Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

wpisuję wplaty na konto od połowy lipca, jeżeli czegoś brakuje proszę alarmować

-18.07 - mdk - 5zł

- 24.07 - jolusia - 10zł

- 27.07 - Magda S - 20zł

- 1.08 - Ala K - 70zł

-1.08 - dorcia - 30zł

- 2.08 - ariete - 25zł

- 4.08 - milagros - 5zł

- 8.08 - agat21 - 30zł

- 11.08 - asiuniab - 10zł

- 16.08 - mdk8 - 5zł

-21.08- jolusia -10zl

 

Wszystkim bardzo dziękuję :) :)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty wrześniowe na konto

-30.08 - Magda S -20zł

-31.08-ariete - 25zł

-31.08 - Ala K-70zł

-1.09-dorcia - 30zl

- 6.09 - milagros -5 zl

- 6.09 - agat21 - 30zl

-11.09 - asiunia - 10zl

-21.09-jolusia-10zl

-23.09-mdk-5zl

-21.09-z bazarku milagros-15,50zl

 

 

 

wplaty gotówkowe:

-Małgosia B- 100zł za lipiec, sierpień 2017

-Basia K-100zł za wrzesień , październik 2017

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za stałe -  Magda S, Ala K, ariete, dorcia, Małgosia B, Basia K

z wydatkow:

-hotelik za 09.17 plus za wściekliznę -400+ 25zł

-za carthrophen dla Diesla ok.200zł ( musze policzyć bo dla Diesla 8x1ml, reszta dla mojego kota, zapłacilam za ampułke 230zł )..Zrobilam zdj rachunkow, wstawie jak zreperuje mi fachowiec komputer. Tylko musi wrócić z wakacji :).

niestety, gdy jest wilgotno ma kłopoty ze wstawaniem, tylnie łapki ugina przy chodzeniu. Trzeba było pilnie wprowadzić kurację.

 

Ciągle jestem bez komputera i nie potrafię z komórki powrzucać tu zdjęć. Aktualne zdjęcia są na wydarzeniu Dieselka na fb. 

 

Niestety, znowu mamy minus na koncie -444zł :(. Szykuję bazarek z przetworami i zapraszam na bazarek milagros.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziekuje za wplaty asiunia, agat, milagros :)

 

U Dieselka jutro ostatni zastrzyk w tej serii. Kolejne za miesiac.

Ostatnio ze dwie godz .siedzialysmy z Aga w ogrodku i gadalysmy, nawet nie zrobilam ani jednego zdjecia, bo tak Diesel sie caly czas przytulal do mnie, ze nie chcialo mi sie przerywac glaskania :).  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ariete, dzięki za wpłatę stałej na październik :)

 

Dziś byłam u Dieselka, posiedzieliśmy na kanapie w ogródku :).

przyjemnie było tak posiedzieć w słoneczku z Agnieszka i jej psiakami. Wszystkie pchały się na kolana i starały podłożyc pod głaszczące rece :). Jak nie udawało się przepchać z przodu to Dadi zachodzi z tylniej flanki :)

Mam zdjęcia, wrzucę na fb, ciągle nie mam sprawnego komputera i posługuję się komórką.

Link to comment
Share on other sites

WPŁATY NA PAŹDZIERNIK 2017

25.09.17 - Magda S - 20zł

29.10 - ariete - 25zł

1.10 - Ala K -70zł

1.10 - dorcia-30zł

6.10 - milagros - 5zł

6.10 - agat21 - 30zł

11.10 -asiunisma - 10zl

14.10 - mdk - 5 zl

20.10 - jolusia - 10zl

31.10 -390zl - niespodzianka od ariete

 

Gotówka

1'10'17 - 75zl jednorazowo od Gosi O

30'09'17 - stale za 09,10.17 od Małgosi B

dzięki wpłacie ariete październik wyszedł na ZERO :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzięki za wplaty :) agat, milagros, dorcia, Ala K.

Zaplacone za hotelik za październik.

 

Nie wiem czy w hoteliku nie żądać obniżek :). Dieselek chodzi i sprząta. W pieseczku zakopuje siuśki kolegów, a po nocy Agnieszka zastaje pozwijane chodniki i dywaniki, bo Dieselek tak chowa nie swoje qupy :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Beat2010 napisał:

Nie wiem czy w hoteliku nie żądać obniżek :). Dieselek chodzi i sprząta. W pieseczku zakopuje siuśki kolegów, a po nocy Agnieszka zastaje pozwijane chodniki i dywaniki, bo Dieselek tak chowa nie swoje qupy :) :)

Koniecznie zażądaj. Chłopak ciężko pracuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W sobote dostal chłopak kolejną dawke cartrophenu. Takiemu to cała przyjemność robić zastrzyki, nawet nie zauważył. Co innego jeden z moich kotów, walka o życie i przetrwanie :-). Przeważnie kot wygrywa :-)

 

 Jutro popatrze na wpłaty, proszer nie denerwować się, ciagle wisze tylko na komórce :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2017 o 18:45, Beat2010 napisał:

dzięki za wplaty :) agat, milagros, dorcia, Ala K.

