła to od przystanku daleko do niej nie mamy(tylko nie pamiętam który to przystanek był):evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabewa']A wybiera się ktoś może z Raciborza bądź okolic. Albo może z Rybnika lub z Kędzierzyna Koźla??[/quote]
jak mi się plany nie zmienią to ja jade z Wodzisławia Śląskiego, także nie ma problemu abym kogoś ze sobą zabrała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla00']jak mi się plany nie zmienią to ja jade z Wodzisławia Śląskiego, także nie ma problemu abym kogoś ze sobą zabrała.[/quote]

Niestety nie mam jak w sobotę się dostać do Wodzisławia, dlatego pytałam o Rybnik lub K.Koźle. Tam mogę dojechać pociągiem a do Ciebie akurat w sobotę nic nie kursuje. Ale dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...