Jump to content
Dogomania

Potrzebuja nas i naszej pomocy. Ludzie i zwierzeta – powodzianie na Bałkanach.


egradska

Recommended Posts

[quote name='egradska']Dziekuje! Nienawidze szczerze fb, ale doceniam siłe przekazywania informacji, wiec z trudem i mozolem majstruje wydarzenie. Mam juz oczoplas od tego,co lata na tym fb, chce, zeby polubic, dodac i inne cuda. To jakis hardcord dla mnie:shake:[/QUOTE]


Wiem co masz na myśli, ale takie czasy , żeby dotrzeć do ludzi trzeba korzystać z tego z czego oni korzystają i zacisnąć zęby ;)
Ja fb darzę tak samo wielką miłością ( za kilka domów dla moich podopiecznych znalezionych dzięki fb ) i nienawidzę (za to co Ty ).
ale jak ma pomóc choćby jednemu to nie ma co dyskutować i trzeba go używać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']Wiem co masz na myśli, ale takie czasy , żeby dotrzeć do ludzi trzeba korzystać z tego z czego oni korzystają i zacisnąć zęby ;)
Ja fb darzę tak samo wielką miłością ( za kilka domów dla moich podopiecznych znalezionych dzięki fb ) i nienawidzę (za to co Ty ).
ale jak ma pomóc choćby jednemu to nie ma co dyskutować i trzeba go używać ;)[/QUOTE]

sklecilam cos takiego, prosze o rady
[url]https://www.facebook.com/events/1417277365212152/?context=create&source=49[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Wpisz mnie jako admina.Wstawię zdjęcie eventu i rozeslę, by"żyło":cool3:[/QUOTE]

[quote name='Doda_']czytam i ryczę... prześlę pare groszy .[/QUOTE]

[quote name='zozola77']łzy same płyną..tez coś wyśle na konto skarpety..:-([/QUOTE]

[quote name='zozola77']wpłaciłam przed chwilą...ale nicku zapomniałam wpisać z pośpiechu...:oops: tak dla porządku melduję...[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Ja też jestem. Straszna tragedia, niewyobrażalna i jakże niewielką pomoc mogę przekazać, ale tyle ile mogę tyle wpłacę na konto skarpety. Super, że ten wątek założyliście. Na FB też polecę[/QUOTE]

DZIEKUJE WAM, KOCHANI:loveu: na fb poruszam sie jak dziecko we mgle i mam juz oczoplas:) Prosze o wyrozumialosc, postaram sie najwazniejsze info aktualizowac

Link to comment
Share on other sites

Mam konto fb, ale niewiele tam potrafie. Udostepnilam i rozsylam wsrod znajomych, zaraz zrobie przelew. Mam tylko takie pytanie, czy sami zakupicie karme, czy wysylacie pieniadze dalej. Bo zastanawiam sie, czy jesli pieniadze beda tam na miejscu, to czy nie zostana wykorzystane na inne, moze wedlug ludzi, wazniejsze cele?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka2007']Mam konto fb, ale niewiele tam potrafie. Udostepnilam i rozsylam wsrod znajomych, zaraz zrobie przelew. Mam tylko takie pytanie, czy sami zakupicie karme, czy wysylacie pieniadze dalej. Bo zastanawiam sie, czy jesli pieniadze beda tam na miejscu, to czy nie zostana wykorzystane na inne, moze wedlug ludzi, wazniejsze cele?[/QUOTE]
Skarpeta nie moze wypłacać pieniędzy inaczej niż na fakturę. Chcemy zamówić karmę w tambylczym sklepie internetowym, z dostarczeniem do konkretnej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']jaka jest mozliwosc, przelania kasy z konta fundacyjnego? wiadomo ze nie moze to byc konto prywatnej osoby.[/QUOTE]

zadna. Nie bedzie przelewania kasy, na zebrane zlotowki kupimy kame w tambylczym sklepie internetowym, z dostawa do rak osob, do ktorych mamy zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Szok, ogrom tragedii przekracza granice mojego pojmowania :( Wspomogę. Tak przykro :([/QUOTE]

[quote name='ajw']Jestem. Straszna tragedia :(
Wspomogę groszem.[/QUOTE]


[quote name='Panna Marple']Ja już od kilku dni przeżywam tę masakrę-widziałam migawki w tv i ryczałam jak bóbr.
Poleciało 100zł na konto[/QUOTE]

[quote name='dana']Byłam kiedyś w tych rejonach, tragedia straszna :-(. Biedni ludzie i biedne zwierzęta :-(. Zdjęcia przejmujące :-(. Też coś wpłacę.[/QUOTE]

DZIEKUJE WAM BARDZO:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...