Zaplacone za hotelik za październik.

 

Nie wiem czy w hoteliku nie żądać obniżek :). Dieselek chodzi i sprząta. W pieseczku zakopuje siuśki kolegów, a po nocy Agnieszka zastaje pozwijane chodniki i dywaniki, bo Dieselek tak chowa nie swoje qupy :) :)

bo Dieselek to porządny chlopak jest 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WPLATY LISTOPAD 2017

 

na konto

26.10 - Magda S -20zl

31.10 - ariete - 25zl

1.11 - Ala K -70zl

6.11 - milagros - -5zl

6.11 - Magda S - 20zl ( za grudzien??)

7.11 - dorcia - 30zl

8.11 - Hania Sz - 20zl

16.11 - agat21-30zł

13.11 - asiunia - 10zł

21.11 - jolusia - 10zł

28.11 - mdk8 - 5zł

ariete - 390zl

 

 

 

gotowka

50zl - Basia K - stala za listopad

50zł-Małgosia B- stała za listopad - 10.11.17

 

 

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za wplaty stalych - Ala k, ariete, milagros, dorcia, Basia K, Hania Sz, Magda S :) :)

 

zaplacone za hotelik listopadowy 400zl

 

U Dieselka nastal czas jesienno-zimowy i zaczely sie sesje przed kominkiem.Agnieszka zasiada z psami przed kominkiem i tak sie przytulaja :). Niestety, znowu jakies nieuzasadnione pretensje do Dieselka, ze niby caly uwalil sie na Agnieszke i inne psy nie mialy jak dopchac sie do glaskania. Ze niby 38 kg wazy i ze niby ciezki .A gdyby byl mastifem to dopiero bylyby pretensje :) :)

Jeszcze zostala jedna dawka cartrophenu, widac, ze dziala, Dieselel ladnie chodzi.

 

Przepraszam za brak polskich fontow.

Link to comment
Share on other sites

po podliczeniu minus na koncie :( 549,30zl

Nieprawda :), ariete wpłaciła dodatkowo, jako niespodziankę aż 390zł  :) :)

Na dzień 16.11.17 jest minus malutki 69,30zł.

ariete, bardzo przepraszam, nie zauważyłam tak cudownej wpłaty i wyzerowania października. Jedyne co mnie tłumaczy to ciągły brak komputera w domu i sprawdzanie wpłat z doskoku. Bardzo , bardzo przepraszam i dziękuję.

 

Proszę o sprawdzanie swoich wpłat, niestety zdarza mi się przeoczyć lub zapisać na karteczce i nie wpisać do rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

wpłaty listopadowe od agat, asiuni, Małgosi. Bardzo dziękuję.

Do Dieselka dołączył w hoteliku nasz drugi podopieczny Ralf. Jesteśmy z dorcią bardzo szczęśliwe, że Ralf zimę spędzim w warunkach domowych. Nie miał najmniejszych kłopotów z wejściem do grupy psów, psiaki jakby w ogóle nie zauważyły nowego mieszkańca. A on , i owszem, od razu zobaczył fajne zabawki i zajął się męczeniem szarpaka :)

Link to comment
Share on other sites

IMG_20140321_234927.jpg.eb9d5b878105cb1facc931a99c8672fe.jpgIMG_20140321_234544.jpg.7151bfa54a4fb88076640510c302794d.jpg

To zbiorcze zdjęcia bardzo udane :) żebraki jedne :)

patrzymy od lewej i widzimy : Cynar zwany teraz Rudzikiem, Taj Taj czy jakos podobnie ( wiekowy retriverek) jednak inaczej :) Tin Tin,bardzo chory na serce, z tyłu Derek, uratowany przez wolontariuszki przed eutanazją, walczy ze struvitami i nerkami, powoli wygrywa,  z jęzorkiem na wierzchu Ralf, obok, taki czarniawy to Stasio, bardzo chory na serce, tyłek Diesla też widać :), czarna i biała to szalone labradorki, tylko pobyt dzienny :), czarny z białymi skarpetkami to Dadi, też dawno miał być uśpiony w schronie, bo niby miał nie chodzić, a chodzi już chyba trzeci rok ( on jeszcze był z Czupurkiem, a Czupurek nie żyje prawie 1,5 roku)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...