Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

jest pierwsza stala styczniowa :) Magda S, dzięki :)

 

Diesel czuje się coraz swobodniej w domku :). Z psami od początku jest ok, nie czepiają się go, że nie widzi i nieraz przedrepcze przez nie :). Bezbłędnie opanowal drogę do kuchni po przysmaki podawane w porze lunchu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszystkie wplaty uzupełnię po 15'.01. Popełniłam blade i zrobiłam anejs umowy Internetowej z orange i W tej chwilu nie mam Internetu stacjonarnego a z komórki nue chce sprawdzać.

U Diesel a ok , otrzymał imie guma arabska, bo nie chce odczepic sie od człowieka i żąda nieustajacego przytulania i glaskania. Zreszta tam wszystkie psiaki sa takie same i zawsze brakuje rąk do glaskania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzięki za stałe _ jolusia, agat, Hania, milagros :)

dorcia - za bazarki podziekowania :), na koncie jest kwota 438zł. potwierdzę na wątkach bazarkowych.

 

Wczoraj byłam u Dieselka, jak zawsze tylko chciał się przytulać i być głaskanym. Na szczęście udało mi się jednocześnie głaskać i przytulać 3 psy, bo miałabym kłopoty :). Albo pacały łapą ( Grey) albo znacząco całowały ( Minni). Diesel był spokojny o przytulanie, bo zawsze jest priorytetem:)

 

Umawiamy Diesla do dr Garncarza, bo lewe oczko mi się nie podoba ( tu był ten nowotwór pod powieką, który odrasta :( ), oczko pocierane łapką, trzeba sprawdzić. Do tego pojawiły się guzki pod skórą, namierzone przez Agę podczas wyczesywania, prawdobodobnie to tłuszczaki, ale  i to trzeba sprawdzić u veta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...