Jump to content
Dogomania

Sara - powrót z koszmaru do nieba. Ma dom !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kto tutaj wszystkich pozdrawia?? No kto??? :loveu:

[IMG]http://oi60.tinypic.com/10mkfvk.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi57.tinypic.com/2j1prfk.jpg[/IMG]


[IMG]http://oi59.tinypic.com/2d26ulc.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi60.tinypic.com/4qidrt.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi59.tinypic.com/70jq1l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za tyle miłych słów,jestesmy trochę tym speszeni.Nasza Sarunia czuje się u nas coraz lepiej,każde z nas już z saruniowane . Nie da się ukryć ,że ma charakterek:razz:,jeśli nie ma ''motywacji''(czytaj-czegoś smacznego)to można krzyżem leżeć a i tak nic nie wydębi u niej:eviltong:.W ramach zajęć ''ogólnorozwojowych'' prowadzimy namiastkę tresury;),-już umie komendę -siad, łapa, waruj,a dzisiaj udało się -zdechł pies:multi:.Właśnie wróciła z ostatniego spaceru-u nas teraz mocno pada-więc zamiast korzystać że tak powiem z okazji,to pchała się panu pod parasol:lol:.Mąż stwierdził,że jak pada to chociaż nogi się trzyma:evil_lol:. Widać, że jest bardzo bystrym i zdolnym psiakiem. Uwielbia jeździć autem, jak otworzyć drzwi to ona pierwsza. Droga ze schroniska to poprostu luzik.Chciałoby się tyle napisać ,ale nie chcę wyjść na monotematyczną-o niej po tych zaledwie kilku dniach możemy mówić ciągle. Ale to chyba normalne:p.Kiedy czytamy co to biedne psisko przeszło w swoim krótkim życiu to sami nie możemy uwierzyć ,że tak dobrze nam razem idzie.Dziękujemy bardzo za Sarę,i życzymy żeby wszystkie psiaki znalazły swoje nowe dobre domy.

Link to comment
Share on other sites

Ooooo witamy witamy ! :klacz:Zdjęcia rewelka . Są Państwo spełnieniem moich marzeń o rodzinach adopcyjnych :loveu: Kolejna historia, która utwierdza mnie w przekonaniu, ze nic nie dzieje się bez przyczyny. Musiała przeżyć swoje żeby trafic na rodzinę z prawdziwego zdarzenia ! Tak trzymać i proszę pisać wszystko na co ma Pani ochotę - nam nowych wieści nigdy za wiele .

Link to comment
Share on other sites

Wiemy,że pies po sterylizacji musi mieć trochę inną dietę,-mieliśmy wcześniej "kastrata",który szamał wszystko co na drzewo nie uciekło:evil_lol:- no i więcej ruchu.O zajęcia ruchowe nie musimy się martwić.Ale przez te kilka dni staramy się znaleźć jej smaki i smaczki:lol: ,juz dziś zjadła nawet drugą porcję żarełka(sama nawet dała znać że z[COLOR=#0000FF][/COLOR] chęcią i owszem):multi:.Dobrze gdyby w końcu przekonała się do gotowego żarełka ,bo moglibyśmy jej dawać odpowiednio zbilansowane,ale może kiedyś w końcu da się przekonać i do tego:lol:. Tak ,że [COLOR=#0000FF][B]majuska[/B][/COLOR]-trzymamy :cool3:rękę na pulsie.Pozdrawiamy jeszcze raz wszystkich którzy pomogli naszej bidulce znowu stanąć na cztery łapy,bez was na pewno Sara nie doszłaby tak szybko do siebie:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Wiemy,że pies po sterylizacji musi mieć trochę inną dietę,-mieliśmy wcześniej "kastrata",który szamał wszystko co na drzewo nie uciekło:evil_lol:- no i więcej ruchu.O zajęcia ruchowe nie musimy się martwić.Ale przez te kilka dni staramy się znaleźć jej smaki i smaczki:lol: ,juz dziś zjadła nawet drugą porcję żarełka(sama nawet dała znać że z chęcią i owszem):multi:.Dobrze gdyby w końcu przekonała się do gotowego żarełka ,bo moglibyśmy jej dawać odpowiednio zbilansowane,ale może kiedyś w końcu da się przekonać i do tego:lol:. Tak ,że [COLOR=#0000FF][B]majuska[/B][/COLOR]-trzymamy :cool3:rękę na pulsie.Pozdrawiamy jeszcze raz wszystkich którzy pomogli naszej bidulce znowu stanąć na cztery łapy,bez was na pewno Sara nie doszłaby tak szybko do siebie:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Gorące pozdrowienia od Sary:lol:. Wszyscy bardzo o mnie dbają, próbuję trochę "ułożyć"moją rodzinkę-najlepiej na razie wychodzi mi z dziewczynami i panem.Jak na razie tylko pani zachowuje resztki rozsądku:cool3:,ale ciągle nad tym pracuję.Kiedy wyjeżdżamy na wieś, wyprowadzam z równowagi 4-miesięczną Nukę:evil_lol:(nie da się ukryć że jestem szybsza),która nie może za mną nadążyć i biedna biega za mną z rozpaczliwym szczekaniem. Starsza seniorka Bela(dalmatyńczyk) jeszcze mnie nie zaakceptowała ale wszystko idzie w dobrym kierunku.Koty-Felek nie chce mieć ze mną nic wspólnego-a z kolei Benek-róbta co chceta-aż człowieki muszą go ewakuować, bo oboje z Nuką nie dajemy mu nawet odetchnąć.Bardzo lubię spać na łóżku i wieczorem trzeba mnie znieść do legowiska bo dobrowolnie nie pójdę:diabloti:.A i w nocy lubię się wcisnąć na ciepłe nóżki.Mój pan wysłał kilka zdjęć-myślę że mnie rozpoznacie -to ten wesoły,rozbrykany i (chyba)szczęśliwy psiak.Duży-mokry-pysiak dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...