Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Dnia 5.09.2021 o 14:32, bakusiowa napisał:

Fajnie jest w tym hoteliku. Pooglądałam na fb.

 

Dnia 6.09.2021 o 18:06, Murka napisał:

Potwierdzam (byłam i widziałam): świetne miejsce i świetna opiekunka 🙂

Oby Toudi był tam szczęśliwy. Ku mojemu zdziwieniu, pani opiekunka mówi, że  Toudi nie chodzi za nią wcale, a bardziej jest zainteresowany wędrówkami po ogrodzie w towarzystwie nowych koleżanek i kolegów. Do pani podchodzi tylko w porze posiłków :). Byłam przekonana, że nie będzie odstępował człowieka na krok, że tego mu najbardziej potrzeba.

Dnia 6.09.2021 o 22:31, bakusiowa napisał:

Żal mi Toudiego, że nie może znaleźć domu. 

Mnie też serce się kraje, ale nie wiem, co można jeszcze zrobić. Liczyć chyba na jakiś cud...

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie jest zainteresowanie  Luckiem :) Dlatego potrzebuję wizyty pa w miejscowości 32-061 Rybna, 30km od Krakowa w stronę Zatoru. Tyśko, czy mogłabym Cię prosić o zapytanie na grupie na FB ? Pisałam do osoby, która przeprowadzała wizytę w Tenczynku, ale  trochę daleko od niej, prosiła aby zapytać najpierw na grupie, może akurat ktoś się znajdzie z bliższej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, ala123 napisał:

Wreszcie jest zainteresowanie  Luckiem :) Dlatego potrzebuję wizyty pa w miejscowości 32-061 Rybna, 30km od Krakowa w stronę Zatoru. Tyśko, czy mogłabym Cię prosić o zapytanie na grupie na FB ? Pisałam do osoby, która przeprowadzała wizytę w Tenczynku, ale  trochę daleko od niej, prosiła aby zapytać najpierw na grupie, może akurat ktoś się znajdzie z bliższej okolicy.

Jejku, pewnie że poszukam:) Trzymam kciuki.
EDIT: Już skrobnęłam, jak ktoś się zgłosi to podrzucę Ci namiary.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ala123 napisał:

Wreszcie jest zainteresowanie  Luckiem 🙂 Dlatego potrzebuję wizyty pa w miejscowości 32-061 Rybna, 30km od Krakowa w stronę Zatoru. Tyśko, czy mogłabym Cię prosić o zapytanie na grupie na FB ? Pisałam do osoby, która przeprowadzała wizytę w Tenczynku, ale  trochę daleko od niej, prosiła aby zapytać najpierw na grupie, może akurat ktoś się znajdzie z bliższej okolicy.

Trzymam kciuki 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Jejku, pewnie że poszukam:) Trzymam kciuki.
EDIT: Już skrobnęłam, jak ktoś się zgłosi to podrzucę Ci namiary.

Chyba nie będzie łatwo z wizytatorem. Dostalam namiary do dwóch, w tym jedna Pani nie da rady, nie jest zmotoryzowana. :( Może ta druga będzie mogła. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2021 o 16:05, ala123 napisał:

Wreszcie jest zainteresowanie  Luckiem :) Dlatego potrzebuję wizyty pa w miejscowości 32-061 Rybna, 30km od Krakowa w stronę Zatoru. Tyśko, czy mogłabym Cię prosić o zapytanie na grupie na FB ? Pisałam do osoby, która przeprowadzała wizytę w Tenczynku, ale  trochę daleko od niej, prosiła aby zapytać najpierw na grupie, może akurat ktoś się znajdzie z bliższej okolicy.

 

Dnia 18.09.2021 o 13:12, Murka napisał:

Lucka "nadałam" dzisiaj na busa do Krakowa 🙂 Mam nadzieję, że szczęśliwie dotrze do DSu 🙂 

Są jakieś wieści od Lucka? Dzisiaj odświeżyłam jego olx (jeden, drugi zdjęłam).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Milka miała badany mocz, bo sikała poza kuwetą. Myślałam, że to ze stresu, bo Lucek ją trochę zaczepiał, ale jak wyjechał to sikanie zostało. Ma infekcję i niepokojąca jest także ilość białka, co może wskazywać na problem z nerkami. Na razie dostała antybiotyk i zobaczymy co będzie się działo.

Koszt analizy moczu i antybiotyku to 32 zł:

 

milkawet.jpg

milkamocz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za wrzesień:

 

TOUDIE

Stan konta na 31 sierpień wynosił -1053,10 zł

-40 zł hotelowanie 1-4.09 (zniżka ze względu na karmę)

-160 zł transport do Chełma

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -1253,10 zł.

 

kociaki SASANKA, SZANTA i SZAROTKA

Stan konta na 31 sierpień wynosił -744,30 zł

+500 zł Ewa W. z Puław

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -244,30 zł.

 

MILKA I LUCEK

Stan konta na 31 sierpień wynosił -1125 zł

-270 zł hotelowanie 1-18.09 

-96 zł hotelowanie 19-30.09 (została sama Milka)

-27,50 zł Stronghold dla Lucka

-27,50 zł Stronghold dla Milki

-40 zł transport do Biłgoraja (Lucek)

-40 zł bus do Krakowa (Lucek)

-32 zł badanie moczu i antybiotyk (Milka)

Stan konta na 30 wrzesień wynosi -1658 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Milka po antybiotyku tak jakby przestała sikać, ale niedługo to trwało. Po niedługim czasie znów sikała na koce i legowiska 😞 

Jest to więc prawdopodobnie poważniejsza sprawa, bo teraz nic ją nie stresuje i ogólnie kicia czuje się dość swobodnie (nawet się bawi).

Dziś byłam z nią na pobraniu krwi (sprawdzimy  jak nerki). Niestety musiałam ją zostawić u weta, bo nie dało się jej pobrać krwi od ręki. Bardzo się zestresowała, pogryzła pracownika. Wet powiedział więc, żeby ją zostawić, żeby trochę się uspokoiła i za parę godzin musiałam po nią przyjechać. Biedna się wystrachała trochę 😞 

Koszt badania krwi to 65 zł:

 

wettt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wyniki krwi Milki wskazują na to, że coś się dzieje w nerkach. Wet mówi, że to raczej nie jest niewydolność, tylko raczej stan zapalny, który powinien ustąpić po leczeniu. Milka dostała antybiotyk oraz karmę nerkową.

Tutaj wyniki krwi:

 

milkawyniki.jpg

 

A tu faktura za karmę (5 kg):

milkakarma.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za październik:

 

TOUDIE

Stan konta na 30 września wynosił -1253,10 zł.

+1103,10 zł ala123

+150 zł ala123 (bazarek sierpniowy)

Stan konta 0 zł

 

kociaki SASANKA, SZANTA i SZAROTKA

Stan konta na 30 wrzesień wynosił -244,30 zł

+46,90 zł ala123

Stan konta -197,40 zł

 

MILKA

Stan konta na 30 wrzesień wynosił -1658 zł

+300 zł helli

-248 zł hotelowanie 1-31.10 

-65 zł badanie krwi

-32 zł przejazdy do weta

-128,90 zł karma nerkowa

-26 zł antybiotyk

Stan konta na 31 październik wynosi -1757,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...