Jump to content
Dogomania

Sara - powrót z koszmaru do nieba. Ma dom !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sara to wspaniała suczka, widać, że brakowało jej tych figlów i swawoli :) kiedy sobie hasa za piłeczką to tak fajnie uszęta jej latają na boki ;D prze-prze pocieszna psinka. Strasznie mi jej żal, jak można nie kochać takiej psiuni. Nie oddałabym jej nikomu :x
A na dole fotorelacja z wczorajszej zabawy :)

Edited by vjolcys
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Sara poszła po raz pierwszy ze mną na spacer :) zastanawiałam się jak nam to pójdzie, no i przypięłam ją i po prostu poszłyśmy, oczywiście towarzyszył nam dr Czesław :) fajnie chodzi, szła jak każdy normalny pies, wróciła i siedziała aż do 19 na wybiegu razem z Cześkiem, normalnie nie ten pies, szalała, bawiła się piłeczką, super sunia!! Słuchajcie trzeba ją ogłaszać i to na już!! Wydarzenia, ogłoszenia, ona strasznie potrzebuje człowieka, strasznie!! Zamykana wyje tak nieszczęśliwie!!
Karola jak tam jakieś wezwanie do narodu na FB???

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie zrobione. Tekst celowo mocno wyważony. Nie zależy mi na linczowaniu właścicieli bo od tego jeszcze żaden pies domu nie znalazł, co sądzimy my i inni na ten temat to wszystkie wiemy. Myślę że widok Sary sprzed 3 tygodni tym, którym ma rozwinąć wyobraźnię to rozwinie, a jak ktoś nie ma ani krzty empatii w sobie, to żadne chwytające za serce historie tego nie zmienią. Przyłapałam niestety wczoraj Sarę na obgryzaniu boksu, to zwiastuje prawdopodobnie problemy z lękiem separacyjnym po adopcji czytaj. niszczenie drzwi, mebli itp. Trzeba na to potencjalnych chętnych przygotować.

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/1054/b0265ddaff0bf119med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no tak , ten zwrot siedzi jednak mocno w głowie Sary ..
ale po tym co się wydarzyło , jak się otworzyła , ogromna zasługa Czesia , ale przecież wiemy ,ze sam Czesiek tego nie dokonał , że to wielka praca i cierpliwość dziewczyn , widać ,że Sara jest na najlepszej drodze :lol:

Sara tak porównując ją do Czesia wydaje mi się naprawdę nieduża / niewielka / mała :evil_lol:
jeśli tak jest , to warto to podkreślić , wiek , rozmiar , uroda to ogromne atuty
dziś wieczorem będę robić ogłoszenia i każda informacja ważna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...