Jump to content
Dogomania

Potrzebuja nas i naszej pomocy. Ludzie i zwierzeta – powodzianie na Bałkanach.


egradska

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grazia_1979']Cicho tu......czy zamówienie zostało złożone?[/QUOTE]

Taaaak! Jestesmy na etapie placenia (przelew miedzynarodowy na podstawie pro-forma faktury). Po dlugich debatach, zastanawianiu sie, wybieraniu i analizowaniu wszystkich za i przeciw padlo na wspolprace z portalem životinje.rs. ktory sam pomaga przy wspieraniu tamtych pieskow, ma wlasny sklep internetowy, dal nam 10 procent znizki i obiecal fotorelacje z przekazania darow. Zamowilysmy w sumie 219 kg jedzenia, roznego: dla maluchow, seniorow i doroslych pieskow, suchego i mokrego. Znaczna czesc ma trafic do pani Vesny (namierzylam ja na FB, jestesmy w kontakcie). Zamowienie bylo robione na kwote ok 700 euro - ostatecznie rachunek jest na 615 (po znizce). Koszt wykonania przelewu oplace z pieniedzy anonimowego darczyncy, a reszta pieniedzy bedzie do wykorzystania jeszcze dla org. RINA z Chorwacji - jedzonko dla nich kombinuje przemycic dzieki zaprzyjaznionemu BP, musze dogadac sie z Marija, w ktorym miejscu moglaby przejac dary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']Coś się stało z banerkiem czy mój komputer zwariował?[/QUOTE]
Moj tez zwariowal:( czekam na potwierdzenie z portalu životinje.rs, ze kasa dotarla, wedle wszelkich znakow na niebie i ziemi powinna byc przewalutowana dzis, najpozniej jutro.
Portal na Fb prezentuje sie tak:
[url]https://www.facebook.com/zivotinje.rs[/url].
Zamowienie i fakture pro-forma mam w formie pdf.

Link to comment
Share on other sites

Przelew udało mi się z duszą na ramieniu zrobić skutecznie dopiero dzisiaj :oops:
Rachunek proforma opiewał na 615,73 euro
[SIZE=3][B]Bank przeliczył tą kwotę po sobie tylko znanym kursie i wyszło 2676,95 zł [SIZE=2]z czego 70 zł to prowizja[/SIZE] [/B][/SIZE]:roll:

Rozliczenie pieniążków zrobię w najbliższy weekend

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Zajrzyjcie proszę na wątek z mojego podpisu, do końca czerwca mamy czas zeby znalezc jakieś lokum dla ponad 100psów z obornickiego schroniska :-(
moze ktoś znajdzie kąt dla jednego z nich:-([/QUOTE]

ana666 - link przerzuca na stronę toz-u, nie na wątek na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przelew udało mi się z duszą na ramieniu zrobić skutecznie dopiero dzisiaj :oops:
Rachunek proforma opiewał na 615,73 euro
[SIZE=3][B]Bank przeliczył tą kwotę po sobie tylko znanym kursie i wyszło 2676,95 zł [SIZE=2]z czego 70 zł to prowizja[/SIZE] [/B][/SIZE]:roll:

Rozliczenie pieniążków zrobię w najbliższy weekend[/QUOTE]

Pieniadze dzis zostaly zaksiegowane:) Karma moze ruszyc do pieskow:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']To doskonała wiadomość- na zdrowie psinki! :)
A kiedy zostanie dostarczona?[/QUOTE]
mysle, ze w poniedzialek;)

[quote name='Marycha35']Ciekawe czy jakieś psiaki wróciły szczęśliwie do właścicieli:)[/QUOTE]
Kilka wrocilo, tam gdzie wlasciciele znalezli schronienie u dalszych rodzin, ktore przetrzymaja przez kilka miesiecy. Reszta czeka na stabilizacje sytuacji.W Chorwacji pieniadze zebrane przez Czerwony Krzyz dopiero beda rozdawane, wiec proces remontowania sie przedluzy. Juz ponad miesiac od powodzi przeciez... Balagan straszny maja, wiele poszkodowanych osob wciaz powtarza, ze czuja sie bardziej bezradni, niz w czasie wojny.

Link to comment
Share on other sites

[B]Stan wpłat na koncie SKARPETY OWCZARKOWEJ na dzień 28.06.2014r

Bardzo dziękujemy za taki piękny odzew [/B]:loveu::loveu::loveu:
Aneta M. - 50 zł
Anna G-R - 50 zł
Anna W. - 20 zł
Alla Ch. - 100 zł
Bernadeta P. - 15 zł
Anna Eugenia K. - 100 zł
Grażyna R-G - 30 zł
Mateusz W. - 20 zł
Anna D-B - 500 zł
Ewa N-Cz - 20 zł
Monika K. 100 zł
Ewa R. 150 zł
Anna Maria Sz. - 50 zł
Elżbieta Barbara Z-Ł - 100 zł
Agata K. - 15 zł
Małgorzata K. - 50 zł
Małgorzata G. - 50 zł
Beata Agnieszka Dz. - 100 zł
Paweł Leszek D. - 20 zł
Agnieszka B. - 500 zł
Katarzyna M-Sz - 30 zł
Marzena F. - 50 zł
Grażyna R-G - 30 zł
Maria T-F - 200 zł
Beata J. - 100 zł
Jolanta W. - 30 zł
Łukasz S. - 50 zł
Ewa Janina B. - 150 zł
Grażyna Maria L. - 39,93 zł
Agata S. - 30 zł
Joanna Maria K. - 20 zł
Barbara B. - 50 zł
Ewa M. - 100 zł
Halina P. - 15 zł
Marta Magdalena I. - 50 zł
Jolanta R. - 50 zł
Izabela M. - 30 zł
Paweł Leszek D. - 20 zł
Ewa D. - 40 zł
Bożena Ł. - 70 zł
Agnieszka D. - 50 zł
Jolanta B. - 50 zł
Ewa K. - 100 zł
Justyna J. - 100 zł
Alina W. - 50 zł
Cantadorra - 50 zł

[B][SIZE=3]RAZEM wpłynęło: [COLOR=#ff0000]+3564,93 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
------------------------------------------
[SIZE=3][B]
Wydatki:[/B][/SIZE]
- zakup karmy [SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]-2676,95 zł
[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2]- prowizja[/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][SIZE=2] - 70 zł[/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][B]Na koncie pozostaje : [COLOR=#ff0000]+ 817,98[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][B] zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam wszystkich znad polskiego morza:) Ucieklam na tydzien, ale laptop ze mna, kontakt ze swiatem jest. W srode mam obiecana fotorelacje z przekazania darow:) Stanelo na tym, ze polowa trafi do pani Vesny, polowa do stowarzyszenia Beta, ktore tez ma pod opieka psich powodzian (procz portalu životinje.rs, poprzez ktory kupowalismy jedzonko, poreczyla mi za nich psiara - corka jednego z moich starych dobrych znajomych).
Po powrocie wplace te 70 zl za przelew i za reszte pieniadzorkow kupimy jedzonko dla chorwackich pieskow:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...