Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W życiu nie widziałam takiego cudnego zdjęcia!!!:crazyeye:
Przecież one grzeją malutką własnymi ciałami, te suki obie muszą iść do jednego domu. Nie mart się dla jednego szczeniaka na pewno znajdziesz dom. Poza tym radzę Ci zrobić szybko sterylkę Carmen, żebyś nie miała więcej niespodzianek. :diabloti:

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9863/img2005lu7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hala, przyznaj się , kto robi takie piękne zdjęcia? Ty, czy Rysiek ?? :razz:

No to trzymamy kciuki za ten domek dla szczeniaczka Dragoniasta !
A co do imienia, to HAlu, czy są już jakieś typy ?? :cool3:


Ps. Moim zdaniem , najlepszy dotychczas jest "elfik" :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

No nieźle Halu, nieźle...:evil_lol:

Szkoda, że ja nie wiedziałam, że potrzebujesz pomocy...:roll: bo napewno bym pomogła... Chyba, że w obornickim wątku chodziło o ich wyciągnięcie, bo ja zrozumiałam, że wyprowadzanie na spacer, no ale nie ważne...

Kochana, ważne pytanie, czy Ty masz chętnych na obie Sunie??? Halu, pamiętam, że niestety na sterylizowane nie...a Ty nie możesz mieć ich długo... Więc powstaje pytanie: i co w tej sytuacji???
Szczerze powiem, może komuś się to nie spodoba, ale rozmawiałam z Asią i wspólnie uważamy, że Sunie mogły być wysterylizowane w schronisku (kierownik to dobry człowiek, który ma swój rozum) i zrobiłby to, a po sterylce mogłybyśmy dalej im szukać domu...z przekonaniem, że będą w jednym miejscu, które już troche znają.
Gdyby Psy niezależnie od czegokolwiek, tym bardziej obecnej sytuacji mogły być u Ciebie nie określony czas, to nie ma o czym mówić. Super, że są u Ciebie!!! Ale martwie się tym, że nie mogą być u Ciebie długo, a sytuacja stała się jak dla mnie lekko dramatyczna...
I proszę, żeby nikt nie odebrał moich słów inaczej niż tylko i wyłącznie troskę o dobro Psów...i Halinki sytuacji również...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...